Kaynımdan bıktım

Bence sorun sizin şımartmanızda. Sabah 8, akşam 10 niye hazırda bekliyorsunuz? Hiç işiniz yok mu günde 2 kez görüntülü görüşüyorsunuz? Hiçbir şey demese bile insan sıkılır bundan. Kendi anne babamla bile öyle görüşmüyorum vıcık vıcık olursanız müdahale edilince de ses çıkaramazsınız. Atın meşgule, işim var deyin, misafir var deyin konuşmayın. Baktınız saçma sapan sorulara başladı, kıyas yapıyor siz de laf sokun 'senin yaşındakiler de çalışıyor ama sen boş boş geziyorsun herkes bir mi' diye. Böyle gereksiz bir tipi çekmeye değmez.

Şunu da ekleyeyim 8 aylık çocuğu habire ekrana maruz bırakmayın. Şimdi önünü almazsanız yarın büyüyünce de yüzüne demekten çekinmez. Koruyamazsınız.
Zaten tv tablet hiç izlemedi. 5 dakika bile maruz kalmadı. Telefon da sadece görüntülü konuşma için günde en fazla 10 dakika. Bazen 15 ama karşıda onları görüyor o kadar. ama nerdeyse bir yıldır görmeyince sürekli arıyorlar. Zaten o geç saatte arama işlerine son verdim ben. Artık daha münasip saatleri seçiyor kendince. Pandemi nedeni ile Evde daha çok vakit geçirdiğimiz için iyice azıttı. Ben eşimi uyardım her gün olmaz diye ama Adam açmayınca küsüyormuş ve kayınvalidelere de yansıtıyormuş. O kadıncağız dünya iyisidir ama evladı da tam imtihan işte. Şu an 14 aylık bebeğim. 8 aylıkken başka şeylere laf ediyordu. Eşim her konuşmada bozar ve onun saçma sapan isteklerinin çoğunu da yapmaz. Kv görsün istiyor aslında eşim ama abisi abarttıkça abarttı. Hatta günde 2-3 kere aradığı oluyordu da ben arrık bu kadar aramayın deyince bıraktı.

çok şükür sene içinde de en fazla 20 gün görecek ve ben asla yalnız bırakmıyorum zaten. Hep yanlarındayım. Görümcem geçenlerde bir Kere laf çarpıtacak oldu ben verdim ağzının payını. Bu adamın da veriyoruz, bozuyoruz ama yok anlamıyor

Zaten tv tablet hiç izlemedi. 5 dakika bile maruz kalmadı. Telefon da sadece görüntülü konuşma için günde en fazla 10 dakika. Bazen 15 ama karşıda onları görüyor o kadar. ama nerdeyse bir yıldır görmeyince sürekli arıyorlar. Zaten o geç saatte arama işlerine son verdim ben. Artık daha münasip saatleri seçiyor kendince. Pandemi nedeni ile Evde daha çok vakit geçirdiğimiz için iyice azıttı. Ben eşimi uyardım her gün olmaz diye ama Adam açmayınca küsüyormuş ve kayınvalidelere de yansıtıyormuş. O kadıncağız dünya iyisidir ama evladı da tam imtihan işte. Şu an 14 aylık bebeğim. 8 aylıkken başka şeylere laf ediyordu. Eşim her konuşmada bozar ve onun saçma sapan isteklerinin çoğunu da yapmaz. Kv görsün istiyor aslında eşim ama abisi abarttıkça abarttı. Hatta günde 2-3 kere aradığı oluyordu da ben arrık bu kadar aramayın deyince bıraktı.

çok şükür sene içinde de en fazla 20 gün görecek ve ben asla yalnız bırakmıyorum zaten. Hep yanlarındayım. Görümcem geçenlerde bir Kere laf çarpıtacak oldu ben verdim ağzının payını. Bu adamın da veriyoruz, bozuyoruz ama yok anlamıyor

Eşek kadar olmuş adam neye küsüyor ki meşgul lafının küsülecek nesi var? Ruhsal problemleri varsa tedavi görsün.

Ya psikolojik sorunları var ya da fesat ,başka sekilde yorumlayamadim kusura bakmayin.Böylesini hic duymamistim çünkü .

Okurken sinirlendim ya bu ne ya bence kırılırsa kırılsın yani insanları bu kadar bunaltma hakkı yok. Sanki robota komut veriyor ya bebek o erkende yürür geçte ... bu kaynınla kim aynı evde kalıyorsa allah peygamber sabrı versin bu ne

Bence kaynınız çok kıskanç biri başka açıklaması yok, ilgi değil kusur bulmaya çalışıyor

X