Dudak Makyajı Kaşıkla dudak kalınlaştırma..denemekte fayda var

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
cnm bence sen bu konudan cok etkılendıgın ıcın aklına hep ya kuculurse yuxum dıye gelıyo basen bende de omuzlarım genıstır benım bazen ya dıyorum su sag omsum asagıdamı kalıyo dıyorum bakıyorum aynaya bı a evet bırı asagıdsa dıyorum sonra baska bı gun baktımda yooo hıc de asagı ınık degılmıs nasıl goruyosam dıyorum
sen de bence kafana cok taktın onda
bırak bı kac gun ılgılenme gorurusun bence yanıldıgını

cnm anca bı sene sonra faydasını goruruz heralde :KK52:
hemen olcanı sanmıyorum anlık bı dolgunluk gelıyo gerı gıdıyo zaten :KK52:
bı sene sonra goruslerımı yazarım dıyım ben sana :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
kaşık yöntemi çok zor yahu yapamadım :)) kalemi de denedim, varlığından bile şüphe ettiğim dudaklarım şiş şiş oldu sevindim ama 2 dk'da gittiler valla :KK70: en güzeli dudak kalemi+ruj sanırım :)

Bu kadın kocaman kaşığı nasıl da zıınnnkkk diye kaldırıyor anlamış değilim valllahi helal olsun. :KK53:

ben aklıma geldıkce yapıyorum kalemı ama kızlar gece de yatmadan once zaten dıslerımı fırcalarken dudakları da fıracalıyorum
hala aynı artık pek de onemı yok zaten yanı takmıyorum oyle fazla ama devam edıyorum bu kadar zamandır yapıyoken bırakmam zaten erınılcek bı hareket degıl tv basında yapıyorum ıkı dk mı almıyo :)
kaybedıcek bıseyınız yok yanı bence yapın bos durmayın :KK52:

bn küçükken bu hareketi bilmeden arada yapardım yemek yerken :KK70::KK70:

ondan mı artık bilmem dudklarım çok ufak sayılmaz ama az daha kalın olsa güzel olur denemekte faydda var :)

5 dakikadır yapıyorum yok artık ya :KK70: aynaya baktım yok yaa bi fark dedim fotoğraf çektim ileride kıyaslarım diye,şok oldum :KK70: ehehehe :KK9:

:KK52::KK52: ben de yeni gördüm bu konuyu inanamadıım valla gaza gelip hemen mutfaktan kaşık aldım şuan deniyorum ama çok zor bee :KK37:
bide ben bu kadının yaptığı kadar çok yukarı kaldıramıyorum. o nası bi güçtür yaa direk havaya dikiyo kadın :KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

amanınnn biraz yaptım da sanki dudağım yamuldu gbiii :KK53::KK53: ayrıca hakkaten üst dudak yukarı doğru kalkıyor :KK51::KK51: süper bu yaa valla tavsiye edenden Allah bin kez razı olsun :21::21:

bu dudaklarımın orjinal hali

Eklentiler

• $nceb.jpg
    $nceb.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 223
bu da kalem egzersizinden hemen sonraki hali pek bir değişiklik yok sanki ama dikkat edilince az biraz dolgunlaşmış gibi

Eklentiler

• $sonra.jpg
    $sonra.jpg
    4,3 KB · Görüntüleme: 242
Kalem egzersizlerini düzenli olmasa da yapıyorum ve büyük gelişme görüyorum. Düzenli yapılınca bence değişiklik oluyor. Ben sanırım 1 yıldır düzensizce yapıyorum. Sonuç bu.

Eki Görüntüle 368781

merhaba. dudaklarınızın egzersiz sonrasındaki hali gerçekten güzell. eski hali de güzel eminim yüzünüze yakışıyordur ince dudak da. acaba sizin dudaklarınız kaşık egzersizini bırakınca eski haline döndü mü? bunu duyup başlamak istiyorum çünkü çok üşendirici ve yüzü ağrıtan birşey :):)

X