Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

bana yapamadığı şiddeti eşyadan alıyor diye düşünürüm böyle yaparsa..:1shok:
ve anında o kırdığı şeyi kafasında bulur!!:mymeka:
görür ebesininkini..şakkıdı

bu tür haraketler çok yıpratıcı arkadaşlar ben çok yaşadım,benimki de tabakları kırar fırlatır eşyalarımı tekmeler eline ne geçerse paramparça ederdi sonra onlar kesmedi ve bana şiddete başladı,,yani anlayacağını bunların ufaktan şiddet sana geliyor demek..:eek:klava:

asla evlenırken tek bır sekılde senden bosanırım demıstım bana kufur edersen aldatırsın el kaldırırsan o boyle davrandıgı zamanlarda kendıne cebıne ve ona olan saygıma yapıyor bana bısey olmuyor canımı yakarsa gozum gormez hıcbıseyı

ıkı kere yasandı ama ben kırdım..
ılk yılımızdı çok yoruluyordum alışamamıstım..
ben bu eşyalaramı hizmet etcem deyip kırdığım bır çay fıncanı yakımım var:)

bana yapamadığı şiddeti eşyadan alıyor diye düşünürüm böyle yaparsa..:1shok:
ve anında o kırdığı şeyi kafasında bulur!!:mymeka:
görür ebesininkini..şakkıdı

Alemsın canım guldurdun benı sanırım senınkı yapmamıs onceden bende yanı cocuk yokken altta kalanın canı cıksın derdım ama cocuk ıcerde uyurken zaten suru donmus adamın ustune cıkarsam daha kotu olur boyle yaptıgı zamanlar 7 yıllık evlılıgımde yılda bırdır yaptıgındada krız masası kurulur boyle olacagını bıle bıle yapar ofeksını kontrol edemez yaptıktan sonrada toplar etrafı delıllerı yok eder :kızgın:annemlere cok saygılıdır cekınır onlara yansıtırım dıye cok korkar ve ayama kapanır sonra ozurler aglamaklı ses tonu

tartısmalarımız oldu ama henuz okadar ılerı gıtmedık her ıkımızde.ama ben bır kere tartısma esnasında elımden fıncan dusurup kırmıstım.elımde tutamayıp kaydırmıstım...

ufacık tartışmaya bile gelemez benimki. anında telefonunu ikiye katlatıveriyo.. fırlatmıyoo hiç sadece büküyoo:)) bana olan sinirini gösteriyo kendince ..
en az 6 tane teefon ikiye katlandı..ben o öyle yapınca daha çok kızıoyorum o sarılıp yatıyor kafamıdazorla omzuna bastırıyo susayım diye..

anca öyle kavga ederiz biz o telefonunu kırar sarılır yatarız. bütün suç telefonun yaa..

:roflol: :roflol: :roflol::roflol:

bükmeye çalıştım telefonu ama olmadı güçistiyor herhalde
koptum wallaha buna kaydirigubbakcemile3

Eşim değilde ben yaptım çok kızmıştım o günde de dışarıdaydık hışımla eve geldim tek başıma daldım yatak odasına yatak yorgan yerlerde kıyafetleri dolabın içinden aldığım gibi savurdum yerlere.Parfümleri kırdım abajurum vardı mumluk şeklinde tuttuğum gibi duvara çaktım
Hızımı alamadım yeni aldığım polar hırkasınıda bir güzel makaslamıştım.

bnce böylei daha iyi.yani size vurmak yerine eşyay yansıtıyor öfkesini..öfkesini sizede yansıtabilirdi

yok o cok relakstırÇok üzgünüm çoook tartışma oldugunda benim sakinleşmemi bekler ama gecen caycımın üst cam demligini elimin tersiyle bi fırklattımkii ben bile şaştım kaldım delikafaduldenama hamileyiz şurda dimi insanın üstünede gelinmezki sositososito

yüksek sesten ürkerim ben...
düşüncelerim adeta donar olur . hele ki hararetli zamanlarda.. kavgalaşamam sözün özü...
bilir eşim.. ses etmez..

yok eşim kırmaz eşyalrı fln o kadar ileri gidecek birşey bi kere oldu.başka da olmadı.
k:

Son düzenleme:
Öyle bir olay olursa aynı muameleyi ben de onun kafasına yaparım. hem bizim evde hataları biz yapmıyoruz ki miki yapıyor :dilcikar:

vallaha hellal olsun kızlar kadınlar kulubunun gızları bayagı yıgıtmıs kıran doken sızsınız hep :ecrin_bebek:daha ben bırseycık kırmadım bızımkınden sıra gelmıyor

benim eniştem öyledir zavallı teyzem yıllardır neler çeker yemek sıcaksa sofrayla beraber camdan aşşağıya küt:kızgın:köyde yaşar teyzem süt satarak evine katkıda bulunur neymiş efendim süt parası ona verilecekmiş gider inekleri satar evede katkıda bulunmaz.evde çocuk sayısı fazla televizyonun sesi biraz fazla açıksa televizyon camdan dışarı uçar
bunun gibi bir sürü örnek zavallı teyzem çocukları için sabrediyor o dengesiz insanaÇok üzgünüm çoook

X