Kayınvalidem ve ısrarcılığı

kanarya56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.375
873
23
Bilmiyorum ben yıllar geçsede mesafeden yanayım. Sonucta onlara göre hep el kızıyız. Ki full evde olsam gezsemde gidip arkadaşımla gezerdık. Görümce kaynana ile niye gezeyim. 60 yaşında kadın benim yaşıtım degil sonucta. Sana laf sokuyor da aman banane mıllet ten de gec bence. Bende hıc sevmem elalemi bana anlatmasından.
Tek istediğim pandeminin bitmesi ve özgürlüğümüze kavuşmamız. Haftasonu plan yapamıyorum görümcem ve kaynanam yakın tek plan onlarla oluyor malesef. İyice alışıyorlar. Kaynanam endoskobi olmuş aramadınız beni diyor sana söylemiştim diyor nerden kalsın aklımda anne hiç hatırlamıyorum dedim. Ben kendi annemin bile randevularını bile unutuyorum yani çok fazka beklentiye giriyorlar.

Portakalli ordek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
7.944
3.666
Tek istediğim pandeminin bitmesi ve özgürlüğümüze kavuşmamız. Haftasonu plan yapamıyorum görümcem ve kaynanam yakın tek plan onlarla oluyor malesef. İyice alışıyorlar. Kaynanam endoskobi olmuş aramadınız beni diyor sana söylemiştim diyor nerden kalsın aklımda anne hiç hatırlamıyorum dedim. Ben kendi annemin bile randevularını bile unutuyorum yani çok fazka beklentiye giriyorlar.
Dinlen evınde. Zaten yasak var korona var. Hastalık bıtsın gelırım de ama gıtme

bitanesininannesi

Çiçek değilim , lakin soluyorum.. 🍂
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
1.104
1.413
Bende başka gelinleri öven kaynanaları anlamıyorum yani sinir oluyorum yanında başka kaynanayı övesim geliyor. Geçen yanımda diyor ki ‘ x çok iyiydi çok severdim sürekli gelir görümcesiyle kardeş gibiler canlarını verirler” dicektim senin kızında akıllı olsun bizfe kardeş olalımda sustum. İnsana herkes dışardan iyidir bahsettiği kızda küfürbazın tekiydi mesela. Çok garipler ya
Canım maksat övmek bizi gıcık etmek o yüzden bnm kv nin de övdüğü gelinlere bir bakıyorum birde bize bakıyorum :) biz salağız o yüzden sevmiyor bizi her işine koşarız her sıkıntısına o yüzden şuan oda korona bende ama yemeğini herşeyini veriyorum sırf yorulmasın yaşı var ama değer mi hayır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1570 gün geçti.

Mehrii34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
44
13
23
Hepsini okuyamadim ama hayir demeyi bilmelisiniz gidin gelin elbette ama cokda icli disli olmayin ve cözülmeyecek birsey degil AMA bunu unutma bir erkekde anasini kenara atmaz o yüzden esine annesini sakin sikayet etme bir gün tepesi atar cünkü ikinizin arasinda kalmak kötü birsey emin olabilirsin. Ve bu cözülmeyecek birsey degil emin ol . Tecrübemden diyorum benimkide bi ayri dertte boşver 😄 dua et öylesi var sende bugun varlar yarin yoklar kalp kirmaya degmez.