Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Deli dana gibi dolanıyorum topiklerde inşallah hamilelik topikleri olur sırada 🤣🤭 hepimiz için umarım inşallah ♥️
Aynen geçmişe baktim 10 tane de basligim var su ay tup bebek yapacaklar bu ay yapacaklar 8 senedir geziyoruz :KK70: :KK70: yok baslik acmak bana uğursuz gelmis :KK70: simdi ay ay terfi oluyorum diger ay topigine...en son ocakta kalirim insallah :KK70:

Aynen geçmişe vaktim 10 tane de basligim var su ay tup bebek yapacaklar bu ay yapacaklar 8 senedir geziyoruz :KK70: :KK70: yok baslik acmak bana uğursuz gelmis :KK70: simdi ay ay terfi oluyorum diger ay topigine...en son ocakta kalirim insallah :KK70:
:)))) Sorma ya sene sene dolanıyorum bende🙈🤪 son duraklar olur güzel hsberlerle inşallah 🤭🤭

Merhaba kizlar size de selam vereyim 😍😍 ay ay topik geziyorum yillardir😄😄

Kisaca soyle söyleyeyim amh degerim kötü yasim 39 amh 0.5 1 2 yumurta oluşuyor ve havuz yapıyoruz 2 blast embriyom var dondurulmus c.tesi tekrar opu oldum 3 toplandi bugun 3.gunleri ve hepsi de guzel ilerliyor yarin arayacaklar bilgi verecekler iste...artik toplama islemlerim bitti transferim ocakta kismetse🥰🥰🙏🙏

2.tedavimden olan 1 kizim var 7 yasinda kardes olmadi malesef....9.opumu oldum 6.transferimi olacağım inşallah bu kez saglikla 1 tanesi tutunur🙏🙏 yok olmazsa da artik bırakacağım maddi manevi cok yorulduk o ayrı da yumurta da kalmadı 🤦‍♀️🤦‍♀️

Rabbim emeklerimizi bosa cevirmesin hepimizin kucakları dolsun insallah🙏🙏🙏
Cnm Nisan topiğinde birlikteydik ikimiz de negatifi gördük malesef bizimkilere kardeş gelmemişti😞inş bu sefer olucak 🤲🏻

İnsallah her şey yolunda gidecek 🤲
Z Zeynepkur da transfer olacak
Transfer ne zaman olacak canım
Kızlar ben de basit kist var hazirandaki denemem o yüzden yarım kaldı rahim kalınlaşmadı ve düzensiz ara kanamalar yüzünden.transfer iptal oldu.her sey yolunda giderse kasım ayı adetimle dondurulmuş transfer olucagım

Yarın histereskopim var aksilik cikmaz umarım. Bu adetimle bsslayacahim bende NGS sonucu bekliyorum birde umarım iyi gelirler 😑
Bende adet olmayı bekliyorum Dr bana da histereskopi yapacak 🥺
Hepimiz memorialdeyz sanırım 🤭
Ben ilk olduğu için devlette denemek istedim umarım hepimizin şansın uğuru yanında olur da hepimiz evlat kokusunu tatmış olur hamileler topiği yaparız burayı ayyyy inşallah 🥰🥰🥰🧿

Kizlar sizin kac yumurtaniz toplandi?
benden 11 yumurta toplandı maalesef 6 tanesine işlem yapıldı sonrasında ise 4 hücreli olarak iyi kalitede sadece 1 yumurtam kaldı ve donduruldu yani allah bilir de şansım çok düşük gibi üzülüyorum :-(

X