Kayinvalidem hırsız yerine koydu

Asminnk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
1
0
28
Ben çiçekleri çok severim yazın kaynanamin çiçeklerini de seviyordum aradan neredeyse 1 yıl geçti saksinin biri kayıpmis bana diyor ki gördüm sen aldın hadi hadi söyle aldığını diyor ilk başta anlamadım neyi filan dedim dedi işte saksi yok sen aldın dmi filan o an tepki veremedim hatta gayet yine güler yüzle kapattım telefonu . O gece uyumadım eşime hiç yansitmadim ama nasil zoruma gitti. Yanımda konuşurken esim vsrdi ve annesinin iftirasına sessiz kaldı suan ikisinden de soğudum ki 1 ay sonra izne gotcez bide yanlarına. Me yapmalıyım yaygara çıkarmalı miyim . Bu telefon görüşmesi dun oldu

Şakasına mı dedi acaba? Çiçek bu ne yapabilirsiniz ki, bir saksıdan dolayı mı hırsız tutacak sizi? Zaten gülerek kapatmışsınız, şaka yapmıştır bence.

Ayrıca konu yanlış yerde, Mune Mune müdahale eder misiniz?

Ben çiçekleri çok severim yazın kaynanamin çiçeklerini de seviyordum aradan neredeyse 1 yıl geçti saksinin biri kayıpmis bana diyor ki gördüm sen aldın hadi hadi söyle aldığını diyor ilk başta anlamadım neyi filan dedim dedi işte saksi yok sen aldın dmi filan o an tepki veremedim hatta gayet yine güler yüzle kapattım telefonu . O gece uyumadım eşime hiç yansitmadim ama nasil zoruma gitti. Yanımda konuşurken esim vsrdi ve annesinin iftirasına sessiz kaldı suan ikisinden de soğudum ki 1 ay sonra izne gotcez bide yanlarına. Me yapmalıyım yaygara çıkarmalı miyim . Bu telefon görüşmesi dun oldu
Saksının dıbıne altın mı gömmus ?Yanı bunda gece uyuyamayacak ne var?Ben almadım dıyıp gecın.1 yl gecmıs ılk ben mı geldım aklına dıyın.
Bunu söyleyenın densızlıgı yanı.Bundan yaygara cıkarmaya gerek yok.

olay çıkarmanız haklı iken hasız duruma düşmenize yol açar. tavsiyem şakaya vurarak, anne üç kuruşluk saksının peşine mi düşeceğim diyin. istiyorsan gel sana istedeğin saksıyı ben hediye edeyim diyin geçistirin.

Sormak maksadıyla demiş bence sizde niye sesiz kalıyorsunuz ne münasebet almadım tabiki ben deseydiniz eşiniz anlamıştır bile olay çıkarıcı bişey yok ortada istesen gider pazardan alırım diyin gecin

Zorunuza giden şeylere anında tepki vermelisiniz. Evet anlıyorum insan bir an dumur oluyor, ne diyeceğini bilemiyor ama kafada kurup kurup sonradan yaygara koparmanın çok anlamı olmaz. O an gülerek telefonu kapatmanız hata. Söylediği şeyin ne kadar ağır olduğunu belirtmeliydiniz.

Kayınvalidenizin üslubu sizi rahatsız ettiyse ona hissettiklerinizi yapıcı bir dille ifade edin.

Ne kadar düşkünmüş çiçeklerine 1 yıl sonra olmadığını farketmiş 🤣
Bunda o kadar alınacak edilecek birşey yok ayrıca siz kendiniz birşey dememişsiniz ki eşiniz desin 🤷‍♀️

Hiç kimse bana hırsız diyemez. Önce bir kez daha sorar teyit alırdım ne yani bana ne demek istiyorsunuz gibisinden. Çünkü öyle laflar ederim ki bir daha selamı kesmek zorunda kalırız. Yine sen aldın tarzı bi cevapla gelirse, cidden karıştırırım ortalığı öyle böyle değil.
Telefonu gülüp kapatmışsınız, şimdi de yanlarına gidecekmişsiniz.

Eş ne diyecek ki? Aşkım anam sana hırsız dedi sen de güldün hoşuna gitti ama ben anama laf edeyim mi diyecekti?

Gülüp kapattığınıza göre iş işten geçmiştir, o anda tepki vermeliydiniz bosverin artık gittiğinizde birşey derse o zaman tavrınızı koyun .

Saksi değilim beeenn diyesim geldi:KK70:

Kv nin direkt hadi hadi utanma giiizz edasıyla sen aldın demesi mi garip değil anlamazmış gibi gülmeniz mi değil eşinizin sessiz kalışı mı değil bilemedim hele bi ay sonra bu ithamdan sonra gidicez demeniz mi

Ya bi saksıya tamah etmezsiniz tabi sevdiğinizi görünce kv nin direk sizden şüphelenmesi zaten çok garip. Ay konu ne yorum yapsam diye dusunduruyor

Bir zahmet belli etseydiniz duygunuzu, susup sonrada vay efendim bana iftara attı 🤦‍♀️ kim takar şimdi sizi , anında tepki verecektiniz...

Eski insanlar zaman zaman böyle talihsiz cümleler kurabiliyorlar. Alındığınızı keşke anında gösterseymişsiniz. Bence konusu tekrar açılırsa tavır koyun. Öbür türlü zaten yaşlılar böyle şeyleri çok sallamadığı için haklı iken haksız olabilirsiniz. Sonuçta bahsi geçen şey kaşıkçı elması değil saksı.

Ayy bana fenalık yaa bana şunu şunu dediler bişey demedim diye yazanlardan😫😫😫

Ağzınız armut toplamıyor ya ne çiçeği anne ben niye alayım diyemediniz mi???

Sabaha kadar uyuyamayacak denli kafaya takacaginiz biseye neden o an tepki vermiyorsunuz?

X