Kaşıntı

Zambakkal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2022
3
0
23
Ben yeni üyeyim 22 yaşındayım bekarım ve neredeyse bir yıldır sık sık tekrarlayan vajinamda kaşıntı problemi var doktor bana travazol krem olsun yada zalain sprey krem yazdi faydasi olmadi adet bittiği gibi kaşıntı tekrar ediyor ic camasir olsjn kuruluk olsun cok dikkat etmeme rağmen faydası yok gece uykudan bile uyandırıyor bu yuzden benim gibi bu durumu yaşayan varmi yardımcı olurmusnuz

Ben yeni üyeyim 22 yaşındayım bekarım ve neredeyse bir yıldır sık sık tekrarlayan vajinamda kaşıntı problemi var doktor bana travazol krem olsun yada zalain sprey krem yazdi faydasi olmadi adet bittiği gibi kaşıntı tekrar ediyor ic camasir olsjn kuruluk olsun cok dikkat etmeme rağmen faydası yok gece uykudan bile uyandırıyor bu yuzden benim gibi bu durumu yaşayan varmi yardımcı olurmusnuz
Evde gün içinde iç çamaşırsız durun. Hava alsın. Gece de böyle yatın. İç çamaşırlarınızı da pamuklu tercih edin ve ütüleyin. Hijyene dikkat edin. Genital organınızı hiç bir zaman sabun/şampuan tarzı şeylerle yıkamayın. Bol su için. Probiyotik içeren gıdalar tüketin. Baharatlardan bir bu sürede uzak durun.Bunlar ilaçların yanı sıra uygulayabileyeceğiniz şeyler.

Tüm değerlerime bakıldı ama hiç bir sorun yok ben bu kaşıntının nerden geldinide çözemedim bir türlü geçmiyor

Adet zamanlarinda kaşıntı yok adetim bitince kaşıntı başlıyor bende ped diye düşündüm ama ondan da olmadı evde yapabileceğim önereceğiniz bir şey varmi

X