Kendim Diyetim. ( resimli)

Ay__Prensesi

Melekler Nur Saçmış Bebeğim Yüzüne.
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
3.460
5.684
Merhaba sevgili diyet günlüğüm..

Benimde diyet yolculuğum başladı.. 75 küsur kilo olarak bu yolculuğa başladım ...

Doğum sonrası kilolarımdam bir türlü kurtulamadım bu arada doğum yapali 7 ay oldu Ben halen tombul bir anneyim..

Ben öyle katı kurallı diyet yapmam , benim diyetim biraz esnek olmalı çünkü emzirmekte olduğum bir bebeğim var :)
Ölçülü hesaplı değilde işe önce porsiyonlarımı küçülterek başlamak istiyorum..

Yediklerimi fotolayip burda paylaşmak istiyorum.

20 Kasım 2015/ Kilom 75

22 Aralık 2015/ Kilom 70

20 Ocak 2016 / Kilom 67

20 Şubat 2016/ Kilom 63

20 Mart 2016/ Kilom 60

20 Nisan 2016/Kilom 57

20 Mayıs 2016/Kilom 57

20 Haziran 2016/Kilom 57

B beyazmelek0116
15.12.201575.0
22.12.2015 73.0
29.12.2015 71.5
05.01.201671.9
12.01.2016 70.4
26.01.2016 69.4
02.02.2016 68.4
09.02.2016 67.4
16.02.2016 66.2
22.03.2016 62.3
20.04.2016.60.0

Topik arkadaş alımına kapanmıştır..!

Son düzenleme:
Merhaba tatlım
Bebeğin hayırlı olsun öncelikle :KK68:
Önemli olan karar vermek ve azmetmek sonrası çok kolay .günlüğünde sana çok fayda sağlayacaktır emin ol ,azmedip pes etmezsen istediğin kiloya ulaşıp çıtır bir anne olursun inşallah

Merhaba tatlım
Bebeğin hayırlı olsun öncelikle :KK68:
Önemli olan karar vermek ve azmetmek sonrası çok kolay .günlüğünde sana çok fayda sağlayacaktır emin ol ,azmedip pes etmezsen istediğin kiloya ulaşıp çıtır bir anne olursun inşallah
Su an çok kararlıyım istikrarım tam.. Hedefim 60 kilo olmak ama öncelik 70lerden kutulmak..
Tek hayalim kizimla uyum içinde genç ve fit görünümlü anne olmak..

Yolum uzun pes etmeyecem ayda 3 kilo versem yeter yaza kadar zayıf biri olurum İnşallah..

Gunde 30 dk yürüyüş ve sguat ve daha eğlenceli olsun diye yanına dans ediyorum..

IMG-20151130-WA0006.jpeg
Şimdi tarçınlı süt zamanı. ..

Hem yağ yakımını kolaylaştırıyor hemde kan şekerini düzenliyor.

Su an çok kararlıyım istikrarım tam.. Hedefim 60 kilo olmak ama öncelik 70lerden kutulmak..
Tek hayalim kizimla uyum içinde genç ve fit görünümlü anne olmak..

Yolum uzun pes etmeyecem ayda 3 kilo versem yeter yaza kadar zayıf biri olurum İnşallah..

Gunde 30 dk yürüyüş ve sguat ve daha eğlenceli olsun diye yanına dans ediyorum..
E Süpersin motivasyon tam
Doğru yoldasın asla pes etme basit kurallar belirle ve bunlara uy ,ama yapamayacağın Şeyler Olmasın ve hep şöyle düşün ne olursa olsun 100 gr bile versen şuanki halinden daha iyi olacaksın moral bozma ,bunu 78 den 60 a inmiş biri olarak söylüyorum ...günlüğünü ziyaret edeceğim başarılar diliyorum:KK36:

E Süpersin motivasyon tam
Doğru yoldasın asla pes etme basit kurallar belirle ve bunlara uy ,ama yapamayacağın Şeyler Olmasın ve hep şöyle düşün ne olursa olsun 100 gr bile versen şuanki halinden daha iyi olacaksın moral bozma ,bunu 78 den 60 a inmiş biri olarak söylüyorum ...günlüğünü ziyaret edeceğim başarılar diliyorum:KK36:
Teşekkür ederim.
Sen bana ilaç gibi geldin.. Bu nu başarmış bir örneksin..
Tavsiyelerin için teşekkür ederim..
Her zaman beklerim :)

20151201_171958.jpg
Akşam yemeğim..

Fotoyu biraz geç yukledim. Çünkü fırsatım olmadı Yarin misafirim var hazırlık yaptım..

Yalnız fazla yemedim 2 çatal pastadan aldım 1 sigara böreği Yarim pogaca yedim 2 bardak şekersiz çay içtim birde az şekerli türk kahvesi içtim.
Akşamda bir kase tarhana çorbası içtim.. Birazdan cay demleyecem 2 bardak daha içerim

Bu arada biraz kendimden bash edeyim..

28 yaşındayım 7 aylık bebeğim var.. Su an 74 kiloyum ve önce 65 daha sonra 60 kiloya kadar inmek istiyorum..

Zayıf bakımlı guzel fit bir anne olmak istiyorum.. Bebegimin yanında uyumlu olmak istiyorum çocuğumun okul zamanında beni arkadaşları ve öğretmeni ile tanıştırdığı zaman gurur duysun istiyorum..

Helen bebegimi emzirdigim için öyle katı diyetler yapamam sutumun kalitesi düşsün istemiyorum.

Tekrar bebegimin doğum gününe kadar eski halime kavuşmak istiyorum.

Şimdilik bu kadar..

merhaba birlikte diyet arkadaşlığı yapalımmı? 3 aylık evlıyım bugün tartıldım tam 85 kiloyum:mad: 79 k,loyla evlenmiştim.genelde ortalama kılom 82 dir ve azıcık artsa dur der, diyet yapardım.bugün nasıl olduda 85 e çıktım anlamadım.sabah itibari ile bir kuru incir ve bir adet ceviz yedim şuan su içiyorum :)

merhaba birlikte diyet arkadaşlığı yapalımmı? 3 aylık evlıyım bugün tartıldım tam 85 kiloyum:mad: 79 k,loyla evlenmiştim.genelde ortalama kılom 82 dir ve azıcık artsa dur der, diyet yapardım.bugün nasıl olduda 85 e çıktım anlamadım.sabah itibari ile bir kuru incir ve bir adet ceviz yedim şuan su içiyorum :)
Hoşgeldin canım...
Anladığım kadarıyla çabuk kilo alan bünyen var.. Tabiki birbirimize destek olabiliriz..
Günlük neler yaptığımı ve neler yedigimi içtiğimi burda paylaşıyorum motive oluyorum...

:KK19::KK19:

Eki Görüntüle 1704170

Evet.. 1 hafta sonunda yarım kilo vermişim.. Olsun buna şükür 74 ü gördüm...
Haftaya 73 olurum elbet...
:KK9: Tebrikler ,menün de güzel iyi gidiyorsun bence ,daha önce de dediğim gibi şu kiloda olmalıyım diye Düşünme ,bak yine de geçen haftaya göre yarım kilo eksiksin .biraz kilo verdiğinde metabolizman da hızlanacak hızlı vereceksin o kiloları

:KK9: Tebrikler ,menün de güzel iyi gidiyorsun bence ,daha önce de dediğim gibi şu kiloda olmalıyım diye Düşünme ,bak yine de geçen haftaya göre yarım kilo eksiksin .biraz kilo verdiğinde metabolizman da hızlanacak hızlı vereceksin o kiloları
Evet yarim kilo gitti ama pes etmedim. Yavaş ve emin adımlarla ilerlemek istiyorum.

Zaten zor kilo veren bir yapım var.. Yolum çok uzun ve yolun başındayım..

20151203_171937.jpg

Akşam üzeri tarçın süt içtim..

Şimdide akşam yemeği yiyorum.. Elimden geldiğince akşam yemeğini az ve hafif yemeye çalışıyorum ve erken saatlerde yiyorum...

X