Kasım - Aralık 2017 Annelerine Özel <3

Gittik canım, gayet iyi dedi tek kese gördük kalp atışlarını duyduk miniğin Hatta bundsn sonra Memleketinde devam edebilirsin dedi. Şükürler olsun darısı başına isteyen herkesin.

Bu arada ilk ultrason fotoğrafımızı aldık Birde bir kaç test istedi onları da yarın yaptırıp sonuçlarını göndericem.( kan, idrar, tsh, idrar kültürü hatırladıklarım )

Gittik canım, gayet iyi dedi tek kese gördük kalp atışlarını duyduk miniğin Hatta bundsn sonra Memleketinde devam edebilirsin dedi. Şükürler olsun darısı başına isteyen herkesin.
çok sevindim canımm Allah kucağına almayı nasip etsin. :)

kızlar kaç haftalıkken kalp atışı duydunuz?

Canım dün transferin 28.günümde doktorumun kontrol ettiğinde kalp atışını duyduk ama normal hamileliklere senkronize etmek için bize 6 haftalık olduğumu söyledi yani adet tarihin baz alınıyor yine hesaplarken.

Ayyy bende varım benimde 27 Şubat transfer tarihim... 10. Gün 50.91
12. Gün 118.3
14. Gün 235 degerlerim.
Artık test yapmicam kese gününü bekliyorum zaman geçmiyor çok heyecanlaniyorum.

Ayyy bende varım benimde 27 Şubat transfer tarihim... 10. Gün 50.91
12. Gün 118.3
14. Gün 235 degerlerim.
Artık test yapmicam kese gününü bekliyorum zaman geçmiyor çok heyecanlaniyorum.

Ay hadi hayırlısı çok sevindim, çoğalalım böle inşallah. Herkesin dilekleri gerçek olsun
Senin kaç adet transfer oldu, hangi şehirdesin?

Ay hadi hayırlısı çok sevindim, çoğalalım böle inşallah. Herkesin dilekleri gerçek olsun
Senin kaç adet transfer oldu, hangi şehirdesin?
Benim 2 adet blast embriyo sanırım değerlere göre teki tutuncu. Yine de ultrasonda gorcez. İnşallah olumsuz bi durum yaşamam çok korkuyorum.

Benim 2 adet blast embriyo sanırım değerlere göre teki tutuncu. Yine de ultrasonda gorcez. İnşallah olumsuz bi durum yaşamam çok korkuyorum.

Kaygı sanırım hiç bitmeyecek kucağımıza alıncaya kadar, hatta kucağımıza aldıktan sonra da anne kaygısı olarak devam edecek gibi görünüyor. Allahım herkese iyi yazılar yazmış olsun inşallah. Güçlü ve mutlu olmak bebeklerimize iyi gelecek.

benide perşembe günü kese görmek için çağırdı ama benim son adet tarihim 5 şubat transferim ise 23 şubat. son adet tarihime göre bakarsak 5+4 günlük olacak sanırım kalp atışını da duyabiliriz belki kese için gittiğimizde :) bende tek mi çift mi çok merak ediyorum :)

Bize de 2 embriyo transfer edilmişti. Ama bir bebiş bizimle. Ben hiç önemsemiyorum sağlıklı olsun diye dua ediyorum sadece. Hep hayırlısını istedik demekki bu hayırlısıymış kucağımıza sağ salim almak nasip etsin Allah. Seninde duyulur sanırım çünkü o tarihe göre çağırıyolar diye biliyorum.

Sizin değerler nasıl ilerledi

Canim doktordan gelioz Allahima cok sukur mutlu haberimizi aldik 2 tane bebegimizin kalp atimini duyduk banada ayni tahlilleri verdi ikiz gebelik diye 10 gun sonra tekrar cagirdi Allah herkese nasip etsin :)

Amin cnm inşallah. Yumurtalar için ne dedi? Başka ayrıntı bişi söledi mi? kaç günlükmüş? 6 hafta 2 gün demişti dün bana☺

Canım benim değerlerim 3.4 arttı onun için 2 tane olabilir diye düşünüyorum ama dediğin gibi Allah hayırlısını versin. Sağlıklı, eli ayağı düzgün, aklı fikri yerinde hayırlı evlat olsun inşallah. Bana sadece kese muayenesi dedi kalp atışı için sonradan çağıracak sanırım ama kalp atışı duyan arkadaşların yorumlarını okudukça belki bu gittiğimde de kalp atışı duyulur diyorum :)

Amin cnm inşallah. Yumurtalar için ne dedi? Başka ayrıntı bişi söledi mi? kaç günlükmüş? 6 hafta 2 gün demişti dün bana☺
canım yumurtalar için birşey demedi şişkinlik normal dedi hormonlardan dolayı, gebeliğe kadar kalacak sanırım. kistlerim çoğalmış buarada doktor doğumda atarsın dedi dert etme dedi. banada 6+3 dedi :)

canım yumurtalar için birşey demedi şişkinlik normal dedi hormonlardan dolayı, gebeliğe kadar kalacak sanırım. kistlerim çoğalmış buarada doktor doğumda atarsın dedi dert etme dedi. banada 6+3 dedi :)

Tahlillerim çıktı benim de, her şey yolunda dedi Ahmet Hoca, sen nasıl oldu?

Kızlar beni de alın aranıza 21 subatta 2 tane blast transfer edildi 10. gün 111.6 12. gün 231.6 cıktı bugun kontrol muatenesine gittim tek kese gordu doktor. Hakkımızda hayırlısı. haftaya kalp atısını gormek ıcın tekrar cağırdı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…