kelebek mobilya aldım memnun değilim(resimli)

xAerc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
56
24
benim mi gözüm bozuk fotoğraflarda mağaza kumaşı ile bana gelenleri karşılaştırdım. ayrıca bana gelen koltukların da kendi içinde renkleri farklı. kelebek mobilyadan aldığım koltuk takımının renkleri tonları farklı çıktı çok pişman oldum aldığıma alacağıma. resmen mağazadaki ile bana gelen farklı çıktı ama servis kabul etmiyor.

Kelebek Mobilya Koltuk Takımının Tonları Farklı Geldi

IMG_20201215_155322.jpg IMG_20201215_155256.jpg IMG_20201215_140106.jpg

Son düzenleme:
Ton farkı var. Servisi neden aradınız. Bu ayıplı mal diyip geri iade hakkınızı kullanın. Tüketici olarak haklariniz var

Ton farkı var. Servisi neden aradınız. Bu ayıplı mal diyip geri iade hakkınızı kullanın. Tüketici olarak haklariniz var
teslim aldığımızda ben evde değildim, eşim eve koydurdu mobilyaları düğünden sonra geldik eve 1 ayı geçti. başlarda eşim sen takıyorsun kafana dedi şikayet etmedim ama misafirlerim de durumu dile getirince benim kuruntum olmadığını farkettim. servisi çağırdım korona evde olama vs sebeblerden servis süreci çok uzadı. geçen gelen servis sadece yastık değişecek dedi mağzaya gittim aynı kumaşı seçtim ama yine farkı gördüm bölge servsini aradık. bize bu sefer yastıkları da değiştirmekten vazgeçtiklerini söylediler üstelik arayan kişiler koltuklarımı görmeden bu karara vardılar. şaka gibi güya akıllarınca ceza veriyorlar.

teslim aldığımızda ben evde değildim, eşim eve koydurdu mobilyaları düğünden sonra geldik eve 1 ayı geçti. başlarda eşim sen takıyorsun kafana dedi şikayet etmedim ama misafirlerim de durumu dile getirince benim kuruntum olmadığını farkettim. servisi çağırdım korona evde olama vs sebeblerden servis süreci çok uzadı. geçen gelen servis sadece yastık değişecek dedi mağzaya gittim aynı kumaşı seçtim ama yine farkı gördüm bölge servsini aradık. bize bu sefer yastıkları da değiştirmekten vazgeçtiklerini söylediler üstelik arayan kişiler koltuklarımı görmeden bu karara vardılar. şaka gibi güya akıllarınca ceza veriyorlar.
Onada bindirmişler sanki. Şikâyet var 'a Firmanı şikayet edin. Tekrar arayın. Çözüm konusunda ısrarcı olun.

Şikayetvar’dan hiçbir zaman sonuç alamadım ben. Şirketin kendini kendine şikayet etmiş oluyoruz. Hiçbir yaptırımı yok o sitenin.

X