Kaş dökülmesi :(

meyra897

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2023
1
0
21
Kızlar,yaklaşık 3-4 aydır aşırı derecede kaşlarım dökülüyor. Değerlerimde bir sorun yok. Eskiden dökülme de yoktu. Ve kaşlarım da inceydi,gürleştirmek için yağ kullanıyordum bu yağı kullandıkça dökülmeye başladı. Yağı bıraktım ve dökülmenin hala devam ettiğini farkettim. Yani kızlar,bu yağın çıkardığı yeni kaşlar dökülüyor. Nasıl önüne geçeceğimi bilmiyorum. Seyrek kaştan da rahatsız oluyorum. Lütfen yardım edin 🥲🥲

Kızlar,yaklaşık 3-4 aydır aşırı derecede kaşlarım dökülüyor. Değerlerimde bir sorun yok. Eskiden dökülme de yoktu. Ve kaşlarım da inceydi,gürleştirmek için yağ kullanıyordum bu yağı kullandıkça dökülmeye başladı. Yağı bıraktım ve dökülmenin hala devam ettiğini farkettim. Yani kızlar,bu yağın çıkardığı yeni kaşlar dökülüyor. Nasıl önüne geçeceğimi bilmiyorum. Seyrek kaştan da rahatsız oluyorum. Lütfen yardım edin 🥲🥲
Vazelin sürün

yağlarla bakım yapabilirsin hem çok etkili hemde hızlı etkili

arifoğlu kaş bakım yağı iyi fakat dökülüp dökülüp tekrar çıkıyor. elimdeki bitince minoxidil kullanıcam ben de dermatolog tavsiyesi.

Altta yatan sebebi bulmak gerekiyor. Dermotoloğa görünmek iyi olacaktır. Kan değerlerinin iyi olması kimi zaman bu durumu ne yazık ki açıklamıyor. Gluten ağırlıklı besleniyorsanız ve fark etmediğiniz bir egzema şikayetiniz varsa alt neden olabilir. Sadece fikir olması için paylaşıyorum, nihai sonucu doktorunuz belirler.

Kaşlarınızı fazla alıyorsanız küstürmüş olabilirsiniz şahsen benimde öyleydi üstüne birde çok çıksın diye kazıdım :halay:günlerce kaşımı boyaya boyaya gezdim 😂 sarımsak sür dediler sürdüm hiç bir faydasi olmadı leş gibi kokusu da ayrı bir olay neler denedim sonunda arifoglunun kaş kirpik serumu çıkardı gurlestirdi dahada dokunmam dedim ucundan ucundan alıyorum 😁😂

X