Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Stresssssss 🤣 heppp
Benimde her ay düzenli gelen adetim 2 gün gelmedi hormon testleri yaptircagim zaman😆 sonunda geldi bakalım Tekrar adetimi bekliyorum ilaçlar vs için
Valahi öyleeee pskolojim alt üst önceden kendimi her ay hamile sanırdım 😆 adet olmamak için dua ederdim.
Şimdi de sürekli aklım orda adet oldum sanıyorum hemen adet olmak için dua ediyorum 😆

Valahi öyleeee pskolojim alt üst önceden kendimi her ay hamile sanırdım 😆 adet olmamak için dua ederdim.
Şimdi de sürekli aklım orda adet oldum sanıyorum hemen adet olmak için dua ediyorum 😆
Hayat işte 😃
Üzülürüm dediğimiz şeye (adet olmaya) sevinecek hale geldik 😅 bir an önce tedaviye başlamak için

Eveeeettt benimde ilk olacak farklı bı heyecan var umarım ilk seferde güzel sonuclarimiz olur
İnşallah bu süreç yıprattı en azından bekleme süreci için söyleyebilirim hep bir süreç oluyor adete bağlı hormona bağlı .
Ama hepimizin iyi sonuçlar alacağına kalpten inanıyorum.

İnşallah canım ya zaten bence bu heyecanları paylaştıklarımızla bebelerimizi de alıp çay içmemiz lazım 🤣
Ayyyy inşallah geçen gün annemlerde sohbet geçti böyle ne hayaller kuruluyor benim büyük abim teyzemin kızına şeydanın kızı olursa ismini ben koyucam "leyya" koyacakmış adını😂😂😂😂😂 neler neler Allah o günlere gelmeyi nasip etsin inşallah

Ayyyy inşallah geçen gün annemlerde sohbet geçti böyle ne hayaller kuruluyor benim büyük abim teyzemin kızına şeydanın kızı olursa ismini ben koyucam "leyya" koyacakmış adını😂😂😂😂😂 neler neler Allah o günlere gelmeyi nasip etsin inşallah
ay inşalalh ya yüzümüzdee şimdi bile gülücükler açtı :cool:

X