Kaynanasn seven Gelinlerin Cafesi

Allahım bozmasın ilişkinizi arkadaşlar..
Ne kadar gıpta ettim anlatamam..
İyi bir kayınvalide ve kayınpeder dünyadaki cennet gibidir herhalde..
Hiçbir zaman yaşayamayacağım..:KK43::KK43:

aaa bak şimdi,tam bnm konum:KK52: bn de çok severim kayınvalidemi.çok saftır,bn ona kanatsız melek derim,kafama takılan her şeyi anlatırım,oğlundan dert yanarım:KK1: kendi annemle bi sıkıntı olsa ona sorarım nasıl halledebilirim diye...vs.bz arkadaş,sırdaş herşeyizdir.kayınvalidemin adı;kamile,bn ona kamiş derim:KK1: anne demem,diyemem o zaman kayınvalidemmiş gibi geliyo,kamiş daha samimi:KK1: elimden geldiğince ezdirmem,evinin eksiğini tamamlamaya çalışırım,kızkardeşleri canını sıktığında teselli ederim,vs.
o da bana karşı aynen böyledir.hep eksiklerimi tamamlar,elbet hataları var,bnm olduğu gibi,yüzüne sölerim o da bana söyler,birbirimizi incitmeden hatalarımızı telafi ederiz.bnmle alakalı,alakasız herşeyi anlatır.bana demeden duramaz,okuma yazması yok,bazı şeyleri çok merak ediyo kendi kızına soramıyo,o güzel anlatamıyomuş,bana sorar ben ona güzelce izah ederim:79: daha neler neler...hakikaten çok severim,allah başımızdan eksik etmesin,herkese böyle kayınvalide nasip etsin inşallah,kötü olanları da ıslah etsin:nazar:

Allahım bozmasın ilişkinizi arkadaşlar..
Ne kadar gıpta ettim anlatamam..
İyi bir kayınvalide ve kayınpeder dünyadaki cennet gibidir herhalde..
Hiçbir zaman yaşayamayacağım..:KK43::KK43:

canim uzulme..iyi de olsalar kotu de olsalar mutlaka sorunlar oluyor..ileri de belki sizinde iliskiniz duzelir,bu kadar net konusma.

aaa bak şimdi,tam bnm konum:KK52: bn de çok severim kayınvalidemi.çok saftır,bn ona kanatsız melek derim,kafama takılan her şeyi anlatırım,oğlundan dert yanarım:KK1: kendi annemle bi sıkıntı olsa ona sorarım nasıl halledebilirim diye...vs.bz arkadaş,sırdaş herşeyizdir.kayınvalidemin adı;kamile,bn ona kamiş derim:KK1: anne demem,diyemem o zaman kayınvalidemmiş gibi geliyo,kamiş daha samimi:KK1: elimden geldiğince ezdirmem,evinin eksiğini tamamlamaya çalışırım,kızkardeşleri canını sıktığında teselli ederim,vs.
o da bana karşı aynen böyledir.hep eksiklerimi tamamlar,elbet hataları var,bnm olduğu gibi,yüzüne sölerim o da bana söyler,birbirimizi incitmeden hatalarımızı telafi ederiz.bnmle alakalı,alakasız herşeyi anlatır.bana demeden duramaz,okuma yazması yok,bazı şeyleri çok merak ediyo kendi kızına soramıyo,o güzel anlatamıyomuş,bana sorar ben ona güzelce izah ederim:79: daha neler neler...hakikaten çok severim,allah başımızdan eksik etmesin,herkese böyle kayınvalide nasip etsin inşallah,kötü olanları da ıslah etsin:nazar:

Allah bozmasin:nazar:bizim iliskimiz bu boyutta degil.ben mecbur kalmadikca esimle ilgili sorunlarimi paylasmiyorum.zaten onlarda bunu istemiyor ama arada nedense ondan ogrenemediklerini benden ogrenmek icin bana sorarlar..ailemle olan konulari hic konusmadim kayinvalidem arada beni yoklar neden anlatmiyorum diye yine de soylemem.ona karsi biraz gizemliyimm:KK61:kendi icimde bir sinir koyarim.bende sizin gibi olmak isterdim ama elimde olmadan insanlara karsi guven problemi yasiyorum.

dünya tatlısı bir kayınvalidem var, kayınpederim de çok içten ve tatlı bir insandır alışması zor olsa da =) "kaynana" problemlerinin bu kadar fazla olduğu bir ülkede gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum.. ancak ne yazık ki evliliğim bitmek üzere ve benim asıl üzüldüğüm belli bir zaman sonra bu insanlarla da bağım kopmuş olacak. "her zaman kızımızsın sen bizim" diyorlar bana, onlar da her zaman annem ve babam olarak kalacaklar.

Ben de kayinvalidemi cok seviyorum. Bilerek ya da bilmeyerek, beni kirdigi zamanlar, benim de onu kirdigim zamanlar olmustur. Ama onun da beni sevdigini dusunuyorum. Ilk evlendigimiz zaman, daha onceden tanisiyor olmamiza ragmen kucuk surtusmeler, kirginliklar yasadik, ben unutmadim ama halinin altina supurdum, insallah tekrarlamaz. Su anda cok iyiyiz Allah bozmasin. Beni tanidikca sevdiler olarak yorumluyorum ben bunu. Esim tek cocuk, annesi cok duskun, kucuk kiskancliklar oluyor ama okadar da olur. Bizi mutlu gordukce onlar da mutlu oluyor. Ilk zamanlar anne diyememistim, nedense bir soguklukla baslamisti iliskimiz evliligimizin ilk birkac ayinda (esimle degil, ailesiyle, benim bazi hareketlerimi yanlis yorumlayip esime sikayet etmislerdi, esimle cok buyuk kavgalar etmistik ilk ayimizda). Simdi ben anne diyorum, o kizim diyor. Ben fesat bir insan degilim, kayinvalidem annemden ayri olmasin istiyorum. Cok sevmek ve sevilmek istiyorum. Su 3 gunluk omur de tatsizliklarla kavgalarla gecmesin beaa. Hayat kisa...

dünya tatlısı bir kayınvalidem var, kayınpederim de çok içten ve tatlı bir insandır alışması zor olsa da =) "kaynana" problemlerinin bu kadar fazla olduğu bir ülkede gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum.. ancak ne yazık ki evliliğim bitmek üzere ve benim asıl üzüldüğüm belli bir zaman sonra bu insanlarla da bağım kopmuş olacak. "her zaman kızımızsın sen bizim" diyorlar bana, onlar da her zaman annem ve babam olarak kalacaklar.

uzuldum..insallah esinizle problemlerinizi atlatirsiniz ve cok mutlu olursunuz..

Ben de kayinvalidemi cok seviyorum. Bilerek ya da bilmeyerek, beni kirdigi zamanlar, benim de onu kirdigim zamanlar olmustur. Ama onun da beni sevdigini dusunuyorum. Ilk evlendigimiz zaman, daha onceden tanisiyor olmamiza ragmen kucuk surtusmeler, kirginliklar yasadik, ben unutmadim ama halinin altina supurdum, insallah tekrarlamaz. Su anda cok iyiyiz Allah bozmasin. Beni tanidikca sevdiler olarak yorumluyorum ben bunu. Esim tek cocuk, annesi cok duskun, kucuk kiskancliklar oluyor ama okadar da olur. Bizi mutlu gordukce onlar da mutlu oluyor. Ilk zamanlar anne diyememistim, nedense bir soguklukla baslamisti iliskimiz evliligimizin ilk birkac ayinda (esimle degil, ailesiyle, benim bazi hareketlerimi yanlis yorumlayip esime sikayet etmislerdi, esimle cok buyuk kavgalar etmistik ilk ayimizda). Simdi ben anne diyorum, o kizim diyor. Ben fesat bir insan degilim, kayinvalidem annemden ayri olmasin istiyorum. Cok sevmek ve sevilmek istiyorum. Su 3 gunluk omur de tatsizliklarla kavgalarla gecmesin beaa. Hayat kisa...

boyle seyler yasanabilir,yanlis anlasilmalar oluyor..birbirini tanidiktan sonra iki tarafta iyi niyetliyse mutlaka orta yol bulunuyor

gerçekten evlilikten korkar hale gelmiştim..
demek ki çok iyi kayınvalidelerde varmış:KK1::KK1:

hep kaynanasini sevmeyen gelinleri dinledikk simdi sira kaynanasini sevenlerdee dokulun bakalim bacilarr:dance:neden seviyoruzz kaynanamiziii:sm_confused:

Ay ben çok seviyorum hakikatteeennnnnn nişanlıyım ama kadının ağzı vr dili yok maşallah arar yavrum beni neden aramadın der herşeyden fazla fazla alır kadın bize altın biriktiriyo neler yapıyo hiç karışmaz nişanlıma kızar o bnm kızım üzemezsn der nişanlım bana bağırsa düGn konş kafanı paylattm kölen mi l senin der eğer aldatırsan evlatlıktan redderim kızımında yüzünü göstermem sana der çok tatlı o tontişim bnm Allah herkese böylesini nasip etsn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim kayinvalidem çok tatlıdır. Hicbiseye karışmaz. Evliligim çok yeni ahkam kesmek istemem ama şimdilik hiç sorun yok Allaha şükür. 5 ay oldu evleneli daha 2 kez evime geldi bu hafta sonu 3. Olacak. Ki evlerimize yakın sayılır 20 dk falan. Ama 2 minibüsle gidiliyor. Tabi karşılıklıdir anlaşmak. Benim de anlayış gösterdiğim zamanlar olmuştur. Benim anne baba ayrı ve annemin hiç geliri yok. Doğal olarak dugunumde maddi hiçbir katkısı olmadı. Babam sağolsun cirkef karısının sözünden çıkıp dugunume bile gelmedi ki katkısı olsun. Ben de eşimin ailesinden hiçbişey istemedim. Herşeyi biz yapalım dedim eşime öyle de yaptık. Onlar sadece düğün salonunu ödediler. Düğünde hiçbişey takabilir. Nisanda taktikleri 2 biletini verdik onları taktilar. Benim sorun olduğu aklımdan bile geçmedi ama çevreden ben olsam tepki gösteririm diyenler oldu. Zaten aile olarak bizleri okutup meslek sahibi etmek için bir dünya sıkıntıya masraf girmişler. Evlenir ken neden onları masraf sokalim ki. Evlenmeden eşimi tanımadan böyle düşünüyordum hala böyle düşünüyorum iyi ki de böyle dusunmusum

Kayınvalideleriniz ile ne sıklık ile görüşüyorsunuz merak ettim ☺️

Kayınvalideleriniz ile ne sıklık ile görüşüyorsunuz merak ettim ☺️

benimki ayrı memlekette oturuyo..haftada bir ararım okadar..eşim benim annemi ayda bir bile aramaz oyüzden bence iyi vefalı sayılırım :))

Bu arada kendisi iyi biri sağolsun..yalnız yeni evli olduğum ve eşimle bazı sıkıntılarımıza (eşimin haksız olduğu) şahit olup boşanırım korkusuyla mı iyi orasını bilemem..çok iyi tanıyamadım henüz..ancak korkularım yok değil..çünkü eşim annesinin ağzına bakan biri ve ola ki annesiyle aramız açılırsa burnumdan getirmesinden korkuyorum...neyse amaaan ihtimalleri çok düşünmeye gerek yok inşallah her şey iyi olur.. :)

İnşallah canım herşey yolunda gider ☺️ama genelde sık görüşenler kayınvalide ile samimiyet kurmak istemiyor

X