kaynanalar için tuvalet kağıdı

hehe süpermiş... anneler günü yaklaşıyo bi tane alayım da annem babanneme hediye etsin...

'kaynana pamuk olup raftan düşmüş gelinin kafası yarılmış' :)) aa yapmayın canım o kadar da :))

:))))) bugün hiç gülesim yoktu sen beni güldürdün allhta seni güldürsün emeğine sağlık

Yaa ben rulo zımpara bekliyordum, rende biraz fazla olmamış mı?... Bunu armağan olarak verenlerin, mutlaka ileride aynı armağana sahip olacaklarını düşünüyorum. Tamam komik de:mymeka: potansiyel kaynana olacakların biraz temkinli olmalarında yarar var yaw. Hay Allah, ben tırsak geziyorum bugün, napasam kine, en iyisi ben rende siparişimi kendim vereyim, hani ileride "sana zahmet olmasın kızım benim var kullanıyorum" derim dimi kızcağıza zahmet vermiyim:uhm: offf offf, kız mı doğuraydım, bakın erkeklerin böyle fazlaca kaynana takıntıları yoktur, kız anneleri iyi kaynana oluyor da, erkek anneleri kayın vede maun anne mi oluyor ne?...:1yes2: :1yes2: :1yes2:

yazikya bukadarini hak etmiyorlar demi bizde birgun kaynana olacagiz
ama cok komik gercekten

Bence de yazık ya o kadar insafsız olmayalım :nazar:kocamızı doğuran anneye yapılırmı bukaydirigubbakcemile3

X