Kayınvalidem ve görümcem beni neden sevmiyor olabilir?

Yok yakınken dön balık baştan kokar. Size hiç saygıları yok belliki sevgileride olmayadabilir fakat sizi koruması savunması gereken kişi nisanliniz. Ayrıca nisandan erken kalkmak nedir çok ayıp sadece sizin nisanıniz değil ki oğlunun da nişanı ne saçma ilk defa duydum.

20 görümce mi

Tipik kaynana gorumce… anadolu kokenli gelin bezdiren diye bilinirler… hic birsey yapmayin surekli nisanliniza sikayet edin doldurun adami… kv gorumceyi aramayin sormayin muhatap olmayin…
Evlenince de sirret bir gelin olun. Yapicak bisey yok savas tamtamlari coktan calinmis bile.
Ya da ayrilin

aahhhh okurken reflum costu neler yasamissiniz sinirim zipladi ter icinde kaldim su mesajinizi okurken ahhh kolayliklar sabirlar diliyorum can-i gonuldennn
teşekkür ederim buna gerçekten ihtiyacım varben ve yakın çevrem zaten inanamıyoruz nasıl dayandığıma, Allah sizi inandırsın bu yazdıklarım başıma gelenlerin yüzde ikisi filan..

teşekkür ederim buna gerçekten ihtiyacım varben ve yakın çevrem zaten inanamıyoruz nasıl dayandığıma, Allah sizi inandırsın bu yazdıklarım başıma gelenlerin yüzde ikisi filan..
ah yok hic buyuk konusmayi sevmem, cunku hep basima gelir ama iste diyorum ya okudukca ter basti neler cektiginizi tahayyul dahi edemedim fakat gucunuze hayran kaldim. Sizin gibi kadinlara hayranim saglam celik gibi sinirlere sahip, artik 'bi kulagimin arkasi kalmadi be yavru' der gibi espri yapabilen :) siz de oyle kadinlardansiniz belli. Rabbim gucunuzu sabrinizi artirsin.

seni seviyorum mesajı almış gibi mutlu oldum şimdi tekrar teşekkür ederim

Canım yazdıkların çok tanıdık geldi.
Çok benzerlerini yaşadım. Sana tavsiyem ne çok muhatap ol ne de bişeyleri çözmek için bir uğraş içine gir. Çözmeye çalıştıkça sorunların daha da büyüdüğünü göreceksin. Zaten sevmek isteyen, değer veren kendiliğinden yapar senin bişey yapmana gerek yok. Nişanlımla iyi olmaya bak.

Ben de eşime neden bişey demedin diyorum o da bana sonradan demedigimi nereden biliyorsun diyor. Şunu anlayamadım önemli olan benim yanımda ve olay anında söylemen. Sakin bununla kendini kandırma. Gerçekten Arkanda duracak adam o an yanında söyler.
Senin de benim gibiymis kaderin ve kuzum kaynana yetmezmiş gibi piyangodan görünce çıkmış.

Buyuk terbiyesizlikler yapilmiş. Hele o yanliş anlama kismi varya bak şu an o durumun içindeyim. 6 haftalik hamileyim tamamen iyi niyetle dedigim Kelimeyi kv kp tamamen yanliş anlamiş. Yinede 1 saat konuşup ozurler dilememe ragmen kpim kvimi beni aramasina bile izin vermiyor. Kinleri o kadar buyukki hamile halimle aglatiyorlar beni. Çarpintim var kaç gundur
Bir kere saygisizligim olmadi onlarla da aramiz iyiydi. Ama bir yanliş hareket gorduler mi dusman bellerler. Yani ablacim şimdiden boylelerse çarpintin da çikacak sonra, psikolojin de bozulacak. Iyi duşun

Siz nicin kendinizi uzuyorsunuz yanlis anlamak istemisler anlamislar kendinizi yormayin degmez . Uzak olsunlar daha iyi boyle insanlarin uzak olmasi. Illa aramiz duzelsin diyorsanizda esiniz gorussun konussun siz yipratmayin kendinizi.

Siz nicin kendinizi uzuyorsunuz yanlis anlamak istemisler anlamislar kendinizi yormayin degmez . Uzak olsunlar daha iyi boyle insanlarin uzak olmasi. Illa aramiz duzelsin diyorsanizda esiniz gorussun konussun siz yipratmayin kendinizi.
Zaten artik ozur dilemek niyetim de yok. Eşim de baş edemiyor. Bazen basit konularda onu da incitiyorlar. Yine de çok etkiledi beni. Sanki igrenç biriymişim gibi muamele etmeleri. Artik sadece kendimi ve bebegimi duşunucem. Kimseye iyilik yok bu hayatta

Ah ah kayınvalidenizi bilmem de siz neden ısrarla size saygısı olmayan aileye gelin olarak gitmek istiyorsunuz? Bence asıl soru bu olmalı. Eş adayı zaten ana kuzusu belli. Alla kurtarsın diyorum böyle durumlarda zira geleceğinizi görebiliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…