Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yılan zehiri yağı şu ünlü yılan yağından daha farklı bişiy mi ki acep??:a015:......bu işde şeye dönersırnaşık şey,,kayısı yağı-kayısı çekirdeği yağı.....(ikisi de çok farklı etkileri olan iki yağ)kafamçokkarıştı

çam terebentin yakıcı yağdır...sabit bi yağla seyreltilmesi gerekir.......yoksa deride tahriş yapar.......zeytinyağı yada badem yağı seyreltmek için kullanılabilir.....sengözlerimebaksanab

kimseden ses gelmemiş hepsinimi kazıtsamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaş yapayım derken göz çıkarmalülülülülülü arkadaş.....olan kaşdan vazgeçmek bana mantıklı gelmiyo......jjilet vurulan her yerde tüy bitmez ayrıca.....kazınsa bile......ordaki kaş folekülü zarar görmüşse,değil jilet allahı gelse kaş bitirmek çok zor....imkansız olmasa bile en az 8-9 ay alır.....yabancı bir sitede bir videoda güzellik uzmanı bayan şöyle diyor: bir kaş 9 aya kadar geri uzamamışsa,ümidi kesebilirsiiniz büyük oranda.....ama yine de sarımsak kullanmak bence işe yarayabilir....yaygın inanışa göre krem,sarmısak vs...kaş çıkarıyormuş.....(demekki folekülü ya onarıyor,yada uyarıyor)....ama ille aklına koyanalr için tavsiye:mm'lik çalışın....risk almayın.....geniş alanlarda çalışmak kılın eğimine de etki edebilir,,,,,inatçı yatmaz kaş sahibi olmak işden bile değil....kolay gelsin....:bbo:

ya kaşım küstü benim biyerden ne yapsam cıkmıo badem yağı ve sarımsak sür dediler tiksine tiksine aylarca sarımsak sürdüm yok cıkmıyor

Isırganotu,çam terebentin ve yılan yağlarını da dene bir arkadaşım..........ilk ikisi yakıcıdır,badem yağı ile seyrelt.....akşamları sür kaşlarına...yılmadan 7-8 ay.....bu da çare olmuyosa kaş ekimi,,,,çok takılanlara kaşalaelaelaelaelae kaş ekiminde de bir iki eski teknik var..taklaya gelmeyin......en son ve modern yöntem FUE........

Kızlar ben kaşlarımı aldırmıyorum kendiliğinden ince ve rengi açık badem yağı ve hint yağı kullansam acaba siyahlaşır birazda olsa kalınlaşırmı acaba? :gitme:

ufak not: badem yağı herkesin kaşına iyi gelmez...sadece kaş büyüme fazındaysa(anajen dönem) faydası olur...yoksa aksi takdirde dökebilir de......artık tamamen şans meselesi...kaşınızın o anki durumu belirler...... badem yağı yeni kaç çıkarmaz,sadece olanları yukarda bahsettiğim bir durum varsa besler, kısmi koyulaştırır ama bu koyulaşma telin kalınlaşmasından kaynaklı olmaz.......sadece fiktif bir pigmentasyon.....geçici süreli.....bademyağı sadece halihazırda uzamakta olan tüylere iyi gelir.....kaşınız zaten dökülüyosa, yada seyrelmişse,,,kullanımı biraz risk taşır,daha da dökülme yapabilir.....bilgilerinize....

Bu yaglarin gözlere bir yan tesiri varmidir acaba???

Cünkü kirpige sürünce uyurken insanin gözüne bir sekilde kaciyor....

ufak not: elbette var....gözün kornea tabakasını kurutmak gibi riskli bir yönleri var.....özelikle de badem yağının....... badem yağı,zeytinyağı,biberiye yağı vs......asit oranları yüksek yağlardır......kornea dokusunun ph değerini olumsuz etkilerler.....

benim kaşımın birinin kuyruk kısmı biraz yukarda ... orda kaç çıkmıyor...
geri alan yerlerimde renk ve yoğunluk çok şükür gayet yerinde...

en faydalı sarımsak mıdır ?

hint yağı ve abdem yağı galiba kalınlaştırıp ; koyulaştırıyor .... peki kaş çıkarıyor mu ? öyleyse yağları tercih edeceğim çünkü...

arkdaşlar kaşlarımın yapısıı düşükk ve kalkık olmasını istiyorum olmayan kılı çıkartmak için yada kalkık gstermesi içn ne yapmalımm!!

karanfili badem yagina batirdim ve surdum gunlerce yaptim hem dolgunlastiriyor hemde koyulastiriyor bende de oneri kizlarr

Son düzenleme:
valla ben badem yağı kulllandım baya bir aya yakın pek bi değişiklik olmadı sarımsak denedim ondan sonra oda ufak tefek çıkardı şimdi jilet kesin çözüm diyolar az az vursam mı diyorum ama sarımsağın çıkardığı minik minik tüyleri toptan kaybederim diye korkuyorum...
öf yüzümde en beğenmediğim yer kaşlarım kaşın sonuna doğru üst tarafları küsmüş bi durumda ayrıca biri diğerinden daha farklı deliricem.en iyisi jilet vuruyum ufak ufak bide fındık yağıyla hint yağının karıştırp süriyim sonuçtan sizi haberdar edicem...

şimdi hemen jileti vurdum üstüne sarımsak sürdüm deli gibi yakıyor sakın böyle bişey yapmayın =)

karanfili badem yagina batirdim ve surdum gunlerce yaptim hem dolgunlastiriyor hemde koyulastiriyor bende de oneri kizlarr

denedim cnm bakalım bi kaç gün geçince yazarım gelişmeleridelikafadulden

Kizlar ben kaslarii kis aylarinda cok ama cok ince almistim resmen batmislardi iki ay boyunca almadim uzadlar ama dolgunlasmadilar eskisi gibi takiii hint yagi alana kadar tam 4 gecedir hint yagi ve sarimsak suruyorum kaslarima bugu dikkatlice baktim yeni yeni kaslar cikiyor bir aya kadar baya dolucak gibi cok mutluyum boyle bi degisiklik beklemiyordum yine eski dolgun siyah kaslarima kavusucam opuyorumnanaktan

arkdaşlar kaşlarımın yapısıı düşükk ve kalkık olmasını istiyorum olmayan kılı çıkartmak için yada kalkık gstermesi içn ne yapmalımm!!

canim ben pek anlamam bu islerden ama ablam cok iyi kas aliyor benim, bize gelen arkadaslarimizda hep bunu söylüyor havadan olsun!!... simdi söyle birsey var, kaslarin gözüne yakinsa zaten cok cok havadan olmasi mümkün degil, ama biraz havadan olsun diyorsan, kaslarinin üstünden degil sürekli altindan al tabii üstünü komple birak demiyorum üstündende az bi sekilde al, yoksa hep alttan al canim ise yarayabilir

bademyağı ve sarımsakla yeni kaşlar çıkartmıştım.geçen kuaföre gittik.kız ağzına etti .kaşlarımın
.b.k gibi aldı.derimi hep kaptırmış yara oldu.bi daha gitmeyeceğim ona.sinirlerimi çok bozdu.

ısırgan suyu sürün yağa mağ hikaye bana dua edersiniz

hadi ya duymadim bak bunu (isirgan suyu) baharatcilarda vardir sanirim birde bunu deneyelim daha da cok gurlessin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…