Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

bu senin kafanı kırmak istiyorum ama kıramadığım için bardağı kırıyorum gibi bişey değil mi, ben mi çok acımasız yaklaştım, ha kadının kafasını kırmış ha eşya
zaten bunun bi tık ötesi kadına şiddet olur herhalde
çok mu gaddar yaklaştım bilmiyorum

yok canım öyle gaddar değilsin
ne gerek var eşya kırmaya duvara birşeyler fırlatmaya.erkekliklerinimi ispatlamaya çalışıyorlar böyle anlamadımki:jeyyar:
bazıları bana vurmasından iyidir demiş ama evde çocuk varsa en az anneye vurulması kadar çocukları kötü etkiliyo bu tür olaylar.
bencede bunun kadına el kaldırmakla pek bir farki yok zaten bunu sürekli yapan bir erkek birgün eşinede el kaldırabilirÇok üzgünüm çoook

esim melek gibin o benimle hic kavga etmez nedense kavgayi ben cikartirim hep zaten uzun boylu bir kavgamiz kuslugumuz yok en fazla 5 dakika kuseriz.o yapmaz ama ben cok kirmanin esiginden dondum ama herzaman aglayarak batlama sona erer yani kirmam hic birsey

ama babam yapardi isi cok yogundu ve stresli kimseye birsey yapamayacagi icin hirsiniz evdeki esyalardan alirdi kirardi yenizi gelirdi haha bu boyle uzar gider.

bizde eşya kırma olayları olmaz anca tartışırız , ben ağlamaya başlıycağımı anlayınca kendimi banyoya kilitlerim. eh tabi oda peşimden gelir saatlerce aç kapıyı diye yırtınır kapıda, sonundada kapıyı kırar benim panda:eek:klava: tabi beni öyle salya sümük görünce sırnaşıp gönlümü almaya çalışır... sanki bi anlamı kalıyormuş gibi kalp kırıldı bi kere:dilcikar:

2 kumanda kırdım,1 cam indirdim aşağıyaaa :eek:
Eşim aksine bana çok kızıyo...barışıncaa :nolur bi daha bişey kırma allah aşkına diye söylenir kaydirigubbakcemile3
Cam kırdığımda çok korkmuştu bileğim kesilmişti başucumda ağlamıştı canııımmm :çok üzgünüm:
Ama çok uzun süredir böyle şeyler yaşamıyoruz çok şükürr :nazar:

Son düzenleme:
esimden cok ben kirarim enson bilgisayara cok takiliyor diye bilgisayarin kamaresini ve bokslarini kirdim

ılk evlendıgımız sıralarda 2 cep telefonu fırlattım balkondan caddeye

bi laptop yumrukladım kırdım :jeyyar:

artık yapmıyorum ya agız tadıyla kavga edılmıyo benım herıfle :nazar:

sınır bozucak derecede sakın :nazar:

Şu ana kadar hiç böyle birşey yaşamadık, dilerim yaşamayız.
Bana çok kötü geliyor bu tarz hareketler, eşim yapmış olsa
ne yaparım bilmiyorum...ınsanın bir şekilde, öfkesine yenik
düşmemesi gerektiğine inanıyorum.

Son düzenleme:
benim kocişş böyle bi şey yapmazz kanatsız melegim o benim opuyorumnanaktan

kızz hatunlar sizler adamlardan fenasınız hee noluyo öyle cep tel. fırlatınca yada tabak kırınca rahatlıyomusunuz yanii kaydirigubbakcemile3

hiç bişey kırmaz eşim okadar sinirlenmez çünkü sakindir yapısı ....o genelde beni sakinleştirmeye uğraşır aşkım boşuna dert edip sinirlenip yıpratıyosun kendini bak üzmeyelim birbirimizi halledicem tamam beni bu dünyada üzen tekşey senin üzülmen ,sinirlenip kendini yıpratman der...zaten öle vurdulu kırdılı kavgamız olmaz ben huysuzlanırım genelde...ee böyle yapınca bende kıyamam hemen düzelir ortam :) aşkımm benim bitanesin bitane :)

Bizimkide bırkez kumandayı fırlatmış,annesı söyledı,telde konusurken bana kızmıştı.:nazar:

Benımde öyle huylarım yok,aklıma bıle gelmez kırmak dökmek,acırım esyaya.

Ama bı arkadasımın eşi var off:1shok:

Bekarken babasıyla tartıstıgında kültablasını kırar kollarına faça atarmış,yarık yarık izler var sımdı,gecendede yıne eşine kızdı yanı arkadasıma,evın kapısının camını ındırmış.

Çok sinirli hep zarar verıyo,ya bıseyler kırcak ya kendını kescek :1no2:

iki ev telefonu, bir cep telefonu,bardak, gümüşler aklıma gelenler bunlar ama ben yapıyorum maalesef şimdilik 6 senelik evliyiz 15 seneden beri beraberiz az kavga edioruz çok şükür, ama delirdimi tam deliriorum çünkü inanılmaz sabrediorum internet oyunu oynadığı için oldu en sonuncusu, hakkatten kendimi ifade edemedim insanlıkla ona, çok çalıştım çok anlattım ama nafile kaldı en sonunda kriz geçirdim.Olan gümüş kaseme oldu.

ilk evlendiğimiz ay oldu telefonumu fırlatıp kırdı sonra gitti yeni tel aldı bana çok ii oldu telim değişti bu sayede :nazar:
o oldu baktı papuç pahalıı zarar veremedi bişeye

şimdi normal insanlar gi kavga ediyoruz konuşarak yani

Benımde babam kırardı kavgalarda hep,tabı bızde kÜÇÜk oldugumuz ıÇın korkardık hep...sonraları artık annemde kırmaya baŞladı :):):)

bende bilgisayarı kırma planları yapıyorum bu sıralar yada insanlardan utansam direk sokağa atıcam camdan o kadar gına geldi bilgisayar oyunundan bişi sorulmuyo bile hııııııı, neee, bi dk canım

erkek arkadaşım kavga sırasında bana hediye ettiği cok sevdigim parfümümü kırmıstı ve bana tokat atmıştı cok ağlamıştım hala kötü olurum senağlama

hem eşimin sakin yapılı oldugundan hem bazen benim altan aldıgımdan böle bir
durum yaşamadık henüz allahta yaşatmasın inş.

aynen canım benim eşimde sinirlendiğinde öfkesini sinirini atmak için elinde ne varsa atıp kırıyo elindekileri bırak kaç kere bilgisayar kasasını 1 kere monitörü iki kere telefonunu bide resim albumunu attı duvara sinirden bide elindeki paralarıda sobaya atacaktı ablam araya girdi allahtan paraları kurtardık yoksa hiç acımıyo o an gözü dönüyo hiçbişey görmüyo sinirlerine hakim olamıyo bilemiyorum psikolojik bişey elbetteki ama içindekileri böyle atıyo bağrırp çağırır ben tam tersi bağırmam sinirlerimi kontrol ederim kolay kolay sinirlenmem onada diyorum git dr a yok bi kerede aklıma geldi şimdi sinirlenmiş kapıya kafasını vurmuş bide saçı takılmış oraya saçları kopmuştu yazıncada komiğime gidiyo ama harbi harbi psikolojisi çok bozuk babasız büyümüş belkide hırçınlığı öfkesi o yüzden diyorum git dr a sakinleşmeyi öğren böyle olmaz kendini yıprtamaktan başka bişey değil ama anlamıyo bende üstüne pek gitmiyorum ne yapayım zarar veriyo kendine bende bişey yapamıyorum sadece benimde sinirlerimi alt üst ediyo o kadar bakalım sonumuz ne olacak

X