Kaybedilen bebek sonrasi esimin hareketleri

Evet yoksa cok gittim terapiye hiçbir fayda gormedim özel muayenehaneye de gittim devlete de ama hiç kimse hafifletmedi oglum dogdu ben o zaman hafifledim ama panik atak yanıma kaldi
İnsanı yipratiyor ama yaşamaya devam ediyorsunuz bı yerden tutunmaya çalışmaktan başka çare yok maalesef.

Esim gayet normal yasiyor daha önce 7.ayimda da bebek kaybettim beni yine 2.gun bırakıp işe gitti yani yoruldum sanki surekli kayıp veriyorum ve eşim yanımda olmuyor surekli işe gidiyor kendi isimiz ve babasi olmasa belki biyle bir beklentim olmazdı ama imkan varken boyle oluyor
Kimsenin evlat sahibi olmasına yorum yapmam ama böyle merhametsiz birine neden bu ısrar:KK43: başınız sağolsun,Allah oğlunuza uzun ömür versin.

Biliyorum çok zor ama kendini bırakmamaya Çalis , yani kendi doktorumuz kendimiz olmaktan başka çare kalmıyor çoğu zaman..
Eşinizin hiç uzulmedigini düşünmedim ama yani dusuncesizlik yaptığı şuan yeterli destek yok.
Gercekten öyle

Bilmiyorum ama evde kalsın diye yalvarıyorum ama yok yapmiyor
Yalvarmak karşı tarafa acizlik olarak geçiyor malesef.
Onun yerine tüm hissettirdiklerini açık açık anlatın.
Bir can kaybetmenin acısını yaşarken hayat arkadaşı olarak alamadığınız desteğin sizi nasıl kırdığını anlatın. Sonra da bir kaç gün annenize gidin, kafanızı dinleyin. Dışarı çıkın yürüyüş yapın, arkadaşlarınızla görüşün. Kırıldığınızı iyice belli edin, bir kaç gün yalnız kalıp oda özeleştiri yapsın kendisine.

Peki düşüklerin sebebi araştırılmış mı? Siz de aynı şeyleri yaşayacaksınız diye bir şey yok ki. Belki eşiyle ilgili bir sorun vardı. Sizden bunu almaya hakkı yok.
Ayenn mmm
Kan pihtilasmam yok ama oğlumda 26 haftalik bebek kaybi sebebi preeklamsiye karşı 12.haftada aspirin başlamıştım
Konu sahibi..yani yanlış yönlendirmek istemem ama sizin hem aspirin hemde kan sulandırıcı iğne kullanmanız gerekebilir.benimde pıhtılaşmam olmadığı halde başlattı doktorum.cevremde düşük yapıp pıhtılaşmasi olmadığı halde tedbir amaçlı kan sulandırıcı kullanan tanıdıklarım var

Ayenn mmm

Konu sahibi..yani yanlış yönlendirmek istemem ama sizin hem aspirin hemde kan sulandırıcı iğne kullanmanız gerekebilir.benimde pıhtılaşmam olmadığı halde başlattı doktorum.cevremde düşük yapıp pıhtılaşmasi olmadığı halde tedbir amaçlı kan sulandırıcı kullanan tanıdıklarım var
Canim yanlış yonlendircek birsey yok bende böyle düşünüyorum twstlerim temizdi ama oğlumda hamile kalır kalmaz igne başlandı doktoruma cok sordum kullandım igne diye gerek yok dedi durdu bebegi genetige yolladım ordan temiz gelirse gercekten doktorla napacwgimi bilmiyorum

Canim yanlış yonlendircek birsey yok bende böyle düşünüyorum twstlerim temizdi ama oğlumda hamile kalır kalmaz igne başlandı doktoruma cok sordum kullandım igne diye gerek yok dedi durdu bebegi genetige yolladım ordan temiz gelirse gercekten doktorla napacwgimi bilmiyorum
Muhtemelen temiz gelecek..doktorunuzla birsey yapacak durumda yok.bu kan sulandırıcılar masum olmadığı için doktorlarda kimi tedbiren kullandırır kimiyse tedbiren kullandırmaz

Muhtemelen temiz gelecek..doktorunuzla birsey yapacak durumda yok.bu kan sulandırıcılar masum olmadığı için doktorlarda kimi tedbiren kullandırır kimiyse tedbiren kullandırmaz
Bugun kontrolüm vardi hoca folik asit ve coraspin yazdı bebek dusundugun zaman basla dedi

Bence oda üzülmüştür canından can gidiyor ama herhalde duygularını belli edemeyen bir insan Benim erkek arkadaşım da üzüldüğünü hiç belli edebilen biri değil peki size olan ilgisi nasıl yani üzüntüsünü belli etmiyor anlaşılan fakat sevgisini belli ediyor mu

Eşiniz sizin kadar yoğun hissedemez bu durumu, erkeklerin cogu boyle sanirim, zaten bir cocugunuz varmiş. Ha sizi anlamaya calişabilirdi ama bazen normal davranmak biseyleri duzeltmek ve unutmak için daha iyi oluyor.

İkimiz içinde kotu bir olay yaşasak ve benim moralim bozukken eşimin surati da düşse benim 10 kat moralim bozulurdu mesela ama gülerse iyi hissediyorum ki eşim bana göre daha saglam durur, uzatmaz, beni de yukari ceker hep. :)
Yani ciflerden biri birazcik daha guclu olmali ya da uzatmamali. Eşiniz güçlü bir yapiya sahip degil demek ki siz de uzatarak iyice asagiya çekiyorsunuz.

X