Kaynanam evliliğimi bitirdi boşanma davası açıldı .

Bir buçuk aylık evliyim sadece arkadaşlar çok eskiden gelmisdim bu siteye bı sonrasında sozlend işte..Daha elimin kınası geçmedi kahroluyorum bı deri bı kemik kaldım.Kaynanam baştan beri oğlunu evlendirmek istemiyormuş kocam olacak insan çok seviyodu beni çok uğraştı zorla bı şekilde sozlendik ama sozluluk evresinde de kaynanamla sürekli problem yaşadık esim evlenince böyle olmicak dedi neyse evlendik.İlk hafta balayından gelir gelmez halama izinsiz gittim diye ağzına geleni saydı kocam hiç bişey demedi kavgalarimiz başladı.Hersey kaynanamin elindeydi hesap kartı kredi kartı ben bı eksik olunca kaynanama söylüyodum o getiriyordu oda evi sahiplendi haliyle kendi evi gibi gelip rahatça heryere bakıp bura neden böyle burası neden şöyle ben sana şu yemeği yap demedim mi diye sürekli bana problem çıkarıyordu bende kaynanama bişey diyemeyip eşimle tartisiyodum anlicaniz o evde bı gün mutlu olamadm evlendigimi anliyamadm.Son olayda kaynanam beni aramis whatsap aramaları arka plana dusmuyo ya görmemişim telefonu kapatınca geri aradım ne laflar saydı bana anlatamam en son ölmüş anneme küfür edince telefonu yüzüne kapattım.Kapiya gelmiş hırsından anahtarı vardı benim evimin açıp girmeye calisiyo arkadada anahtar takiliydi aç su kapıyı saçını basini yolucam diye basbas bagiriyo açmadım sen kimin evine kimi almıyosun diye başladı küfürlere neyse gitti.Bende evde nasi ağlıyorum ama hırsını alamamış babama gitmiş babama neler demiş benim hakkımda babamın tansiyon 16 ya çıkmış hastanelik olmuş koşa koşa hastaneye gittim geri evime donemedim korkudan gitmek istedim bırakmadılar daha doğrusu.3 gün sonra kimliği bahane edip geldim evin heryerni değiştirmiş kaynanam denilen insan sinirden ağladım gel konuşalım dedim eşime geldi annemden özür dile yoksa biter bu iş boşanma davası açarım dedi bende annesinin yaptıklarını anlattim özür dilemezsen olmaz dedi gitti.Ertesi gün kaynanam babamı aramış gelip konuscam diye gelir gelmez bitti bu iş evi bosalticaz biz dedi babamda buna sen mi karar veriyorsun dedi başladı yine küfür etmeye gittiler evi boşaltmasınlar diye bende kuzenimle gittim zaten anahtarı degistiriyolarmis kaynimla çilingir eve girmek isteyince darp edilip evden çıkarıldım bunu kuzenim görünce kaynimi dovdu karakola gittik.Sikayetci olmayın bu evliliği kurtaralım dedi dayıları inandım aradan 10 gün geçti ne anahtar var ne gelen ne giden evi bossltmislar zaten o arada dava açmışlar bende gidip tekrar şikayetçi oldum.Esimle konuşduk o arada annesine saygısızlık yapmışım ama bu değilmiş sebebi annesini kardeşini karistirmicakmisim anlaşmalı bosanicakmisiz..Kabul etmedim düzgünce olanları anlattım ama annesi dışında kimsenin dediğine inanmiyo bile.Dava dilekçesindede annesi o kapıma dayandığı gün bu bana özür dile dediginde Allah belanizi versin demiştim.Onda mesajlar var bende yok oda bana küfür etmişti ama telefonumu degistirmisdi bu olaylar olmadan bir hafta önce seni bosicam,senden nefet ediyorum demişdm ama o bana çok ağır küfürler etmisdi ama bende kanıt yok..Bide benden düğün masraflarını 100 bin tazminat istemis.Tek dertleri para o çok seven adam nasi böyle olur.Konusmuyo bile benimle hoş bende yazmıyorum ama artık tüm sosyal medyalardan herşeyi tek tek kardeşim onu silmisdi onu bile profilini açınca takip ediyo gelde bı konuş ya evlilik bu oyun mu ? Bu yazdıklarım beni kusurlu yapar mı ? Ben boşanmak istemiyorum ama o evimdeki eşyaları bile bı kere kullanmadım ben evli olduğumu bile anlayamadım.Davanin reddini isticem ama kusur bende de olduğu için böyle bişey olurmu? En azından kendimi toplayıp dava açacak gücü kendimde bulana kadar bide biraz zaman tanımak istiyorum belki pişman olursa diye sanmıyorum ama..K.bakmayin ağlayarak yazdım yanlış yazdığım kelime varsa tekrar k.bakmayin hakkınızı helal edin.
Ya vefat eden annenize küfür etmiş daha ne olsun. Ay kurtulun biran evvel o aileden. Ve kredi karti vs neden onda? Kasa o mu? Böyle evlilik ilk defa duydum

Çok değişik hayatlar var.

Baba pazartesi günü evleniyor. Ve evlendiği kişi adamin kızından haberdar değil. Ve bugün cumartesi. Adamın evlenmesine saattler kala bir yerlerde bir kadın kandırılıyor... ve bunu bilen binlerce kadından biri de benim 🙄

Baba kızının çalışmasına izin vermiyor. Ama evlendiği kadın kızı istemezse ne olacak.. o meçhul. O konuda da bir tavsiyesi yok.

Konu sahib-i bir manyakla evlenmiş. Kv daha da manyak. Lakin boşanmak da istemiyor. Ama aslında koca olan adam boşanmak istiyor. Zaten davayı açmış. Anne kuklası olduğu icin muhtemeldir ki annesi boşanmasını emretmiştir.

Evet durum bu.

Çok değişik geliyor bana ya.

Böyle hayatlar gerçekten var mi... bana çok uzak geliyor.

Bir yerlerde çok zor şartlarda olan ve ısrarla bosanmak istemeyen kadınlar var. Var ama hiçkimse nedenini anlatmıyor.

Neden bosanmamak için bu ısrar.

Nedenbu kadar caresizlik?

Benim mi gözüm kara.?yoksa başıma gelmeyen icin kolayca atıp tutuyor muyum?
Bilmiyorum.
bana da cok uzak gelıyor bırtek fılmlerde falan olur gıbı burdakı okudugum konulara hayretim şaşıyor

Kuzum durumu akışına bırak ve seni istemeyen biri için kendini hırpalama barışsan bile bu yaşananlar sende ve diğer tarafta sıkıntı kalır en ufak olayda eski defterler acılır sana yazık gercekten

Şuan hassas dönemdesin. Sende insansın. Tırmarhaneye delilerin delirttiği gider diyorlarya. O olay olmuş sizi delirtmişler sonrada suçlu gibi kalmışsınız kendi gözünüzde. Siz nekadar boşanmak istemesenizde karşı taraf yaklaşmadığı müddetce zor. Cahil insanlarla uğraşması çok çok zor. Herkes eşini ailesini çocuğunu en sevdiğini bile idare ediyor. İdare etmek zorundayız hayat böyle. İyi yönleri ağır basıp ufak tefek kötü huylarını görmezden gelebiliriz. Ölçüp tartın kötü huyları ufak tefekmi size göre ve evliliği yürütecek iyi huyları baskınmı diye. Boşan asla demem. Hayat sizin hayatınız.

O kaynvalide saglam bi dayak istiyor. Verceklerdi elime nasıl sinir oldum. Allah büyük yanlarına kalmasın insallh. Sen dik dur güçlü ol.Haklarının hepsini al mutlaka

Bazen vicdanın bazı insanlar için unutulmuş bir eşya gibi olduğunu düşünüyorum... Buda o konulardan biri... Allah yar ve yardımcın olsun...

Bir avukatla görüşüp aynen buraya yazdığın gibi anlat durumu. Kayınvaliden evini basıp dövmekle tehdit etmiş, kendi evine girmek isteyince darp edilmişsin. Bunlar yeter tazminat için. Sana küfürler edildiği için beddua etmişsin. Sonuçta mahkeme sen kaydı silsen de hangi hattı kullanıyorsan oradan ayrıntıları bulur. Kesinlikle çekişmeli aç anlaşma bu insan müsveddeleri ile. Yaşın çok küçük, sakın korkma. Baban şimdi izin vermese de çalışmana bir şey olmaz ileride sendeki kararlılığı görünce bir şey demez. Önce sen boşanmaya odaklan. Önce bunu hallet gerisini sonra düşünürsün. Biliyorum evliliğin ilk zamanlarında daha evliliği anlamadan ayrılmak çok zor ama şimdi yapmazsan bu insanla diyelim ki barıştın, emin ol bu zamanda ayrılmadığına pişman olursun. İnşallah kurtulursun.

Bir avukatla görüşüp aynen buraya yazdığın gibi anlat durumu. Kayınvaliden evini basıp dövmekle tehdit etmiş, kendi evine girmek isteyince darp edilmişsin. Bunlar yeter tazminat için. Sana küfürler edildiği için beddua etmişsin. Sonuçta mahkeme sen kaydı silsen de hangi hattı kullanıyorsan oradan ayrıntıları bulur. Kesinlikle çekişmeli aç anlaşma bu insan müsveddeleri ile. Yaşın çok küçük, sakın korkma. Baban şimdi izin vermese de çalışmana bir şey olmaz ileride sendeki kararlılığı görünce bir şey demez. Önce sen boşanmaya odaklan. Önce bunu hallet gerisini sonra düşünürsün. Biliyorum evliliğin ilk zamanlarında daha evliliği anlamadan ayrılmak çok zor ama şimdi yapmazsan bu insanla diyelim ki barıştın, emin ol bu zamanda ayrılmadığına pişman olursun. İnşallah kurtulursun.
Sen kurtulabildin mi naptın canım

Kimse senin evine evinin düzenine yaptıgın yemege karışamaz
Haddini bildirecektin o kaynananın
26 yaşında genç kadınsın kendi ayakların üstünde durabilirsin baban izin vermiyor mu girmene o zaman sende onun evlenmesine izin verme aynı şey degil mi ? Bir meslegin var mı
Eşine gelincede ailesini tutuyor seni dinlemiyor bile siz nikah masasında iyi günde kötü günde beraber olmaya söz vermişiniz adam hayat arkadaşını dinlemiyor.
Özür filan dileme o kadından o önce bi insnlık ogrensin kendi kızları varsa onun da başına gelebilir boyle şeyler.
Ayrıca ölmüş annene küfür etmiş. Ben olsam o kadının haddini bi güzel bildirirdim.
Sen çok yumuşakbaşlı davranmışın bunlara
Ayrıca o beş para etmez insanlar icinde sakın aglama
Yuva kolay mı kuruluyor sanki
Evet annesi olabilir ama sana evliliginize boyle davranamaz kimse

Tek bir cümle kuruyorum senin için. Boşan . babanın evine gidersin. Baba sonuçta seni atacak değil ya. Ben evladıma böyle bişey olsa hiç düşünmeden gel derin. Çocuk olmadan boşan. Hiç olmadı kadın sığınma evine gidersin

Arkadaşım senin durumun bana Stockholm sendromu gibi geldi.Tabi ne yaşadığını bilmiyoruz.Eğer eşimden sonra hayat zor gelecek diye düşünüyorsan emin ol hiçbir hayat sözde eşinle yaşayacağın hayattan daha kötü olamaz.Bir destek alabileceğin yakının yok mu? Küçük bir not: Anlaşmalı boşanma evliliğini saygı çerçevesinde bitirmek isteyenler içindir.Sizin evlilikte saygı, sevgi hiçbir şey yok anlaşmalı boşanmayı kabul edip de kendini ezdirme.Şahitlerin var hakkını talep et gerekirse çekişmeliye dönsün.

Son düzenleme:
Kadin istemezse ozaman calismana baban karismiycak calisip bir ev tutacaksin kendi hayatini yasiycaksin
Bu adama bir daha donmek gibi bir hata yapma sakin
Simdi bunu sindirirsen kaynanan ayri esim ayri dover yapma kendine bunu sirf babanin karisi istemiycek diye kendi hayatini mahvetme 1 ayda bu sekilde lackalasan bir evlilik bir daha toparlanmaz

Bir buçuk aylık evliyim sadece arkadaşlar çok eskiden gelmisdim bu siteye bı sonrasında sozlend işte..Daha elimin kınası geçmedi kahroluyorum bı deri bı kemik kaldım.Kaynanam baştan beri oğlunu evlendirmek istemiyormuş kocam olacak insan çok seviyodu beni çok uğraştı zorla bı şekilde sozlendik ama sozluluk evresinde de kaynanamla sürekli problem yaşadık esim evlenince böyle olmicak dedi neyse evlendik.İlk hafta balayından gelir gelmez halama izinsiz gittim diye ağzına geleni saydı kocam hiç bişey demedi kavgalarimiz başladı.Hersey kaynanamin elindeydi hesap kartı kredi kartı ben bı eksik olunca kaynanama söylüyodum o getiriyordu oda evi sahiplendi haliyle kendi evi gibi gelip rahatça heryere bakıp bura neden böyle burası neden şöyle ben sana şu yemeği yap demedim mi diye sürekli bana problem çıkarıyordu bende kaynanama bişey diyemeyip eşimle tartisiyodum anlicaniz o evde bı gün mutlu olamadm evlendigimi anliyamadm.Son olayda kaynanam beni aramis whatsap aramaları arka plana dusmuyo ya görmemişim telefonu kapatınca geri aradım ne laflar saydı bana anlatamam en son ölmüş anneme küfür edince telefonu yüzüne kapattım.Kapiya gelmiş hırsından anahtarı vardı benim evimin açıp girmeye calisiyo arkadada anahtar takiliydi aç su kapıyı saçını basini yolucam diye basbas bagiriyo açmadım sen kimin evine kimi almıyosun diye başladı küfürlere neyse gitti.Bende evde nasi ağlıyorum ama hırsını alamamış babama gitmiş babama neler demiş benim hakkımda babamın tansiyon 16 ya çıkmış hastanelik olmuş koşa koşa hastaneye gittim geri evime donemedim korkudan gitmek istedim bırakmadılar daha doğrusu.3 gün sonra kimliği bahane edip geldim evin heryerni değiştirmiş kaynanam denilen insan sinirden ağladım gel konuşalım dedim eşime geldi annemden özür dile yoksa biter bu iş boşanma davası açarım dedi bende annesinin yaptıklarını anlattim özür dilemezsen olmaz dedi gitti.Ertesi gün kaynanam babamı aramış gelip konuscam diye gelir gelmez bitti bu iş evi bosalticaz biz dedi babamda buna sen mi karar veriyorsun dedi başladı yine küfür etmeye gittiler evi boşaltmasınlar diye bende kuzenimle gittim zaten anahtarı degistiriyolarmis kaynimla çilingir eve girmek isteyince darp edilip evden çıkarıldım bunu kuzenim görünce kaynimi dovdu karakola gittik.Sikayetci olmayın bu evliliği kurtaralım dedi dayıları inandım aradan 10 gün geçti ne anahtar var ne gelen ne giden evi bossltmislar zaten o arada dava açmışlar bende gidip tekrar şikayetçi oldum.Esimle konuşduk o arada annesine saygısızlık yapmışım ama bu değilmiş sebebi annesini kardeşini karistirmicakmisim anlaşmalı bosanicakmisiz..Kabul etmedim düzgünce olanları anlattım ama annesi dışında kimsenin dediğine inanmiyo bile.Dava dilekçesindede annesi o kapıma dayandığı gün bu bana özür dile dediginde Allah belanizi versin demiştim.Onda mesajlar var bende yok oda bana küfür etmişti ama telefonumu degistirmisdi bu olaylar olmadan bir hafta önce seni bosicam,senden nefet ediyorum demişdm ama o bana çok ağır küfürler etmisdi ama bende kanıt yok..Bide benden düğün masraflarını 100 bin tazminat istemis.Tek dertleri para o çok seven adam nasi böyle olur.Konusmuyo bile benimle hoş bende yazmıyorum ama artık tüm sosyal medyalardan herşeyi tek tek kardeşim onu silmisdi onu bile profilini açınca takip ediyo gelde bı konuş ya evlilik bu oyun mu ? Bu yazdıklarım beni kusurlu yapar mı ? Ben boşanmak istemiyorum ama o evimdeki eşyaları bile bı kere kullanmadım ben evli olduğumu bile anlayamadım.Davanin reddini isticem ama kusur bende de olduğu için böyle bişey olurmu? En azından kendimi toplayıp dava açacak gücü kendimde bulana kadar bide biraz zaman tanımak istiyorum belki pişman olursa diye sanmıyorum ama..K.bakmayin ağlayarak yazdım yanlış yazdığım kelime varsa tekrar k.bakmayin hakkınızı helal edin.

Ne kadar pislik aileler var şu dünyada konuları okudukça şok oluyorum. Hayır aileden bir tane akıllı da mı çıkmaz ? Sen çocuğunu evlendirmişsin yuvasını bozmak nedir?

Bakın KIZLAR, erkeğin anneci ya d aileci olduğunu anladığınız an o sinyallere dikkat kesilin. Baktınız adam aşırı aileci sizin için ölüp bitse kendini damdan atsa uzaklaşın ondan.. Görüyorsunuz neler geliyor kızların başına....

Ya siz nasıl düşünürsünüz bilmem ama ben olsam işe girip ev tutar huzurumla yaşarım

Kaynanan değil eşin olacak o insan musveddesi yüzünden bosaniyosun sen evliyken kartlarını alıp hicbi özgürlük vermeyen eşin annesini evine karıştıran eşin eğer bu mesafeyi koysaydi kimse bişey yapamazdı

26 yaşındayım şuan bu durumlardan dolayı babam ise girmeme izin vermiyo.Babamda pazartesi günü evleniyo bu arada kadının benim durumlarından haberi yokmuş istemezse napcam hiç sağlıklı düşünemiyorum şuan cidden ağır şeyler yaşıyorum hak verin..
babaniz sizden gizli evlenebiliyorsa sizde gayet calisabilirsiniz!

26 yasindasiniz kücük degilsiniz alirisniz nafakanizi calismaya baslariniz tutarsiniz kendize kücük bir ev

X