Kaynim ve kayinvalidem off off

E bu kadar görünen köye gelin giderse de ne bilim yani.
İki sene ömür biçiyorum.

Kirada otururken kira sözleşmesi ile açılıyor

Kira sözleşmesi olunca tamam öbür türlü tapu sahibini istiyorlardı değşmiş mi diye sordum
Yok ben de onu diyorum yani ben kira sözleşmesi yapmamıştım. direk gittim adres üstüne dask yaptırıp açtırmıştım. Belki konu sahibi de öyle yaptırmıştır. Benim kira sözleşmem yoktu faturaları açtırırken.

Yukarda kendisi yazdi o kadar anneci oldugunu, sonra is "herkesin annesine saygisi var" moduna gecti. Annesinin basta ogluna saygisi olsa alinan eve masraf yaptirip, yazlik alicagim diye tekrar sattirmaya kalkmaz. Simdiden de baslamis bana yat kalk dua et diye...yani abovv ki ne aboov

Fake değilim ben zaten tavrımı koydum. Kimseden bir şey beklememek ne zaman susmak oldu. Nişanlımin tavır koymadigini nerden biliyorsunuz olay çok taze daha ki ev satılmayacak diyor oda. Burda sıkıntılı olan kayinvalidem neyi anlamadınız?

Tekrar ve tekrar söylüyorum adam ev satılmayacak dedi !

Hanımefendi siz olayı başka yere saptiriyorsunuz hayır bu siteye böyle bir konu açıldığında min. 2, 3 kişi sizin gibi oluyor. Şaşırmıyorum

Olamaz. Ben dünyada tekim Ama konudan gercekten sapmayalim. Bende bazi seylere sasirmiyorum. Yasayin da görün. Birsey söylemek ne haddimize. Kücük eniste süper. Jackpot yani. Allah mesut etsin

Olamaz. Ben dünyada tekim Ama konudan gercekten sapmayalim. Bende bazi seylere sasirmiyorum. Yasayin da görün. Birsey söylemek ne haddimize. Kücük eniste süper. Jackpot yani. Allah mesut etsin
Tabirlerinizi kendinize saklayın hayat neler getirir bilemeyiz. Komiksiniz gerçekseniz daha komik, gerçekten kadın kadına dost olamazmış bir kez daha tezimi doğruladınız

Tabirlerinizi kendinize saklayın hayat neler getirir bilemeyiz. Komiksiniz gerçekseniz daha komik, gerçekten kadın kadına dost olamazmış bir kez daha tezimi doğruladınız

Vallaha bana göre dost realist olandir. Bu adam da dügünden sonra ailesi yüzünden basinizi agritacak. Aha da suraya yaziyorum. Siz su anda "Ahmedim yapmaz" modundasiniz saygi duyarim. Benim size bastan tavsiyem ne oldu: Siz bu isi iyi düsünün. Sadece esinizle evlenmiyorsunuz, onun ailesi de hayatiniza dahil oluyor. Bununda hala arkasindayim. siz bu tezin üzerinde bir düsünün

O zaman aldığı altınları yaptığınız masrafların parasını versin ne yapıyorsa yapsın. Hayır mı yani böyle keklemeye çalışıyorlar

Örnek ben mesela. Benzer şeyler yaşadım. Şu an kv ile sorunlarımız var konuşmuyorum hiç 3 5 ayda bir kuduruyor saldırıyor falan değişik.

Kim diyor öyle dediğimi tamamen doğruları ve gördüklerimi söylüyorum zaten. Ama siz benim anlatmak istediğimi değil, boşanın vs diyen bir tayfa varya ondansiniz yine de saygi duyarim. Iyi geceleeeeer

Kim diyor öyle dediğimi tamamen doğruları ve gördüklerimi söylüyorum zaten. Ama siz benim anlatmak istediğimi değil, boşanın vs diyen bir tayfa varya ondansiniz yine de saygi duyarim. Iyi geceleeeeer

Tamam tamam. Hersey mükemmel. Sorun yok. Ben anlatmak istediginizi gayet anladim, sizin sadece söyledigim isinize gelmiyor. Size cok kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…