Kendi yaptığım çalışmalar

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
6 Mart 2012
17.231
16.394
45
isabel isabel kapı süsü için koli iyi oluyor ebat olarak istediğin gibi ayarlayabiliyorsun onu.
Jüt kumaşla çevirdim etrafını,yada keçe ilede yapabilirsin .
Evet koli kullanmak mantıklı. Sert olduğu için kontrol edilebilir işlerken. Ben metal,ince elbise askıları var onu kullanacaktım. Ama koli kullanayım en iyisi mi. :KK39:Takıldığım yer olursa sorarım sana :KK19:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
110.988
109.428
56
Evet koli kullanmak mantıklı. Sert olduğu için kontrol edilebilir işlerken. Ben metal,ince elbise askıları var onu kullanacaktım. Ama koli kullanayım en iyisi mi. :KK39:Takıldığım yer olursa sorarım sana :KK19:
2 tane kesiyorsun silikonla yapıştırıyorsun sadece,daha sağlam oluyor.
Sarmaşıklar var ya ondan bile yapıyorlar çevirerek,takıldığın bişey olursa sor tabi elimden eldiğince destek olurum sana . :KK200:

ASSOSyal

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
8.073
21.000
Takibe aldım hemen 👏🤩😍 ellerine emeğine sağlık, çok güzel hepsi. Kozalak favori ürün her yere yakışıyor. Ben beceremem ama yapanlara ayrı bir hayranlığım var canım güzel kadın 👏🤩😍

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
110.988
109.428
56
Takibe aldım hemen 👏🤩😍 ellerine emeğine sağlık, çok güzel hepsi. Kozalak favori ürün her yere yakışıyor. Ben beceremem ama yapanlara ayrı bir hayranlığım var canım güzel kadın 👏🤩😍
Sağol canım benim teşekkürler :KK60: :KK200:,kozalak daha keyifli aslında çok fazla riski yok hayal gücüne dayalı birazda.
Ömce yerleştiripbakıyorum sonra sıcak silikonla yapıştırıyorum.