kayinvalide ve misafirlarini nasil agirlayabilirim

bir de seramik ve porselen farki ne? bugun sevgilimin annesi birinden bahsederken ayol evine gittik butun tabaklari seramikti onun cok konusmasin o dedi :KK70: biri onun sunumlarini begenmedi herhalde o kisiye salladi skdlxjskxjdkxjdkdj
Yuh afedersin. Çok değişik bir insanmış gerçekten.

Kayınvalidenin sevdiği o tür sunumluk ıncık cıncıkları sevmiyorsan (ki ben asla sevmem kimse için de almam) sen de sırf onlar için alma derim. Ha zaten ihtiyaç varsa tarzına uygun bi takım alırsın.
Benim de evimde türk kahvesi fincanı yok hiç de almayı düşünmedim mesela. Misafire özel çatal bardak tabak da yoktur.
yok almadim ya cok sade seyler aldim. zaten o gelirken ikramliklarin yaninda tabaklarini getirmis onlari kullandik. ben oyle seyler almamistim duz tabakti benimkiler.

turk kahvesi aydinlanmasi yasandi benim evde. babam da bana gelince ooo sende turk kahvesi mi var, hadi yap demeye basladi. olsa icecekmis meger herkes :KK70:

yok almadim ya cok sade seyler aldim. zaten o gelirken ikramliklarin yaninda tabaklarini getirmis onlari kullandik. ben oyle seyler almamistim duz tabakti benimkiler.

turk kahvesi aydinlanmasi yasandi benim evde. babam da bana gelince ooo sende turk kahvesi mi var, hadi yap demeye basladi. olsa icecekmis meger herkes :KK70:
Pardon konuyu bugüne ait sandım olaylar yaşanmış olmuş bitmiş bile 😁 geçmiş olsun umarım keyifli geçmiştir

gerçekten tabakları yanındamı getirdi kv den

gerçekten level atlamış yanii

gerçekten tabakları yanındamı getirdi kv den

gerçekten level atlamış yanii
buradaki gelinlerin ust seviyesi o. elti deyince bile tuyleri urperir, eltisinin oldugu ortamda sunum isini bana birakip riske girmek istemedi demek ki :KK70:

bu arada bunlara guldugume bakmayin, ben de sinirleniyorum ama kendimi yipratmama degmiyor maalesef. kadinin normal olmadigini kendime kabullendirdim oyle guluyorum iste.

Konuyla ilgili YouTube’da şöyle bir kanal var beğeniyorum. Abartılı tabak çanak da kullanmıyor.
3B34E13E-4976-45DE-907E-BF695D5968A1.jpeg

Ziyaretçi olarak konuları okuyordum geçen zamanda, konunuzun son halini bir türlü bulamayınca üye olup stalk yaparak buldum. Geçmiş gitmiş gözünüz aydın:) ilerde tecrübe kazanabileceğiniz şeyler bu tür aktiviteler.

X