Kemeri mi aldrmalym,yoksa ucunu mu kaldrtmalym?

operasyone karar vermişsen hem kaldırt hemde kemeri aldır mutlaka en cok işi bazen kemer zaten herkes için gecerli tabiki bu güzel güzen daha güzel olucak

kızlar ya hangi kemerden bahsediosunuz anlamadım vallahi ben kemer falan göremiyorum cidden. bence sadece burun ucuna işlem yapılsa yeterli çnkü burnun bütün olarakta büyük bi burun değil profilden.hani eğer büyük olsa ucunu kaldrtsan çok kötü dururduu ama snn maş. öle deil.umarım istediğin burna kavuşursuunnn

Canlarım ya hepinize çok teşekkür ederim gerçekten.bana fikir olması açısından hepinizin yorumunu o kadar önemsiyorumki anlatamam.kızlar benim sağlık sorunum var.eğerki sağlık sorunum olmasaydı emin olun estetik hiç düşünmezdim.çünkü ne burunlar var gerçekten.hani tamam benim de burnum süper değil ama çok ta çirkin olmadığının farkındayım.zaten çok ani karar verdim.doktor sağlık sorunumla ilgili ameliyat deyince bari çok hafif olan kemeri düzeltip ucunu kaldırayım dedim.Çok çirkin olmadığı için herkes güzel olur diyor ama yine de şimdiki burnumdan daha kötü olursa diye kaygılanmıyorum değil.bakalım artık doktorumla görüştüğümde o ne derse onu yaparız...hepinize teşekkür şimdiden...

canım yaa bence kendini hiç yıpratma ameliyatla felan.benim senin gibi burnum olsa hiç dert etmezdim. benim burnum kemerli, dümdüz küçük burunluları görünce çok imreniyorum :sm_confused:
eğer burnundan kendin çok rahatsız değilsen yaptırmana hiç gerek yok çünkü hiç rahatsız edici bi görüntüsü yok

canım yaa bence kendini hiç yıpratma ameliyatla felan.benim senin gibi burnum olsa hiç dert etmezdim. benim burnum kemerli, dümdüz küçük burunluları görünce çok imreniyorum :sm_confused:
eğer burnundan kendin çok rahatsız değilsen yaptırmana hiç gerek yok çünkü hiç rahatsız edici bi görüntüsü yok

Canım sağlık sorunum öyle basit bişey değil,yani rahat nefes alıp yaşayacağım şekilde değil en azından.kapalı mekanlara girdiğimde,sigara içilen bir ortamda durduğumda ya da havasız bir yerde sanki boğulacakmışım gibi oluyorum.yani doktor kesin ameliyat dedi.bu ameliyat zaten olacaksa aynı acıları çekecem diye düşünüyorum.Doktor ameliyat demese estetik gibi bir düşüncem zaten yoktu.Böyle bişey çıkınca aradan bu da çıksın dedim.biz kızlar işte birşey güzel oldukça daha da güzel olsun istiyoruz.gözümüz doymuyo:)))

bencede çok hafif törpületebilirsiniz. burnunuzu.. ama çok değil. kaldırmanın yanısıra.. dahada ,hoş duracaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
biraz kemeri törpületsen hoş olur. burun ucun ztn düşük değil biraz daha kaldırtırsan önden burun deliklerin bayağı görünür. bence sadece kemeri törpületmelisin doktoruna bırak yine de o en iyisini söyler ztn

burun ucun zaten olması gerekenden biraz düşük gibi, kemerinse belirsiz. burun ucu hafif kaldırıldığı zaman kemerin de görünmez duruma gelecektir zaten. ayna karşısında denersen sonucu görebilirsin hatta :)
bence genişliğinden vs kaynaklanan bir sıkıntın yoksa kemiğine hiç dokunma..

X