Kasım - Aralık 2017 Annelerine Özel <3

merhba canım sende benim gibi çok ilaç kullanıyorsun. Ben de prednol yerine deltacortil kullanıyorum 5mg. aslında doktor 1 tane kullan dedi ama ben 1.5 kullanıyorum vücudun normal ürettiği 7.5 mg imiş çünkü. ben de 12. haftaya kadar kortinozana devam edeceğim. Ana testim pozitif çıktığı için kullanıyorum. Ben de iğneyi artık 2 günde 1 yaptırmayı düşünüyorum ben de artık kötü oldum çünkü.

Gecen hafta gittim keseyi gördük ama kalp atışını duymadık Göbek ten baktı belki de ondan duymadık o yüzden bu hafta da çağırdı perşembe gidecem ben zar zor 10 gün kullanabilmistim progestani o kadar kötü oldu ki iğne yerleri nerdeyse 15 günde ancak duzelebildi doktorum 3 günde bir Prolutan depot a çevirdi sonra

Hayırlı olsun canım Rabbim hepimize kucagimiza almayi da nasip etsin az zahmet cekmedik birbirimizi çok iyi anlıyoruz

Canım benim vajinal ultrason yaptı tam 28.günüydü transferin kalp atışını duyduk şükür ama karından geç duyuluyormuş zaten. Bir de benim iğne değil zaten. Bende sadece kapsül ve jel var vajinal. Başka hiç bir şey vermedi bana doktorum.

Allah kucağına almayı nasip etsin canım.

Çok sukur siz duymussunuz bizde duyarız insallah benim bugün transferden sonra tam 1 ay oldu perşembe gidecez muayeneye. Hadi hayırlısı insallah hakkımızda .

Kizlar bu arada beslenme konusunda dikkat ettiğiniz şeyler varmı bulantilariniz filan varmı merak ettim. Ben kafein çiğ seyler dışında herseyi yiyorum ama pek istahim yok canim bişey istemiyor.

Kizlar bu arada beslenme konusunda dikkat ettiğiniz şeyler varmı bulantilariniz filan varmı merak ettim. Ben kafein çiğ seyler dışında herseyi yiyorum ama pek istahim yok canim bişey istemiyor.

Benimde aksine iştahım açıldı, çok yiyiyorum ve çok yediğim için midem bulanıyor Sabahları bir iki kez mide bulantısı yaşadım ama kısa süreli. Bende ceviz badem fındık yemeye çok su, meyve tüketmeye çalışıyorum.

Bende mutlaka süt içiyorum bazen bir bardak bazen de iki bardak. Arada ceviz badem de yiyorum ama her zaman yiyemiyorum

Kizlar randevum uza gittik çok sukur bebeğimiz canlanmis iki hafta sonra yine çağırdı doktor Rabbim hepimize kucagimiza almayi da nasip etsin

Kizlar randevum uza gittik çok sukur bebeğimiz canlanmis iki hafta sonra yine çağırdı doktor Rabbim hepimize kucagimiza almayi da nasip etsin

Gözün aydın cnm Allah tamamına erdirsin. Canlandı derken kalp atışını mı duydunuz anlamadım?

slm arkadaslar bende kasım annesıyım yani inş saglıkla sıhhatle kucagıma almak nasıp olsun inş .

Hayırlı olsun Allah kucağına almak nasip Etsin inşallah Seni başka bir topikten hatırlıyorum canım çok sevindim.

2015 DEN BU YANA BURDAYIM VE 4. TEDAVIM ALLAHA SUKUR COK IYI GECTI VE DEGERLERIMDE COK GUZEL ILERLIYOR BENDE SENI HATIRLAR GIBIYIM :) RABBIM SAGLIKLA SIHHATLE KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN INS.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…