Kedi kumu önerisi yapabilir misiniz?

uzun süredir vancat kullanıyorum. bir ara çam peleti de kullandım, belli marka değildi ama o... ondan da memnun kalmıştım.

ayrıca kum kabına poşet geçirme tavsiyesini görünce ufak bir kahkaha attım çünkü poşet geçirince benim kedinin siniri bozulmuştu resmen ve o poşete ulaşıp parçalayana kadar kumları dışarı atıp durdu, ortalığı rezil etti poşeti parçaladı ve rahatladı hahahah

o kadar kum denedim en iyisi vancat aktif karbonlu. onda da bir süre sonra çamurlaşma oluyor ondan şikayetçiyim ama en iyisi yine bu çıktı.

o kadar kum denedim en iyisi vancat aktif karbonlu. onda da bir süre sonra çamurlaşma oluyor ondan şikayetçiyim ama en iyisi yine bu çıktı.

ben gecen gun vancat ihracat fazlasi diye satilanindan aldim. kediler bayildi. vancat'n diger kumlari dahil, baska yuzlerce kum denedim hep memnuniyetsizlerdi. bununla sorun yasamadim, cok sasirmis haldeyim.

ben gecen gun vancat ihracat fazlasi diye satilanindan aldim. kediler bayildi. vancat'n diger kumlari dahil, baska yuzlerce kum denedim hep memnuniyetsizlerdi. bununla sorun yasamadim, cok sasirmis haldeyim.
Normalde van cat kullanıyorum ama bugün ihraç fazlası reklamını gördüm, aldiklarima oranla baya uygun geldi fiyatı.
Tozutmasi fazla mi? Bi kaç şikayet görünce almaya cesaret edemedim

Son düzenleme:
Normalde van cat kullanıyorum ama bugün ihraç fazlası reklamını gördüm, aldiklarima oranla baya uygun geldi fiyatı.
Tozutmasi fazla mi? Bi kaç şikayet görünce almaya cesaret edemedim

Tozutması bana fazla gelmedi ama kullanan başka arkadaşım beğenmedi. :/
Lindo cat hiç tozutmuyordu, onun da online satış platformlarında uygun fiyatlısı oluyor bakın isterseniz

Merhaba. Bir türlü doğru kedi kumunu bulamadım. Kedim için problem değil seçiciliği yok ama benim için problem oluyor 😅 Quik ve lindo cat markası kullandım uzun süreler ama ikisinden de istediğim verimi alamadım. Kedimin çişini temizlerken kürek kırılacak duruma geliyor o derece kaba yapışıyor. Güzel bir kedi kumu önerebilecek olanlar yardımcı olabilir mi? Çok tozutmaması da önemli kedim için. Kedi sahipleri nasıl bir kedi kumu istediğimi anlayacaktır. 😇🥰
Bunu deneyebilirsiniz biz çok memnun kaldık, fiyatı da petshopta 10 litresi 130 liraydı internetten 20 litresi 135 liraya aldım

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-25-18-28-02-166_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-04-25-18-28-02-166_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 62
ben de aşağıdaki markadan alıyorum, eskiden ince taneli kullanırdım her yere dağılırdı evde, tuvaletten çıktığında gittiği yol belli olurdu yani ama bununla o kadar olmuyor, 1-2 tane ancak çıkıyor pati aralarına dolmadığı için muhtemelen.

koku olarak da düzenli temizlediğim için belki de koku almıyorum ben.

kalın taneli kedi kumu

X