Kendi üzerinize arkadasiniza telefon alir misiniz?

Boşanmayla ne alakası var yahu... Gider kendi üzerine kendisi alır.. Boşanıyor diye gidip başkalarının üzerine telefon almak la ne alakası var.. Telefonda alma arkadaşlıkta kurma...

Böyle böyle yalnizlasiyoruz ama malesef, ben cevremde ki bircok insani elemeye basladim, bugün de bu arkadas cikti hayatimdan. Parmakla sayilcak kadar kisi var su an cevremde, onlardan bile emin degilim cünkü her yeni gün yeni bir yenilik getiriyor, yarin ne olcak kim ne yapcak hic bilinmiyor. Ailesine güvenemeyen de vardir elbet ama benim hayatta tek güvendigim beni zor duruma düsürmez diyebilcegim tek annem var. Diger herkese bugün var yarin yok gözüyle bakiyorum.
Haklısınız yalnızlaşıyoruz, bazısı hoşnut değil bu yalnızlıktan bazısı benim gibi gayet mutlu, arkadaşlarımdan göz göre göre kazık yiyip beni menfaatleri için kullandıkları hissini yaşamak yerine tercihli yalnızlığı seçtim.
Artık derin dostluklar kalmadı zira, çok iyi dost olduklarınızda sizi böyle konularda zorlamaz zaten, hele hele trip atıp küsmez anlar en azından anlamaya çalışır.

Arkadaşınız altı üstü hat deyip kendini düşünüyor, aynı sorunu yaşasaydınız arkadaşınız size hat alır mıydı? Sanmıyorum, sizin yaptığınız bir hat uğruna arkadaştan olmak gibi görünse de arkadaşınızın yaptığı da özür dilerim sizi kullanmaya çalışmak çünkü kendi üzerine hat almasında bir sakınca yok.

Çok acayip bir devirdeyiz, arkadaş dediklerimiz kendi dertlerini, sorunlarını sizinle paylaştığı sürece arkadaş, sizin bir sorununuzda çoğu sırra kadem basar🤣

Telefon hattı için veya başka bir şey için kimliğinizi vermeyin, hattınızı paylaşmayın, hatta internetinizi paylaşmayın... Birine telefonu verip ayrı bir yerde konuşmasına bile izin vermeyin. Kaç kişi yapmadığı suçlarla yargılandı hem ülkemizde hem dünyada. Tek sebep suç işlenen hatta kimin ismi varsa o suçlu. Sonra ispat et edebilirsen.

Almam.
Kaybetse yada çaldırsa biri alıp milleti dolandırsa ne yapacaksınız. Sırf almıyorsunuz diye size küsecekse de arkadaşınız değildir zaten dert etmeyin

Sakin ha sakın yapma böyle birşey. arkadaşın ister alınsın ister ömür boyu konuşmasın net bir şekilde olmayacağını söyle kendi kardeşi,akrabası falan varsa onların üzerine alsin arkadaşlar olabilecek tüm tehlikeleri yazmış zaten yarın birgün basın ağrır

Eşim izin vermiyor ya da annem babam izin vermiyor deyin,klasik 🤨😊

X