Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Olanlar

hosgeldin yaprak, ben o merkez hakkinda bilgim yok ama pingulale arkadas o merkezle tedaviye baslayacakti birakti amelyat oldu fazla giremiyor ama yazini gordugunde seni bilgilendiriecektir.

papatyacim zor oldumu canim yumurta yoplama islemi kac tane yumos toplandi insallah iyi kaliteli olurlar. birde kacinci gun embryosu transfer edecekler.

asicim senin tedavi ne zaman baslayacak canim bellimi

hosgeldin yaprak, ben o merkez hakkinda bilgim yok ama pingulale arkadas o merkezle tedaviye baslayacakti birakti amelyat oldu fazla giremiyor ama yazini gordugunde seni bilgilendiriecektir.

papatyacim zor oldumu canim yumurta yoplama islemi kac tane yumos toplandi insallah iyi kaliteli olurlar. birde kacinci gun embryosu transfer edecekler.

asicim senin tedavi ne zaman baslayacak canim bellimi

iyi akşamalar KYS yok cnm yaa tam belli değil biraz dr araştırma içerisindeyiz iyi bi merkez bulunca inş...en kısa zamanda başlıycammm...

insallah kafana yatan iyi birmerkezi bulursun canim. off hangi merkez iyi kotu billemiyorsunki kimininki oluyor kimininki olmuyor aynimerkezde hepimizinde hakkinda hayirlisi olsun.

kys biraz ağrım var ama allaha şükür iyim 15 yumoş çıktı kalitesi ilerleyen günlerde belli olacak transfer gününüde bilmiyorum döllenip gelişmesine bağlı biliyorsun inşallah herşey yolunda giderse gelişmeleri paylaşırım hadi allaha emanet ol bana dua et inşallah sırayla hayırlı haberleri alırız.

kızlar merhaba ben sizi uzun zamandır takip ediyorum bende kayserideyim ve tüp bebek yaptırmak zorundayım 1,5 yıldır olmuyo bebeğimiz.acıbadem hastanesi kaan bey hakkında bilgisi olan var mı.bana yardımcı olabilirmisiniz

yaprak hoş geldin herkezin memnuniyeti kendi sonucuna göre değişir ben kayseri tüp bebek merkezinde üçüncü denememi yoptırıyorum üçüde aynı merkezde oluyor benim dr turgut aydın ben kendisinden memnunum merkezi seviyorum mutlaka herkesin beklentisi farklı benim memnun olduğum muameleden sen memnun kalmaya bilirsin ama tecrübemi paylaşıyım senle ben merkezin ilk hastalarından biriyim benim ilk tedavim tuttu erken doğum yaptım kaybım ondan ben yakın akrabalarıma tavsiye ettim biri teyzem olmak üzre 4 kişi evlatlarını bu merkezde kucaklarına aldı çok şükür sağlıklı bir şekilde gel bi turgut beyle görüş derim tatmin olmazsan yaptırmazsın.

hangi topiklerde geziyorsun.mesajı 1 saat sonra alıyorsun.bittimi dizin (unutma beni):KK3:

yok kız ordan oraya geziyorum işteeee burayada dakikada bir giriyorum sen yazıyosan diyeee ama cvp göremiyorummmmm....
bitti cnm çoktaaaaaan bitti dizim....
sen napıyosunnnn

ben o diziyi hiç seyretmedim.bu arada senin bazı eski yazılarını okudum ordan öğrendim unutma beniyi sevdiğini.İşte canım evde yannızım herif geç gelecek yapacak işte yok burayıda sevdim sık sık giriyorum ama nereye takılmalıyım pek bilmiyorum sen yönlendirirsin artık:nazar:

ben o diziyi hiç seyretmedim.bu arada senin bazı eski yazılarını okudum ordan öğrendim unutma beniyi sevdiğini.İşte canım evde yannızım herif geç gelecek yapacak işte yok burayıda sevdim sık sık giriyorum ama nereye takılmalıyım pek bilmiyorum sen yönlendirirsin artık:nazar:

evet cnm ben odizinin hastasıyım ilk başladığı ginden beri bakıyorummmm:97::97:
cnm ben sürekli devamli bebek özlemi çekenlerin mekanına takılıyorum genelde orda oluyorum bennn

kayseriyle alakası varmı bebek özlemi çekenler diyemi yazıyorsun

yok cnm kayseriyle alakası yok her şehirden insanlar varrrr ama çok seviyorum ordaki kişileriiii ecet cnm bebek özlemi çekenlerin mekanı yazarsan çıkar:KK16::KK16::KK16:

buldum sağol biraz göz gezdirdim.benim için burası daha iyi az sayı sizleri tanıyıp kaynaşmaya çalışıyorum hem burasıda benimgibi yeni oralara sonradan uyum sağlayamam hepsi epeydir yazışıyor ama artık bende arasıra göz gezdiririm zaten biraz önce konuyu okuyanlar içinde adını gördüm oraya fazla takılıp ta beni burda unutma:92:

slm kizlar nasilsiniz bakim neler yaptiniz bugun. ben isten ciktim esim tatildi bu hafta, ben gelmeye yemegimi hazirlamis yedik. sonrada disariyi bi dolanip geldim su andada hurreme bakiyorum.

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum siteye sayfa atıyo sürekli beni inşallah hepiniz iyisinizdir benim için dua edin bu ay size güzel haber vermem için Allah'a emanet olun görüşürüz:KK74::KK74::KK74::KK74:

X