Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

İnşallah canım mutlu haberler alırız🙏ama benim bir iki gündür çok hafif kasık batması oluo geçio fakat bugün sabah şiddetli mide ağrısı ile uyandım ne olduğunu anlamadım birde hep yorgun hissediyorum sadece mide ağrısı var yani bu belirtiler nedir anlamadım.senin belirtin var mı canim. bugün transfer günü saymazsak 4.gunumuz inşallah minikler bizimledir.
Cnm benımde 2.gunden beri adet sancılarım var insaallah tutunmuşlardır ve agrılarımız bu yuzdendır

Merhaba
Benimde 24 ünde 3. Gün embriyosu. 3. Gün gece karın ağrısı çok oldu karnım şiş ağrım azaldı, ama belimin ağrısı devam ediyor.
Test günüm 6 sı ama sağlık ocağındaki doktorum 3 ünde gel kan testi yapalım bize göz kırpar dedi.

Oh oh maşallah bol pozitifli grup🥰 sanırım sadece bir arkadaştan negatif duyduk onunda inşallah bir sonraki tedavisinde Rabbim nasip etsin dualarımız onunla aynı zamanda ❤️ Maşallah hayırlı olsun inşallah bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🐣🥰🥰🤲🏻
Aminnn ınşaAllah Rabbım o araladasınızın yuzune gulsun

Merhaba
Benimde 24 ünde 3. Gün embriyosu. 3. Gün gece karın ağrısı çok oldu karnım şiş ağrım azaldı, ama belimin ağrısı devam ediyor.
Test günüm 6 sı ama sağlık ocağındaki doktorum 3 ünde gel kan testi yapalım bize göz kırpar dedi.
Benımde ılk gebelıgımde hıcbıseyım yoktu cok terlıyordum sadece bunda mıdem cok bulanıyor bel ağrım cok var

Benim 12. Gün 31 çıktı
Benim.ilkinde 11. Gun 16 13. Gun 64 15. Gun 118 cikmisti ama sonra düştü :KK43: inşallah sağlıkla büyür bebeğin
İnşallah canim darisi sana olsun,sende erken gebelik testi yapsan cikar ,eger 5.gun embriyoya,benim 5.gun 5 yil once dondurdugum emriyomdu
Korkmuyorum açıkçası canim ya. 5. Gün embriyosu benimde ama ne bileyim korku var

Oh oh maşallah bol pozitifli grup🥰 sanırım sadece bir arkadaştan negatif duyduk onunda inşallah bir sonraki tedavisinde Rabbim nasip etsin dualarımız onunla aynı zamanda ❤️ Maşallah hayırlı olsun inşallah bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🐣🥰🥰🤲🏻
Birde ben varim halen test yapmayan 😬😬 korkuyorum test yapmaya ☹️

Folık asit olarak ne kullanıyorsunuz kızlar
Doktor folbiol verdi kullanamadım ishal yaptı beni, sonra folidays verdi oda her eczanede satılmıyormus biraz mide ağrısı yaptı daha önceden kullandığım folic1 var onu kullanmaya baslayacagim tekrar. Doktorum bana kullanmasanda olur dedi ama folic asit önemli diye biliyorum

Maşallah 2buçuk katına yakın artmış senin bebiş son anda tutundu galiba annesine inşallah gün gün katlanarak içini rahatlatacak değerlere ulaşır hayırlı olsun canım Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🥰🤲🏻🤲🏻🐣

Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin ama 7.gün değeri gayet iyi niye düşük değer olduğunu düşünüyosun buna şükür değilmi 🐣🤲🏻🤲🏻
Değerlerden pek anlamıyoruum o yüzden galiba 🥰

Merhaba
Hoşgeldin arkadaşım Allah gönlüne göre versin inşallah pozitifleri görürsün 🥰 benimde ilk 2 gün aşırı karın şişliğim oluyo her transferimde vajinayı yıkıyorlar ya önce transfer esnasında ondan mı oluyo şişlik acaba sonra geçiyo tabi de. Transferden sonraki 16. Günüm bel ağrısı hala hafiften var

X