Kasım ayında HAMİLE olduğunu öğrenenler gelin beraber bekleyim :)

Bende oniki kasımda öğrendim ultrasonda keseyi gördük iki hafta sonra kalp atislari duyucaz Allah izin verirse. Bisey sorcam doktor Sizede Progestan verdimi

Yok cnm. Ben daha kadın doğuma gitmedim. O ne için veriliyor cnm
Bebegin tutunabilmesi için onlemmis doktor öyle söyledi her hamileye veriliyomus hemen hemen ilaç çok etkiliyms mide bulantisi falan yapiyomus ta bende dün kullanmaya başladım başka kullanan varmi diye yazmistim

Bebegin tutunabilmesi için onlemmis doktor öyle söyledi her hamileye veriliyomus hemen hemen ilaç çok etkiliyms mide bulantisi falan yapiyomus ta bende dün kullanmaya başladım başka kullanan varmi diye yazmistim
Canim ben devlette gittim.doktora geçen perşembe bana da verdi bi kere içtim.çok.bulantı yaptı sersem gibi oldum bi daha icmedim. Çarşamba günü kendi doltoruma gidicem o iç derse icerim

Sat 14 Ekim. Bana vermedi doktor. Yaşım 37. İlk gebelik. Hcg 12 Kasım 378, 17 Kasım 3219. Normalden yüksek.

X