kayinvalide ve misafirlarini nasil agirlayabilirim

kizlarcim beni kayinvalidem aradi dogum gunumu kutlamak icin 🥲

evinde tabak falan var mi dedi ben de yok alacagim dedim. tamam porlanda bak dedi hic yok kizim ugrasma falan demedi sagolsun :KK70: kahve fincaniyla tabaklar set oluyor onlara bi bakarsin falan dedi. ama sagolsun iki cesit ikram getirecekmis sen kendin bir sey yapmaya calisma hazir al diye izin verdi o da bana guvenmedi herhalde :KK70:

kendisi erken gelip bana sunumda yardim edecekmis onu da soyledi :KK70:

BOSAN Sassy. :KK70: :p Neyse kadin kendince yakinlik gostermis aslinda. Iyi tarafindan bakalim. :dondurma: Sunuma yardima gelince "yaaa cok tesekkur ederim zahmet ettiniz, sizden cok sey ogreniyorum" filan de bence. Bence KV gazla calisan bir kesim. Seninkinden tam olarak o enerjiyi aldim. Senin ikizler burcu cilgin ve genc yanini o kadinin yaninda cok aciga cikarmaman lazim. Kendini dunyanin en cici kizi gibi dusun. Bence kadin pek karismayacak size. Sadece geline yakinlik gostermek istiyor olabilir kendince. Bir yandan da klasik elestirel bi sekilde bakacak ama genel olarak etkilemeyecek bence bu seni. Tabi bu benim tahminim sadece.

BOSAN Sassy. :KK70: :p Neyse kadin kendince yakinlik gostermis aslinda. Iyi tarafindan bakalim. :dondurma: Sunuma yardima gelince "yaaa cok tesekkur ederim zahmet ettiniz, sizden cok sey ogreniyorum" filan de bence. Bence KV gazla calisan bir kesim. Seninkinden tam olarak o enerjiyi aldim. Senin ikizler burcu cilgin ve genc yanini o kadinin yaninda cok aciga cikarmaman lazim. Kendini dunyanin en cici kizi gibi dusun. Bence kadin pek karismayacak size. Sadece geline yakinlik gostermek istiyor olabilir kendince. Bir yandan da klasik elestirel bi sekilde bakacak ama genel olarak etkilemeyecek bence bu seni. Tabi bu benim tahminim sadece.
hahhajshsjah icinden sovuyordur bana ne bela kizsin sen evinde tabak bile yok diye :KK70: sevgilim bana ben annemle konusayim sana tabak gondersin falan demisti de konusmustur annesi tabaklarini bana kurban edemeyecegi icin marka soyledi eminim :KK70:

of neyse ya bu kayinvalide issues durumuna biraz ara vericem dogum gunumde de onu dusunemem hajsshjah kendimi taniyamiyorum resmen GELINIM

kizlarcim beni kayinvalidem aradi dogum gunumu kutlamak icin 🥲

evinde tabak falan var mi dedi ben de yok alacagim dedim. tamam porlanda bak dedi hic yok kizim ugrasma falan demedi sagolsun :KK70: kahve fincaniyla tabaklar set oluyor onlara bi bakarsin falan dedi. ama sagolsun iki cesit ikram getirecekmis sen kendin bir sey yapmaya calisma hazir al diye izin verdi o da bana guvenmedi herhalde :KK70:

kendisi erken gelip bana sunumda yardim edecekmis onu da soyledi :KK70:
Ay o kadar abartmasın ya sunum sunum diye. Sanırsın kraliyet ailesinden 😅 sırf misafire çikarmak için tabak çanak almak fln ne gereksiz şeyler. Aslında plastik tabak çatalla yapacaksın ki sunumu en büyük takıntısıyla yüzleşsin kadın 🥳

hahhajshsjah icinden sovuyordur bana ne bela kizsin sen evinde tabak bile yok diye :KK70: sevgilim bana ben annemle konusayim sana tabak gondersin falan demisti de konusmustur annesi tabaklarini bana kurban edemeyecegi icin marka soyledi eminim :KK70:

of neyse ya bu kayinvalide issues durumuna biraz ara vericem dogum gunumde de onu dusunemem hajsshjah kendimi taniyamiyorum resmen GELINIM

Sassy KKya "KVye sunumsuz yakalanmak" konusu actin............

Bu gercekle seni basbasa birakiyorum......

Ve yavasca uzaklasiyorum.....

Saka saka uzulme. :KK70: Hepimiz bir gun sunumsuz yakalanabiliriz.

Madem sordunuz cevap vereyim; Ben 3 sene önce evlendim, cok büyük bir heyecanla evlendim( ailesiz büyüdüm bu arada). ve eşimin ailesine hic bir zaman tabak çanak begendirmek, kahve makinesi ile kahve yapmayı buraya yazmak gibi seyler düsünmedim. Cünkü isin özünde kazanımın tabak canak gibi değerlerde olmadığını bilecek kadar özgüvenli elinden her is gelen, ayakları yere cok güclü basan bir kadınım ve sofra düzenim sofra saygım oturmus, asıl böyle değerlerin her durumda her ortamda kurtarır olacağını düşünüyorum bu yüzden de sunum perisi yok komutan yok kahve makinesinde yapsam beğenmez mi düsünceleri bana biraz hayatta baska değerlere sahip olamamıslığı gösteriyor ve sırf ben değik sosyal medyada binlerce insan bu tiplemelerle dalga geciyor sizde
Biliyorsunuz bende biliyorum. Getcekten okuduğumda da dalga gectim cünkü gülünç buldum. Umuyorum kendimi ifade edebilmisimdir, insan güldüğü seyi de açıklayınca ziyadesiyle sıkılıyor
Hangi kraliyet ailesine mensuptunuz acaba ? Babanız geriye muazzam bir veliaht bırakmış cool bro 👏🏻👏🏻

KV bir sorusuyla sunum yapan elemani bozan gicik satis departmani mudur yardimcisi gibi yikti sunumumu. Kadin bir arkadasinin butun tabaklari seramik diye burun kivirmis. Seramik tabak ne ya sen Z kusagini neyle siniyorsun bu ne abi. Seramik olmayan tabak mi var :KK43:

Konudan bağımsız Azıcık erorr ver diye yazıyorum melamin tabak

Bizim çocukluğumuzda porselen çok lüks bir şeydi Çin porselen takımlar çok az çıkarılırdı ortaya, bol bol melamin tabak vardı

Desenli, hafif plastiğe benzeyen ama plastik olmayan bir yapısı var, bir dönem bebekler için falan da üretiliyordu

Oğlumun bakıcısına sormuştum melamin bardağı nerede diye kadının gözleri faltaşı gibi açılmıştı o ne diye

Aslında bu sunum böcüğü kayınvalideye sizin yaşınız bunları hatırlar ve uygun olur deyip öyle bir takımı çıkaracaksın 🤪

Yıkılır ortalık ama sassy sen bunu yine de yapma😤😤

hanimlar herkese merhaba,

benim persembe gunu misafirim gelecek. nisanlimin (hahayt evet nisanlandim) annesi ve yengesi vs.

gelecek kisileri soyle anlatayim herkes sunum perisi, hepsi turk kahvesi bagimlisi, hepsinin evi muze gibi ama basi sevgilimin annesi ceker. o bas komutandir bu konuda. dunyada uretilen her tabagi bardagi almak ister yani. ve her seyin markasina falan dikkat eder fenadir. eger evde herhangi bir sey eksik olursa ve eltisinin yaninda ben onu rezil (??) edersem bana alttan alttan yillarca laf sokabilir. bu konuda zaten vukuatli.

benim evimde herhangi bir pasta tabagi falan yok yani olanlar basarisiz birkac sirtaki denemesine kurban gitti. yenisini almadik. markalarini falan hatirlamiyorum. catal bicak takimi gunluk seyler var. cay bardagi maalesef yok. cay icin demlik de yok maalesef cayci var sadece ama kac kisilik yapiyor falan bilmiyorum. turk kahvesiyle ilgili herhangi bir sey yok. kahvenin kendisi bile yok. hali 1 tane var onu da bir kez serdik sonra topladim kaldirdim nerede bilmiyorum ama bulurum. ve bende herhangi bir sekilde ikram edecek bir seyler hazirlamak icin yetenek de yok.

bu durumda misafir nasil agirlanir? yani bu seyleri topluca mi almam lazim, en iyisi nasil olur? mesela en kalitelisi su markadir, simdi bunlar moda falan diyeceginiz bir sey var mi? bir de ben onlara gunduz gittim once cay verdi annesi bir suru yiyecek bir sey vardi daha sonra kahve yaptirdi yine yaninda bir suru yiyecek vardi. bunun normali bu mu? kac cesit yaptirsam iyi olur sizce? bir de onlar mutfaktan tabak hazirlatip getiriyorlar ama evde yardimcilari var bende oyle bir durum yok her seyi ben yapacagim yani. o durumda da yine ben mi iceriden servis tabagini hazirlayip gelecegim ama ben o kadar pratik biri degilim yani misafirlerin yuzunu 3 dakika falan gorebilirim bu durumda.

sorularim bu sekilde umarim derdimi anlatabilmisimdir. sorabilecegim herhangi bir yakinim yok maalesef. lutfen el birligiyle beni bu savastan da cikaralim. 😅
Dışarıda bi kahvaltı yaptırsan daha kolay kurtulursun bence 😅😅😅

Konudan bağımsız Azıcık erorr ver diye yazıyorum melamin tabak

Bizim çocukluğumuzda porselen çok lüks bir şeydi Çin porselen takımlar çok az çıkarılırdı ortaya, bol bol melamin tabak vardı

Desenli, hafif plastiğe benzeyen ama plastik olmayan bir yapısı var, bir dönem bebekler için falan da üretiliyordu

Oğlumun bakıcısına sormuştum melamin bardağı nerede diye kadının gözleri faltaşı gibi açılmıştı o ne diye

Aslında bu sunum böcüğü kayınvalideye sizin yaşınız bunları hatırlar ve uygun olur deyip öyle bir takımı çıkaracaksın 🤪

Yıkılır ortalık ama sassy sen bunu yine de yapma😤😤
o ne demek bilmiyorum ki :KK70:

evden ciktim bella maisona baktim oradan kahve fincani ve onun altina konulan seyler varmis onlari aldim, cicek bilmemne sunum seyleri varmis onlardan aldim ama yapmayi becerebilir miyim bilmiyorum. porlanda baktim oradaki kizi biraz bunalttim hangileri iyi diye birkac sey de oradan aldim. ama asil su buyuk sunum seylerini falan karacadan aldim hemen yanindaydi. pip studio surahi ve bardak seti siparis verdim cunku su bardagim da yoktu :KK70: catal bicak setini de babamin evinde hic kullanilmamis cok komik bir sey olduguna eminim simdi babama geldim caktirmadan onu calmayi planliyorum kimse fark etmeden geri birakirim yerine ahsjshjssh

masa ortusu ivir zivir seyleri kaldi bir de caydanlik ve kahve makinesi. ne kadar fazla cesit var ben her gordugumu aldigim halde buyulendim. bir de secmeye calissam biterdim herhalde. bu seneki dogum gunu hediyem caydanlik olsun kendime 🥲🥲🥲

Sassy KKya "KVye sunumsuz yakalanmak" konusu actin............

Bu gercekle seni basbasa birakiyorum......

Ve yavasca uzaklasiyorum.....

Saka saka uzulme. :KK70: Hepimiz bir gun sunumsuz yakalanabiliriz.
karacadaki kiz bana ceyiz alisverisine tek mi geldiniz dedi :KK70:

ben 10 gun once elon muskla calismak icin basvuru yaptim bugun kendime sunum tabagi aliyorum turkiye buyulu bir ulke gercekten ucaktan iner inmez seklim degisti dkskshskshks

ay bu arada hepinize tesekkur ederim ya resmen butun magazalara girdigimde gozum hep sizin dediklerinizi aradi kolayca aldim ciktim🙈 yoksa ben bu isin icinde bogulurdum

karacadaki kiz bana ceyiz alisverisine tek mi geldiniz dedi :KK70:

ben 10 gun once elon muskla calismak icin basvuru yaptim bugun kendime sunum tabagi aliyorum turkiye buyulu bir ulke gercekten ucaktan iner inmez seklim degisti dkskshskshks

ay bu arada hepinize tesekkur ederim ya resmen butun magazalara girdigimde gozum hep sizin dediklerinizi aradi kolayca aldim ciktim🙈 yoksa ben bu isin icinde bogulurdum
Eşimin doğum günüydü ben ne yaptım? Gittik gordiondan düdüklü tencere aldık . Faydalı hediye aldım işte ha ha ha. Hep kadınlara mı tencere tabak alınacak özel günlerde. İntikamım acı olduuu😅tekrardan tebriklerrrr😍

cok tesekkurlerr♥️
onun beni sevme ihtimali bu uzayda yok maalesef hajahajah ama yengesi falan tatli insanlar yani ben onlara gittigimde onlar hep cok ozeniyorlar, acikcasi eve gelen herhangi bir arkadasima yaptigim gibi de yapmak istemem onlara. ama maalesef tecrubem veya bilgim yok.
Valla bu kadın seni kendini paralasan da sevmiycek, o yüzden sal gitsin 😅 nişanlın seni ilerde ezdirmesin yeter..

Oncelikle tebrikler ve mutlu yillar. Arkadaslar cogu seyi soylemis. Ben de sunumseverlerden degilim. 38’imde evlendim. Evimde 1 takim yemek takimi var sadece. 🤣 Sadece icilecek kahve, fincan ve zarif bir sunum icin Selamlique urunlerini tavsiye ederim. Kahvenin aromasi ve kalitesi diger her seyi unutturacaktir. 🤓

Hayirli olsun. Her sey gonlunuzce olsun. 🌸

X