Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

12. Gün değerim de 31 çıktı
Maşallah 2buçuk katına yakın artmış senin bebiş son anda tutundu galiba annesine inşallah gün gün katlanarak içini rahatlatacak değerlere ulaşır hayırlı olsun canım Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🥰🤲🏻🤲🏻🐣
Merhaba 7.gün değerim 62.92 çıkmış biraz düşük mü sanki😌
Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin ama 7.gün değeri gayet iyi niye düşük değer olduğunu düşünüyosun buna şükür değilmi 🐣🤲🏻🤲🏻

İnşallah hepimiz pozitif sonucunu alırız 🌸 ilk 5 6 gün ilk iş yapmadım dışarı falan çıkamadım sürekli uzandım evde.6günden sonra ev işleri yapmaya başladım yavaş yavaş hareket ettim ağır işler yapmadım hala da yapmıyorum :) bol bol ceviz fındık pekmez ananas muz portakal falan tükettim hızlı gıdadan uzak durdum gazlı içecek içmedim.birde bınu bana biri söylemişti 7 8 gün duş almadım sıcak su tutunmasını engelliyormuş galiba bunlara dikkat ettim. Kafam hep rahattı olumsuz hiçbişey düşünmedim öyle böyle 11.gün geçirdim
Hayırlı olsun inşallah bel ve kaşık ağrnız oldu mu acaba bugün benim 6 . Gün bel ağrım var

Kızlar bişey sorucam size; biliyosunuz dün negatif çıktı testim ilk denememdi istanbulda medicanada yapmıştık. Şimdi bi arkadaşım bana ankarada prof dr hakan yaralı diye birini tavsiye etti. Ama hiç bi fikrim yok adamla ilgili. Belki tanıyanınız bileninşz vardır diye sizede sormak istedim. Aynı yerdemi devam etsem yoksa ankarayamı gitsem
İstanbul'da şişli.memorial varmis sanirim en iyisi orasi diye biliyorum. Tekrar deneyecek olsam ya oraya giderdim yada kendi ilimdeki diger doktora
Bende katılıyorum bide Bülent tıraş ı çok ovuyorlar

F979C906-47D7-4CD9-A301-1794F028F9CC.jpeg

Kızlar bugun 7.gunum hem 5 lıralık test aldım hemde erken gebelık ama once 5 liralıgı deneyeyım dedım pozıtıf oncekı bebegımın kalbını duymak nasıp olmamıstı rabbım bunu sağlıkla kucagıma almayı nasıp etsın ınşaAllah🤲 Cocuk ısteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın

Kızlar bugun 7.gunum hem 5 lıralık test aldım hemde erken gebelık ama once 5 liralıgı deneyeyım dedım pozıtıf oncekı bebegımın kalbını duymak nasıp olmamıstı rabbım bunu sağlıkla kucagıma almayı nasıp etsın ınşaAllah🤲 Cocuk ısteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın
Oh oh maşallah bol pozitifli grup🥰 sanırım sadece bir arkadaştan negatif duyduk onunda inşallah bir sonraki tedavisinde Rabbim nasip etsin dualarımız onunla aynı zamanda ❤️ Maşallah hayırlı olsun inşallah bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🐣🥰🥰🤲🏻

Merhaba öncelikle pozitifi görenler gözünüz aydın olsun:) benimde bugün transfer gününü saymaz isek evde kağıt test vardı onla yaptım tek çizgi çıktı, ikinci çizgi var ama çok çok silik belki se kontrol çizgisidir bilemedim. 5. Gün embriyosu 5. Günde negatif çıkar mı? Yoksa erken gebelik testi ile mi bakmam lazımdı? Azıcık üzüldüm öyle tek çizgi görünce.. Umarım sonum güzel olur 🙏

Maşallah 2buçuk katına yakın artmış senin bebiş son anda tutundu galiba annesine inşallah gün gün katlanarak içini rahatlatacak değerlere ulaşır hayırlı olsun canım Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🥰🤲🏻🤲🏻🐣

Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin ama 7.gün değeri gayet iyi niye düşük değer olduğunu düşünüyosun buna şükür değilmi 🐣🤲🏻🤲🏻
Evet bencede son gün tutunmaya çalışmış çok duygu verici çok değişik, çok sağolun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhaba öncelikle pozitifi görenler gözünüz aydın olsun:) benimde bugün transfer gününü saymaz isek evde kağıt test vardı onla yaptım tek çizgi çıktı, ikinci çizgi var ama çok çok silik belki se kontrol çizgisidir bilemedim. 5. Gün embriyosu 5. Günde negatif çıkar mı? Yoksa erken gebelik testi ile mi bakmam lazımdı? Azıcık üzüldüm öyle tek çizgi görünce.. Umarım sonum güzel olur 🙏
Ve testimi sabah ilk idrarla yapmadım, saat 10:30 da yaptım. 3. Idrar olması lazım. Böyle yazdım ama kusuruma bakmayın lütfen 🙏

5.gun cok erken daha cikmaz bende çıkmayacağını bile bile 5.gun yaptim bugun 7. Gunum yine yaptim pozitif cikti,kızımda da besinci gün cikmamis yedinci gün çıkmıştı ,2 gun sonra tekrar dene canım

Ve testimi sabah ilk idrarla yapmadım, saat 10:30 da yaptım. 3. Idrar olması lazım. Böyle yazdım ama kusuruma bakmayın lütfen 🙏
4. Gecemde böyle çıkmıştı benimde 11. Günümde pozitif olduğunu öğrendim yani benim de çok silikti sana moral olsun☺️

Eklentiler

• BEE13888-7CB6-46F7-A0E9-ACBFCC6A5C1D.png
    BEE13888-7CB6-46F7-A0E9-ACBFCC6A5C1D.png
    316,5 KB · Görüntüleme: 61
Erken test yaptırmışsın üzme kendini

Merhaba kızlar, Benimde 2 düşükten sonra ilk tüp bebek denemem oldu taze transfer olmadı, sanırım kullanılan ignelerden dolayı progesteron yuksek cikmisti (1.52) doktorum sinirdasin dedi yapmadı 1 adet dönemi gecirdim ilaçsız transfer yapalım yumurta takibiyle dedi. dün 25 Kasımdi 5.gun iyi kalitede dondurulmuş embriyo transfer edildi kan tahlili icin 4 Aralık verdi. inşallah hepimiz olumlu sonuçlarla döneriz evlerimize..çok amin🙏
Gunlerımız test tarıhlerımızbıke aynı cnm insaallah pozıtıf sonuc alırız

Gunlerımız test tarıhlerımızbıke aynı cnm insaallah pozıtıf sonuc alırız
İnşallah canım mutlu haberler alırız🙏ama benim bir iki gündür çok hafif kasık batması oluo geçio fakat bugün sabah şiddetli mide ağrısı ile uyandım ne olduğunu anlamadım birde hep yorgun hissediyorum sadece mide ağrısı var yani bu belirtiler nedir anlamadım.senin belirtin var mı canim. bugün transfer günü saymazsak 4.gunumuz inşallah minikler bizimledir.

X