Kedi'min vazgecemediği alıskanlığı

Kızan kokusu acı olur silsen de çıkmaz ama idrar kokusu çıkar... Belki gerçekten hayvan isiyor? Belki sorunları var ? Benim dişi olan eşimden beni kiskanip yatağın orta yerine bırakmıştı hemde büyük :KK70:
Ahaha yok bunun cıkıyor yıkıyoruz siliyoruz defalarca annemde cok titiz bi kadın valla nasıl kıyamet kopuyor evde, ama ne sorunu olduğunu çözemiyorum evin bir bireyi oldu artık çok iyi bakıyoruz :/

Ahaha yok bunun cıkıyor yıkıyoruz siliyoruz defalarca annemde cok titiz bi kadın valla nasıl kıyamet kopuyor evde, ama ne sorunu olduğunu çözemiyorum evin bir bireyi oldu artık çok iyi bakıyoruz :/
İllaki iyi bakiyorsunuzdur eğer çıkıyorsa başka bir derdi var bence... Benim tosun koku bıraktı mı aylarca çıkmazdı acı bir koku sarardı bıraktığı yeri... İsiyor belki de :s

Ameliyatı yarım yapmış. Dogru düzgün bir veterinere götürün yeniden ameliyat olacak yazık.
Veterinerizede iyi bir zılgıt cekin.
Neden yarım yapılmış olabilir ki hayır yarım yapınca ne oluyormus :/ cevremdeki arkadaslarımın kedi köpeklerine de bakıyor tavsiye üzerine orayı sectim hic sorun yaşıyan yok :KK43: ben tekrsr baska veterinere götüreyim ozaman

İllaki iyi bakiyorsunuzdur eğer çıkıyorsa başka bir derdi var bence... Benim tosun koku bıraktı mı aylarca çıkmazdı acı bir koku sarardı bıraktığı yeri... İsiyor belki de :s
Mamasını sevmiyor olabilir dediler değiştiricem yarın ne yapıyım :KK43: cok üzüldüm eğer sorunu varsa

Mamasını sevmiyor olabilir dediler değiştiricem yarın ne yapıyım :KK43: cok üzüldüm eğer sorunu varsa
Seni her zaman gördüğünden daha az görüyorsa ondan da olabilir... Bizim Kara kızan babama çok düşkündü babamla uyurdu kucak kucağa , babam vefat edince hayvan iflah olmadı karın bölgesindeki tüyleri sürekli yoluyor :KK43: tıraş ediyoruz alt tarafı uzamaya başlayınca yine başlıyor

Seni her zaman gördüğünden daha az görüyorsa ondan da olabilir... Bizim Kara kızan babama çok düşkündü babamla uyurdu kucak kucağa , babam vefat edince hayvan iflah olmadı karın bölgesindeki tüyleri sürekli yoluyor :KK43: tıraş ediyoruz alt tarafı uzamaya başlayınca yine başlıyor
Yok hep görüyo hep beraberiz dediğim gibi annem cok titiz olduğu için mutfağa girmek yasak ona acaba onumu taktı :halay: bu kedi otcul zaten eve çiçek getirdiğimi anda yiyor belkide çiçek istiyodur, bende böyle bişeyi ilk defa duydum kime söylesem çiçek yiyen kedi mi olur diyorlar

Cok kedi besledim ama hic boyle bi durumla karsilasmadim ama kopeklerde sahiplendikleri yere isemek gibi bi durum varmis kedilerinkide benzer bi durum olabilir mi acabs

Ismini bilmiyorumda bi kanalda kesiler uzerine bir program vardi adam resmen kedi psikologu gibiydi misal bivkedi vardi kum kabina yapmiyirdu fayansa yapiyordu sonradan cozduler kedinin kalcalarinda kireclenme varmis kum kabi yuksekte oldugu icin kumuna gitmiyormus soz o programi bi arastitirsaniz belki vardir oyle vakalar
Ya beni,m bu siteyi bulmam lazım çok iyi olur bulabilirsem :KK43:

Bızımde 8 aylık erkek kedımız var gecen ay tıylerını kırptırdık ıkı aylıkken almıstık hıc kumundan baska yere ısememıstı gzumuzun onunde gıttı kendı yatagına ısedı ve karsımıza gecıp sınırlı sınurlı suratımıza baktı ve bız dumura ugradık hemen veterınerı aradık bıze dedıkı dogdugundan berı tuylerı onunlaydı sımdı sız onun tuylerını aldınız ya sıze ceza verıyor dedı ıkıncı bır soka grdık ve malesef bunu ıkı defa yaptı :KK70: sınırı gecınce bırdaha yapmadı eger yıkasan dahı cıkmayacak kadar kalıcı ve sert bır koku degılse sıze ceza verıyor olablır
Bizimki standart koku valla hep aynı koklasanız burnunuzun direği sızlar belki ama yıkayınca silince gidiyor koku

Ya beni,m bu siteyi bulmam lazım çok iyi olur bulabilirsem :KK43:
Site degil d smart kanallarindan birinde kedilerle ilgili bir programdi programin sunucusu gercdkten kedilerin dilinden cok iyi anliyordu cok asabi ofkeli kedilerin bile derdinden snlayip cok uysallastiriyodu kiskanclik kizginlik haylazliklarinin sebebini buluyordu

Mesela bi ciftin kedisi vardi kedi cocugun eski kiz arkadasinin kedisiymis ve cocugun yeni sevgilisinden haz etmuyormus koltugunu tirmaliyormus kiyafetlerini parcaliyormus bu tarz bir cok kedilerin anlasilnaz hareketlerinin neddnlerini vozuyordu

Kısırastirma isleminde bir ihmal soz konusu olabilir mi?
Hic bilmiyorum olabilir kısırlastırılmıs kedi ile kısırlastırılmamıs kedinin arkası aynı mı acaba cok afedersiniz soruyorum ama bizimkisi aynı cunku ilk ameliyattan geldiğinde kucucuktu sadece şimdi eskisi gibi

Site degil d smart kanallarindan birinde kedilerle ilgili bir programdi programin sunucusu gercdkten kedilerin dilinden cok iyi anliyordu cok asabi ofkeli kedilerin bile derdinden snlayip cok uysallastiriyodu kiskanclik kizginlik haylazliklarinin sebebini buluyordu

Mesela bi ciftin kedisi vardi kedi cocugun eski kiz arkadasinin kedisiymis ve cocugun yeni sevgilisinden haz etmuyormus koltugunu tirmaliyormus kiyafetlerini parcaliyormus bu tarz bir cok kedilerin anlasilnaz hareketlerinin neddnlerini vozuyordu
Ya ne guzelmıss ben bu programı bir arastıyım işime yarar belki tesekkur ederim

sistit olabilir. benim ki de sebepsiz yere eve idrar bırakıyordu sistit çıktı. he bide kediler genelde kızgınlık döneminde sesinin yankı yaptığı yerlere,köşelere idrar bırakırlar. benimki halılara alakasız yerlere bırakıyordu. şükür şimdi hiç yapmıyor. veterinere götürün mutlaka

sistit olabilir. benim ki de sebepsiz yere eve idrar bırakıyordu sistit çıktı. he bide kediler genelde kızgınlık döneminde sesinin yankı yaptığı yerlere,köşelere idrar bırakırlar. benimki halılara alakasız yerlere bırakıyordu. şükür şimdi hiç yapmıyor. veterinere götürün mutlaka
Haftaya götüreceğim artık cok yardımcı oldunuz çok tesekkur ederim, umarım kısırlastırılmasıyla ilgili bir sorun yoktur cok üzülürüm :KK43:

Arkadaslar yanlıs anlasılmasın bende hangi hayvan olursa olsun eve hapdedilmesine karsıyım onu bulduğumuzda sitede bahce katında oturuyorduk bahcede saatlerce durabiliyordu kardesimin okul durumu çıkınca taşındık normal sokağa da salmak istemiyorum açıkçası geri gelmeme korkusundan cesaret edemem eski evimizde geliyordu ama geri gelmezse yıkılırım açıkça
Veterinere götürün mutlaka. Bir derdi var demek ki. Erkekse kızgınlıktan dolayı yapıyordur. Tekrar bakılması lazım :/ Çiçek falan da yedirmeyin hayvana :) bazı bitkiler zehirleyici olabilir onlar için. Sadece çim yedirebilirsiniz.

Veterinere götürün mutlaka. Bir derdi var demek ki. Erkekse kızgınlıktan dolayı yapıyordur. Tekrar bakılması lazım :/ Çiçek falan da yedirmeyin hayvana :) bazı bitkiler zehirleyici olabilir onlar için. Sadece çim yedirebilirsiniz.
Maydanoz ıspanak yeşil ne görürse delirircesine istiyo :KK70: yoksa her çiçeği yedirmem tabiki

Maydanoz ıspanak yeşil ne görürse delirircesine istiyo :KK70: yoksa her çiçeği yedirmem tabiki
Siz yine de dikkatli verin :) benim kız da benimle kahvaltı yapıyor. Yumurta peynire bayılır :)
Bir de başa çıkamazsanız sokağa bırakmayın lütfen. Eve alıştıktan sonra kediler sokakta ölüyor :KK43:

Benim kedim de perdelere asılıp yırtardı. En son pazardan tül perde almaya başlamıştım sürekli yırtıktı perdelerim. Bazıları böyle değişik karakterli oluyor bu yüzden en sessiz sakin etrafa zarar vermeyen cins istiyordum, evde yalnız çok kalacağı için vazgeçtim. Ne desem bilemedim her yere işemesi çok kötü.

X