Kedi'min vazgecemediği alıskanlığı

Kediniz dişi mi erkek mi bilmiyorum ama.
Duydugum kadariyla erkek kedi istefigi olmazsa sahibine kizip istedigi yere işer.
Ablamin erkek kedisi sokaga cikmak istedigi zaman cikarmasalar ulu orta işerdi.
Benim kedim dişi iki gözü de kör malesef.
5 yıldir bakiyoruz. Hic oyle bir sorun yasamadik.insallahta yaşamayiz...

Sevişmek istiyor galiba kediniz. Ya da size kızmış olabilir. Benim evcilim bana kizdiginda saliveriyor pis. Nadir oluyor o salma ama asıl benimkilerde pırt alışkanlığı var bıktım usandım. İkide bir cam açıyorum . Ani miafir gelse benden bilecek sanki ufak hayvan değil de koca insan yapmış gibi oluyor :KK43:

Kadınlar ülke yönetiyor, açık kalp ameliyatı yapıyor, çocuk doğurup anne oluyor hatta uzaya bile gidiyorlar. Senin kaynanan anca böyle boş boş konuşsun.

Cok kedi besledim ama hic boyle bi durumla karsilasmadim ama kopeklerde sahiplendikleri yere isemek gibi bi durum varmis kedilerinkide benzer bi durum olabilir mi acabs

Ismini bilmiyorumda bi kanalda kesiler uzerine bir program vardi adam resmen kedi psikologu gibiydi misal bivkedi vardi kum kabina yapmiyirdu fayansa yapiyordu sonradan cozduler kedinin kalcalarinda kireclenme varmis kum kabi yuksekte oldugu icin kumuna gitmiyormus soz o programi bi arastitirsaniz belki vardir oyle vakalar
benim belalı kedim sanırım o program :) gerçekten faydalı bi program..

bi de benim kedim de kum kabı pis olduğunda ya da yeri değiştiğinde yapabiliyo böyle.. kedi evi var, onun yeri değişince de yapıyo..

Sevişmek istiyor galiba kediniz. Ya da size kızmış olabilir. Benim evcilim bana kizdiginda saliveriyor pis. Nadir oluyor o salma ama asıl benimkilerde pırt alışkanlığı var bıktım usandım. İkide bir cam açıyorum . Ani miafir gelse benden bilecek sanki ufak hayvan değil de koca insan yapmış gibi oluyor :KK43:
Nerden bayan kedi bulayım yav :KK70: aklıma gelmedi değilde veteriner, hastalık bulasabilir demişti, pırt alıskanlığını da ilk defa duydum yapıyorlarmı ya

benim belalı kedim sanırım o program :) gerçekten faydalı bi program..

bi de benim kedim de kum kabı pis olduğunda ya da yeri değiştiğinde yapabiliyo böyle.. kedi evi var, onun yeri değişince de yapıyo..
Yok bizimkinde yeri hep aynı ve gayet iyi genişçe bir kap göz önünde de değil süreklide temizliyorum :KK43:

Nerden bayan kedi bulayım yav :KK70: aklıma gelmedi değilde veteriner, hastalık bulasabilir demişti, pırt alıskanlığını da ilk defa duydum yapıyorlarmı ya
Sen biraz bırak kendi bulur çapkın :KK70: benim kedi değil tavşan. Bazen sesli de yapıyor pis, hiç utanmıyor benden :KK70:

Rica ederim :) Kısırlaştıralı ne kadar oldu? Fizyolojik bir problemi olup olmadığına dair veterinere danıştınız sanırım değil mi, her sayfayı okuyamadım kusura bakmayın
Bir sorun olsaydı söylersi diye tahmin ediyorum her aşıya götürdüğümde masallah cok sağlıklı diyor zaten görünürde de bisey yok gayet iyi evde olmasına ramen haraketli, kısırlaştırılmasıda gecen sene 8 eylül 2016 da

Bir sorun olsaydı söylersi diye tahmin ediyorum her aşıya götürdüğümde masallah cok sağlıklı diyor zaten görünürde de bisey yok gayet iyi evde olmasına ramen haraketli, kısırlaştırılmasıda gecen sene 8 eylül 2016 da

Kediler kısırlaştıktan sonra bir süre daha hormon salgılarmış ve bu tip davranışları olurmuş ama sizin bayağı zaman geçmiş üzerinden. Kızdığı tepki gösterdiği bir şey olmalı...

Kediler kısırlaştıktan sonra bir süre daha hormon salgılarmış ve bu tip davranışları olurmuş ama sizin bayağı zaman geçmiş üzerinden. Kızdığı tepki gösterdiği bir şey olmalı...
Bilmiyorum hic bu hafta götürebilirsem veterinerine insallah, gelislemeleri neden yaptığını herseyi yazıcam zaten

Bilmiyorum hic bu hafta götürebilirsem veterinerine insallah, gelislemeleri neden yaptığını herseyi yazıcam zaten

Takip edebilirseniz hani ne zaman yapıyor bu hareketi, bir çıkarım yapabilirsiniz belki. Kedi deyip geçmemek gerek öyle karakteristik özellikleri huyları var ki

X