Kaynanam yüzünden boşanmayı düşünüyorum

Eşim beni seviyor. Ne dediysem yapmaya çalışır. Annesigil olmasa bir güncük kavga etmeyiz biz. Bir tek annesigile ses edemiyor diyor annem ailem
Sorun da bu zaten.
Evden kovmak, hakaretler etmek falan ne demek ya, ne cesaret? Iş kocada biter, o tavrını koysa bunlar yaşanmaz.

bir kayınvalide ya da eş ailesi sorunu sanılan konu
sorun kayın aile değil sorun kocan kocan

çok geçmiş olsun allah şifa versin inşallah
kendi sağlığınız her şeyden önemli çocuğunuz için sağlığınıza sahip çıkın

kimseyi takmayın kafanıza

Sorun da bu zaten.
Evden kovmak, hakaretler etmek falan ne demek ya, ne cesaret? Iş kocada biter, o tavrını koysa bunlar yaşanmaz.
Daha önce bir kac kere koydu. Benim yanımda aradı Ben sizin demenizle eşimi boşayacak değilim. Konuştuğuna dikkat et falan diye kaynanama kızdı herkes kendi evine baksın dedi. Doğum yaptım bana 2 hafta baktı geceleri horul horul uyudu sabah kalktı bebeği alıyor elimden bakmak için uyuyorum ben yorgunluktan kayınbabama da diyor ki Ben bütün gece baktm gelinin uyudu ozamanda kızdı baya kaynanama ama kadın durmuyor

Öncelikle gecmis olsun. Allah acil sifalar versin. Esinizle nasil probleminiz yok orasini anlamadim. Hirsiz icerde kilit nasil tutsun?

T Teenpunch sende bu konuyu oku. Seninkiler de benzer tipte
o düğünü yapacak hafta sonu sonra konu açacak kv böyle desi görümce böyle dedi kocam sesini çıkarmadı diye

Eşim beni seviyor. Ne dediysem yapmaya çalışır. Annesigil olmasa bir güncük kavga etmeyiz biz. Bir tek annesigile ses edemiyor diyor annem ailem

Esiniz sizi sevmiyor, kusura bakmayin. Seven adam gerekirse herseyi ve herkesi karsisina alir. Kanser ile mücadele ediyorsunuz hala annem ailem diyorsa yaziklar olsun yani

Geçmiş olsun. Hasta olduğunuzu bile bile bunları yapıp bir de çocuğa biz bakarız diyorlarsa bariz bir şekilde vefat etmeniz için moralinizi bilerek bozuyorlar ki çocuk onlara kalsın. Acilen boşanın çekmeyin bu çirkef insanları.

Daha önce bir kac kere koydu. Benim yanımda aradı Ben sizin demenizle eşimi boşayacak değilim. Konuştuğuna dikkat et falan diye kaynanama kızdı herkes kendi evine baksın dedi. Doğum yaptım bana 2 hafta baktı geceleri horul horul uyudu sabah kalktı bebeği alıyor elimden bakmak için uyuyorum ben yorgunluktan kayınbabama da diyor ki Ben bütün gece baktm gelinin uyudu ozamanda kızdı baya kaynanama ama kadın durmuyor
Iyi, eşinin tavrini anlamiyosa sen daha sertini koyacaksın, gerekirse evine de koymayacaksin.

Problem kayınvalidenizde değil… eşinizde… bu saatten sonra da değişmeyeceğine göre ya kendi hayatınızı kurarsınız ya da bu baskılara devam edersiniz. Çocuğu da kimse sizden alamaz hak var hukuk var

Belkide çocuk için beni yanında tutmak istiyor sevmiyordur haklısınız.olacagimiz yok bizim boşanmayı istiyorum artık

Acikcasi esiniz su anda umrumda degil. Öncelikle sizin o hasta ortamdan kurtulmaniz lazim kendinize gelebilmeniz icin. Esiniz aklini basina aldi ne ala..almadi cani cehenneme. Kücücük cocugunuz var. Önemli olan siz ve cocugunuz su anda

Merhaba arkadaşlar nereden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. 3 yıllık evliyim. Bir tane oğlum var 1 yaşında. Evlendiğimden bu yana kaynanam ve görümcemle sürekli sıkıntı içerisindeyim. Eşimin ailesi çok sıkıntılı bir aile. Kaynanam sürekli benimle uğraşıyor insanların içinde canım cicim prensesim tek oldugumuzda etmediği hakaret kalmıyor. Artık ben de dayanacak sabır kalmadı. Misal vereyim anneme çocuğa besik yapmayalım korona var dedi kendisi komşularını çağırıp kendi evinde oğluma beşik yaptı. bir kere düşük yaptım adımı kısıra çıkardı evimden kovdu beni.Kızı sürekli milletin dedikodusunu yapıyor ortaya çıkınca da benim üstüme atıyorlar bu ikinci kere başıma geliyor. Artık sürekli kaynanama bana yaptıgı eziyetleri düşünüp ağlıyorum hasta gibi bir şey oldum. Eşimin amcası bile bir keresinde durduk yere bana elini kolunu sallayarak hakaret etti. Eşim ise ses çıkarmadı arkasında ailem aradı kayın babama kızdı. Bu konuda bile kaynanam yine beni haksız düşürmeyi başardı. Çocuğumu sürekli benden istiyorlar boşanırsanız bizim diyorlar. Dayanamıyorum artık eşimle bir sıkıntım yok fakat bana böyle davranılması zoruma gidiyor evimde besleme gibiyim. Bir çöp alsam evime laf oluyor. Psikoloğa gittim antidepresan yazdı emzirdiğim için kullanmak istemedim. Bu şahıs ileride benimle aynı evde yaşayacak tek oğlu olduğu için eşim. Ben istemiyorum hiçbir şekilde. Boşanmayı düşünüyorum sizlere danışayım dedim. Artık kendime karşı özgüvenim kalmadı en ufak şeye sinirleniyorum elim ayağım titriyor. Rahim kanseriyim ilerlememesi için moralimi yüksek tutmam gerekiyor sanki inat yapıyorlar tavsiyelerinize ihtiyacım var. eşimle konuşuyorum ses etmiyor onlara görüşmeye hala devam ediyoruz Ben az gitmeye çalışıyorum ama gittiğim zamansa sıkıntılarım bitmiyor
Canınızı ve çocuğunuzu düşünün, eşiniz yüzünden bu sorunları yaşıyorsunuz, sağlığınız için gerekirse boşanın...

X