Tüp Bebek Merkezleri Kayseri memorial hastanesinde tup bebek yaptıran var mi ?

Gittim çok şükür olumlu sonuclandi 2 transfer yapti 2side tuttu. Arzu hanım gayet ilgili memnun kaldık.yanliz 2 transfer yapıyor sanırım herkese ben tek istiyordum ikna edemedim.nasip böyleymiş hayırlısı olsun inşallah.siz ne asamadasiniz.
Ve ben aşılama mı tüp bebek mi onların arasında da kaldım. 2 yıldır olmuyo hiç gebelik geçirmedim..eşimde de bendende belirli bi sorun yok hsgm normal.. 3 defa da klomen kullandım..artık kadın dogumculara gitmek istemediğimden tüp bebek merkezini tercih ettim kesinleşsin artık diye tabi gel gör ki gidemedim artık ramazanı geçirdikten sonra temmuz gibi başlamayı düşünüyorum öncesinde gidip görüşecem tabi

Ben de Arzu hanımda tedavi gördüm. Mustafa Başbuğ tavsiye etmişti. Çok memnun kaldım. İkiz bebeklerimizi bekliyoruz. İlk denemede başarılı olduk. Şehir dışından gelip gidiyorduk, istediğim zaman kendisine ulaşabiliyordum. Tüp bebek merkezi de oldukça temiz, çalışanlar güler yüzlü, tavsiye ederim
N nuray_38 bizde şehir dışından git gel yapacağız kaç kere gitmek gerekiyo?,2 güne bir çağırdığı oluyo muydu? Bide Masraflar ne kadar tuttu

Yani ikizler geliyo sizin :)) inşallah kolaylıkla geciirsiniz gebelik sürecini:nazar:
Ben randevu aldım ama gidemedim çok stres oldum gece boyu kendimi öyle kasmışım ki rüyalar felan sürekli..eşimde bekleyelim diyodu zaten sonuc olarak bu adet dönemi gecti:110: korkuyorum bide şehir dışından git gel yapacağız çok mu zor olur süreci ablatabilir misin? Kaç kere gitmem gerekecek çalışıyorum da. Sanki gidecem hemen tüp bebeğe başlanacak diye düşündüm
N nuray_38 bizde şehir dışından git gel yapacağız kaç kere gitmek gerekiyo?,2 güne bir çağırdığı oluyo muydu? Bide Masraflar ne kadar tu

B Bade1115 canım 2yil çok uzun bir süre değil aslında. Bende başlarda klomen kullandım olmadı 1 kez de aşılama yaptirdik olmadi zor bir bekleme süreci aslında.

B Bade1115 canım 2yil çok uzun bir süre değil aslında. Bende başlarda klomen kullandım olmadı 1 kez de aşılama yaptirdik olmadi zor bir bekleme süreci aslında.
Yaşayana öyle gelmiyo ki ben ilk zamanlarda 5 ay oldu ay 7 ay neden olmuyo derken bi baktım yıllar geçti hiç tahmin etmezdim..o zaman 7 ay gözümde büyüyodu şimdi alıştım.. zaman çok çabuk geçiyo

Yani ikizler geliyo sizin :)) inşallah kolaylıkla geciirsiniz gebelik sürecini:nazar:
Ben randevu aldım ama gidemedim çok stres oldum gece boyu kendimi öyle kasmışım ki rüyalar felan sürekli..eşimde bekleyelim diyodu zaten sonuc olarak bu adet dönemi gecti:110: korkuyorum bide şehir dışından git gel yapacağız çok mu zor olur süreci ablatabilir misin? Kaç kere gitmem gerekecek çalışıyorum da. Sanki gidecem hemen tüp bebeğe başlanacak diye düşündüm
Amin canım inşallah darısı isteyen herkese olsun.adetin 2.gunu başlanıyor tedaviye tahlillerini yapıyorlar ilaçlarını anlatıyorlar sonra 4gun sonunda kontrole gittim sonra bir 4gun sonra yine kontrol bu gidişte yumurta toplama günü belirleniyor toplama işleminden sonra 4veya 5gun transferi yapılıyor.10gun sonrada test yapılıyor derken süreç bitmiş oluyor. :KK24:

Amin canım inşallah darısı isteyen herkese olsun.adetin 2.gunu başlanıyor tedaviye tahlillerini yapıyorlar ilaçlarını anlatıyorlar sonra 4gun sonunda kontrole gittim sonra bir 4gun sonra yine kontrol bu gidişte yumurta toplama günü belirleniyor toplama işleminden sonra 4veya 5gun transferi yapılıyor.10gun sonrada test yapılıyor derken süreç bitmiş oluyor. :KK24:
Teşekkür ederim canım 5 kere gitmede bitiyo gibi iyi ya öyle çok zorlamaz inşallah..tabi kendiliğinden olsada bunlara hiç gerek kalmasa..:KK68:

Arkadaşlar eşim azosperm doğuştan meni kanalları gelişmemiş kayseri de iyi bir üroloji doktoruna muayene olup tedaviye başlamak istiyoruz hangi doktoru ve hastaneyi önerir siniz? Kayseride yaşamıyoruz git gel yapacağız ve ilk tedavimiz olacak bu süreç ne kadar oluyor

Arkadaşlar eşim azosperm doğuştan meni kanalları gelişmemiş kayseri de iyi bir üroloji doktoruna muayene olup tedaviye başlamak istiyoruz hangi doktoru ve hastaneyi önerir siniz? Kayseride yaşamıyoruz git gel yapacağız ve ilk tedavimiz olacak bu süreç ne kadar oluyor
Memoriale gidip arzu hanımla bir ön görüşme yapıp uroloji icin doktor tavsiyesi alabilirsiniz tedavi için memoriali düşünüyorsanız tabi. Yada telefonda da güzel bilgi veriyor Arzu hanım gelmeden bı arayıp konusun

Kayseri de hiç gidilmeyecek bir doktor tavsiyesi Arzu Yurci bana göre, ilk gün çok ilgili alakalı tavırlar ve sonrasında gerçek yüzleri ortaya çıkar. Kaprisli, sinirli, ilgisiz, Muayene ve testlerde yetersizlik( bunu başka doktora gittiğinizde çok daha iyi anlıyorsunuz). İlk denemede olsun istediklerini de zannetmiyorum, insanlar gidip gidip gelsin sanki felsefeleri bu.

2014 aralık ayında Arzu hanımda tedavi oldum herzaman ulaşabildim rahatlatıcı hoş ve halden anlamıştı. Memnun kalmıştım şükür pozitif oldu sonuc ilk denemeydi 5 yumurta toplanmış 3 embriyo olmuştu yani şartlar kötüydü aslında ama nasip varmış oğlum oldu

X