Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Folık asit olarak ne kullanıyorsunuz kızlar
Valla bi kaç vitamin verdi ama hangisi özellikle folik asit bilmiyorum
1. İnfertpro her eczanede bulunamıyor bide fiyat 350 lira 🤦🏻‍♀️ Yeterki bebiş sağlıklı olsunda seve seve veriyorum tabi 🥰
2. Diofol
3.ocean q10

Kaçıncı günün canım göremedim 🤭 bu grup maşallah baya güzel gidiyo inşallah sende pozitifleri görürsün sabredebiliyosan helal olsun vallahi 🥰🥰🤲🏻🤲🏻
Transfer gününü sayarsak 8. Günüm. 4 Aralık test gününü verdiler onu beklicem ☹️ insallah bende guzel haberi sizlerle paylasiririm. Hepinizin sansina dua edin bizim icinde

Belinizde ağrı var mı karnım şiş benimde adet olacak ağrı diye gerginim karnım Şişmesi normal mi
Şişkinlik bir çok kişide oluyormuş normal sanırım belimde ağrım var ama çok şiddetli değil dün çok keskin bi sancı girdi kasığıma doktora sordum iyi bişey bu dedi

7.gunum Doktoruma yazdım üç gun var testıme yarın gıdıp kana baktır dedı normal gebelık testıyle yaptım cıktı hemen
Ne güzel yaa normal gebelik testinde çıktıysa kan testinde çıkar hemen o zman benim bugün 5.günüm ama normal gebelik testinde çıkmaz diye yapmaya korkuyorum

Transfer gününü sayarsak 8. Günüm. 4 Aralık test gününü verdiler onu beklicem ☹️ insallah bende guzel haberi sizlerle paylasiririm. Hepinizin sansina dua edin bizim icinde
Dualarımız seninle ve sonuç bekleyen bütün kader arkadaşlarımızla ❤️❤️ Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah az kaldı sabır 🤲🏻🤲🏻🥰🥰

Benimde yarın test günüm. Zaman geçmiyor. 7. Günden beri testlerde çift çizgiyi gördüm 🥰 inşallah değerlerde yüksek olur 🙏🏻 Allahım isteyen herkese nasip etsin biran önce.

Valla bi kaç vitamin verdi ama hangisi özellikle folik asit bilmiyorum
1. İnfertpro her eczanede bulunamıyor bide fiyat 350 lira 🤦🏻‍♀️ Yeterki bebiş sağlıklı olsunda seve seve veriyorum tabi 🥰
2. Diofol
3.ocean q10
Benı doktorum magnezyum cerdı oksapar folık asıt herhangı bırını kullandedı progestab bıde coraspın hıc sizler gıbı vıtamın vermedı ilk üç ay gerek yok diyor ama bnm kan sonuclarım normal cıktı

X