Kayınvalidemi çok seviyorum. Benden başka seven yok mu?

I

incikuboncik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi incikuboncik
ben kayınvalidemi burda yazılanların aksine çook ama çok seviyorum
inanınki anemden farkı yok bana bebeğiymişim gibi bakıyo allah nazarlardan saklasın bizi:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
üstelik yeni gelin falanda değilim onuda belirteyimm

Şanslı kesimdensiniz ne mutlu size

walla aynı şekilde bende öyleyim 4 senelik gelinim ama maşallah aramız çok iyi eşim askerde ama ben burada rahatım Allah bozmasın

Ben de kayinvalidemi cok ama cok seviyorum; melek gibi bir kadin... gercekten cok sansli hissediyorum kendimi...canim o benim canimmmm...

bende çok severim...biz kayınvalide gelin değil arkadaş gibiyiz saygı çerçevesinde tabi... hihoyyyt

E burası dert bölümü...
:Yanlış yere açtın kanımca konuyu...

Bende severim iyide olsa kötüde olsa severim.

ben kayınvalidemi bi türlü anlayamadım bazen iyiligimi düşünüyo ama bazende kötülügümü düşünmesede bana öyle geliyo sanıyorum.sevmek geliyo içimden ama bişeyler dürtüyoo yaptıkları geliyo gözümün önünee

bi iyi oluyorlar bi kötü ayarlarını tutturamıyorlar önce seviyodum şimdi görmek bile istemiyorum hemen üstümde varlıgı bile rahatsız ediyo görüşmeyi kestim şimdi rahatım okonuda

valla sizlere özeniyrum bizimki bana ismmimle bile hitab etmez ortalığa konuşuyomuş gibi yapar nasıl sevebilirmki ilk seneler elimden gelen gayreti gösterdim ama nafile beni adam yerine koymuyor ama en son yaptıkları beni iyice soğuttu bende yiyecek kıskana birini sevmiyorum

ben çok seviyorum o da beni çok seviyor:nazar::nazar::nazar:
ne o benim kayınvalidem ne ben onun geliniyim...
anne-kızız biz..hihoyyyt
kendi annemin 20 küsür yılda yapamadığını kadın 1 yılda yaptı
Allah hiçbirimizin ağız tadını bozmasın:Saruboceq:

burası dert bölümü ya hani.kaynanasından çekenler,bu konuda dertli olanlar amma kıskanmıştır seni heee :roflol: wallaaa şu zamana kadar sewiodun,o da seni sewiodu bundan sonrası için dikkat et derim.malum nazar....bundan sonraki yazılarn umarm "aahhhh kaynanama gıcık oluooomm yardııımm olmaz" şaka biyana da herkese söleme böle şeyleri derm.dost waarrr,düşman warrr,kem gözlerden saknmak gerek.:teselli:

bende seviyorum ama bazen yaptigi ayirimcilik yuzunden sinir oluyorum
kizimdan ustunsun kizim gibisin diyo ettigi seyler kizi gibi gormedigini gosteriyo
bu durumdada isinamiyorum soguyorum....

valla bende seviyorum ne yalan söyliim :nazar:
6 senedir tanıyorum son 2 senedirde geliniyim bir kere bile birbirimizi kırmadık

canım allah muhabbetinizi arttırsın inşalah hep böyle olun.bende çok isterdim sizin gibi olmayı ama ilk baştan daha büyüsü bozuldu herşeyin....

bende çok severim validesultanı.. gözümün içine bakar, canum anacumm :asigim:

sevemiyorum..yani nötrüm..nefrette etmiyorum ama bayılmıyorumda..çok isterdim kafama uygun anlaşabileceğim bir kayınvalidem olmasını ama çok ayrı kutuplardayız..konuşacak ortak noktamız bile yok

bende severim kaynanamı
bi dediğimi iki etmez sağolsun :nazar:

X