Kayinvalide Belasinin Alt Üst Ettigi Hayatim!

Güzel örnek olmaz olur mu. Burası bir derdim var, burayı okurken evliliğim şöyle iyi böyle güzel yazmak abes olur. Elbetteki güzel evlilikler var.

Güzel evliliklerin olduğu konular varsa hepsini okurum inanin, yeni üyeyim rastgele tıklayıp okuyorum . Ve hep iç karartici üstelik nişanlım asker de olduğu için daha da olumsuz yönde düşünüyorum. Allah hiçbir bayana bu duyguları yasatmasin

Kolaymı geçmesi.. Geçmezki geçemez işte...
Eşin hiç özür diledimi? Yani gönlünü alıcak şeyler sürprizler , yakınlık sıcaklıkla sevecenli yaklaşıyormu şuan sana ?
Yoksa sadece bebek var diye mi ite kaka götürüyorsunuz evliliği
Iyi davraniyor. Ama hala ozur bekliyorum. Hatta arada gonlumu almiyorsun diye hatirlatiyorum ama ozur dilemeye niyeti yok sanki. Ben de ona gore davraniyorum. Tabi bilincli olarak degil ama icimden gelmiyor yani. Yemek yapmaya bile yeni basladim o da ramazan diye. Iste gidiyor bi sekilde.

Iyi davraniyor. Ama hala ozur bekliyorum. Hatta arada gonlumu almiyorsun diye hatirlatiyorum ama ozur dilemeye niyeti yok sanki. Ben de ona gore davraniyorum. Tabi bilincli olarak degil ama icimden gelmiyor yani. Yemek yapmaya bile yeni basladim o da ramazan diye. Iste gidiyor bi sekilde.
Anladım:KK43: adam arsızlaşmış şimdiye kadar dilemeyen daha dilemez artık beklemeyin
Sizin hatırlatmanızda iyi bişey değil. Demekki adamda bitirmiş bazı şeyleri üzgünüm
Ama siz böyle bi adamla oturmayı kabul ederek kendi karakterinizden ödün veriyorsunuz malesef. Eşinde şöyle düşünüyor olabilir, zaten beni bırakamaz herşeyi kabul ediyor sineye çekiyor deyip rahat davranıyor boşveriyor ...

Anladım:KK43: adam arsızlaşmış şimdiye kadar dilemeyen daha dilemez artık beklemeyin
Sizin hatırlatmanızda iyi bişey değil. Demekki adamda bitirmiş bazı şeyleri üzgünüm
Ama siz böyle bi adamla oturmayı kabul ederek kendi karakterinizden ödün veriyorsunuz malesef. Eşinde şöyle düşünüyor olabilir, zaten beni bırakamaz herşeyi kabul ediyor sineye çekiyor deyip rahat davranıyor boşveriyor ...
Evet biliyorum. Davransin bakalim rahat. Tek bi kivilcim bekliyorum. O pislik ailesini bi daha icime sokarsa, onlarla yasamak zorunda kalacak. Bi daha gormezden gelemem.

Yangina korukle gitmek istemem ama suan hala ona firsat veriyorsun. 3 senedir sustun ve sonucu koca bir hic. Ve bu kadar olaya bir ozur beklemen cok şaşırttı beni.

Su an bosanmiyorum. Durumlar degisene kadar tabi.
Ya hayir empati yapiyorum tabiiki amacim size gaz vermek degil ama bu adam belli etmis kendini zaten en kriz aninda bile ne demek bosanip gelicem ne demek dovdurtuceksin bana bunu. Annesi kufurler ederken sesi cikmamis.. Yazik ya. Hayatinizs yazik. Ben cok onceden burda bir konu acmistim. Demislerdiki neden bu kadar degersizsin. Ve 7 senedir cokca cinladi kulagimda bu laf. Keske dinleseydim dedim.

X