Kaynanalarımız evimizi karıştırıyor mudur ?

fırsatını bulan asla affetmez.

Acaba biz onların odasına girsek hiçbir sebep yokken odayı karıştırsak ne olur kendine yapılmasını istenmeyeni başkasınada yapmayacaksın karıştırmalrının nasıl bir sebebi olabilirkiii

Komodinin çekmecesinde durunca çok mu zor oluyor almak?
Evet bulmak zor olur , çünkü çekmecem karışıktır hep.
Yatak odamda açıkta dursa kime ne? Bizim evimize gelen yok ,giden yok ,çocuk yok evde .Akşamdan çıkartılmış kullanılmamış.
Siz buna niye bu kadar takıldınız ki ?
Benim odam benim özelim , siz kendi odanızdakilerden mesulsünüz.
Benim yatak odamda her şey ortadadır dağınıktır.

Acaba biz onların odasına girsek hiçbir sebep yokken odayı karıştırsak ne olur kendine yapılmasını istenmeyeni başkasınada yapmayacaksın karıştırmalrının nasıl bir sebebi olabilirkiii
meraklı TAZECİKler çünkü :63:

Evet bulmak zor olur , çünkü çekmecem karışıktır hep.
Yatak odamda açıkta dursa kime ne? Bizim evimize gelen yok ,giden yok ,çocuk yok evde .Akşamdan çıkartılmış kullanılmamış.
Siz buna niye bu kadar takıldınız ki ?
Benim odam benim özelim , siz kendi odanızdakilerden mesulsünüz.
Benim yatak odamda her şey ortadadır dağınıktır.

Sorduk sadece ne bu sinir?
Ne diyelim tebrik ediyoruz sizi dağınıklığınız için.

Onu tanıyan sensin. .ama yapıyorsa çok çirkin ve hadsizce.​

Kızlar Merhaba,

Geçen hafta kayınvalidem gelip bir hafta bende kaldı. Aslında altı aylık evliyim ama doktor kontrolleri uzayınca kaldığı sürede uzadı. Bunu sıkıntı yapmadım ama merak ediyorum. Ben işe gidiyorum sonuçta. Sizce kayınvalidelerimiz biz yokken evimizi karıştırıyor mudurr ?

Normalde sabah giderken yatak odamın kapısını açık bırakıyorum akşam geldiğimde kapalı oluyor. Ama eşim söyledi, haftasonu ben şehir dışında toplantıdayken kayınvalidem bütün evi temizleyip sadece yatak odamıza girmemiş.

Sizce odamıza girip çekmeceleri falan açıyorlar mıdır ?
benm kv. evime geldiğinde beni takip ediyor elimde iş varsa kaçarak gidip yatak odama
bakıyor özellikle takip edince dikkatimi çekiyor o hali bakıyorum gidip here bakıyor

kv.ler hayatı ortak sanıyorlar gelinleriyle .kendileri doğurdu sana verdi ya snin evindeki herşeye en özelinde bile hakkı var sanıyor oğlunu oğul gibi görmüyor sanki gelinin kuması özelini araştıryor hayır görsen öğrensen ne olacak gidip oğluna hesap mı soracaksın midem bulanıyor böyle insanlardan başkasının evi özeli kimi ne ilgilendirir

Açıyorlardır tabi... Sanki annesi odanızı karıştırsa annem yapmıştır mı diyecek eşiniz? Benim kayınvalidem neler yapıyor anlatsam şok olursunuz. Gözümün önünde yapıyor yani. Bir dahaki gelişine seks oyuncakları alıcam çekmeceye doldurucam. Manyak kadın. Belki yakalar, özel çekmecem diye kızarım.
ay güldürdün beni

Ayyy karıştırs ne bulabilir ki yani merak ediyorlardır bnm ki 3 5 yıldır kapısını açmaz ilk evliyken bi kaç kere ykaldım başkada denk gelmedim

Kızlar Merhaba,

Geçen hafta kayınvalidem gelip bir hafta bende kaldı. Aslında altı aylık evliyim ama doktor kontrolleri uzayınca kaldığı sürede uzadı. Bunu sıkıntı yapmadım ama merak ediyorum. Ben işe gidiyorum sonuçta. Sizce kayınvalidelerimiz biz yokken evimizi karıştırıyor mudurr ?

Normalde sabah giderken yatak odamın kapısını açık bırakıyorum akşam geldiğimde kapalı oluyor. Ama eşim söyledi, haftasonu ben şehir dışında toplantıdayken kayınvalidem bütün evi temizleyip sadece yatak odamıza girmemiş.

Sizce odamıza girip çekmeceleri falan açıyorlar mıdır ?

şöyle bir göz ucuyla bakıyordur belki ama sizin ki yatakodasına girmemiş bile baksanıza. girse ne olacak zaten, temizlik yaparken insan meraktan bakar.

Ne diyeyim ayol vallahi saka yapmiyorum. Bu ay aldım hatta birsey. Ne yapayim. Yatagimi bile acip bakıyor manyak kadın. Don bırakıcam sanki icine tövbe tövbeee :KK48:
en güzeli bozmak gerçekten o an takip edin bakıyor mu hemen bozun kimsenin hakkı değil bakmak deyin benim özelim ne arıyorsunuz deyin allah aşkına

en güzeli bozmak gerçekten o an takip edin bakıyor mu hemen bozun kimsenin hakkı değil bakmak deyin benim özelim ne arıyorsunuz deyin allah aşkına
Misafir sonucta. Kırmak istemiyorum. Misafire saygısızlık yapamam. 2 gun kalıp gidiyorlar zaten. Bazen dayanamayip bir sey söylüyorum sonra da pisman oluyorum. Laf dokunduruyorum gelen misafirler yatak odama giriyor gorgusuzler falan diyorum. :)

benm kv. evime geldiğinde beni takip ediyor elimde iş varsa kaçarak gidip yatak odama
bakıyor özellikle takip edince dikkatimi çekiyor o hali bakıyorum gidip here bakıyor

kv.ler hayatı ortak sanıyorlar gelinleriyle .kendileri doğurdu sana verdi ya snin evindeki herşeye en özelinde bile hakkı var sanıyor oğlunu oğul gibi görmüyor sanki gelinin kuması özelini araştıryor hayır görsen öğrensen ne olacak gidip oğluna hesap mı soracaksın midem bulanıyor böyle insanlardan başkasının evi özeli kimi ne ilgilendirir
Benimki sen benimkine gir ben seninkine gireyim diye bakior. Ama annem bize baskasinin yatakodasina girilmez ozeldir ora doye ogretti bana ters geliyor. Esyasini gelince yatakodasina birakir cantasini giysinisini bnde alir disari koyarim. Ama sanirim ogrendi bunu. Ama yine ilkfirsatta girecegi yer yatakodasi:/

Benimki cok sevunir valla deminde yazdim ama sen bnmkine gir ben sennkine diyo

Bu kişiye göre değişir. Şahsen yıllık iznimde ablamın çocuğuna bakarken ben de yatak odasının kapısını özellikle kapatırdım amacım "orası sizin özeliniz ve göz ucuyla bile bakmıyorum demekti" ki gerçekten temizlik yaparken bile yatak odasını ablama bırakırdım. Daha sonra ablam rahat olmamı istediği için kapıyı kapatmayı bırakmıştım. Açıkçası kayınvalidem de sağ olsun eve ilk geldiğinde evi gezdirirken yatak odama girmek istemedi. Yani gerçekten bu konularda hassas insanlar olabilir. Yetiştirme tarzıyla alakalı sanırım.

Valla benimki görse gördüm demez ama Bi hikaye uydurur falanın kişisi yatak odasında kırbaç varmıştı fantezimiz şeyler varmış da evlerinin bereketi yokmuş da çok günahmış şöyle olmuş böyle çarpılmış yamulmuş falan ne terbiyezsizlikmiş de Bir sürü şeyi o hikayaye sığdırır Sen yatak odama mı girdin desem yok kızım ne yapcam ben senin yatak odanda der Çok güzel hikaye yazar yani. Hiç biri de demezlerki ne güzel renkli cinsel hayyları var diye

:KK70: :KK70: koptum ya

X