kendimden sıkıldım artık

Eeee o kadar da değil her gün de kv de niye yemek yiyeyim hastalık olağanüstü bir durum yoksa ? Değişik bir talep, o zaman oğluşu evlendirmemeli imiş
mahallemizde geneli öyle gelinler kaynanaları ile yemek yiyorlar. kadında ondan bu beklenti içine girmişti. ama şimdi demiyor, ben öyle olamayacağını zorla da olsa anlattım çünkü

Taviz vermediginiz noktalar çok güze ve yerinde. Olması gereken bu ise saygı sinirinizi da biliyorsanız kimse kendi anneniz gibi olamaz. Bunun için ne kendi huzurumu ne de kocamla iliskimi bozarım. İnsanların ne dediği de umurunda olmasın. Anne ben böyle rahatım herkesin evi kapısı ayrı saygisizligim yok vs diyip konuyu kapattirin.
evet söylüyorum güzellikle anlatıyorum anneme. yine konuyu bir şekilde kaynanama getiriyor. bende sinirleniyorum artık. ters bir şey söyleyip kalbini kırmakta istemiyorum ama böyle de kendimi deli ediyorum işte

Birisini sevmek için extra çaba gösterir misiniz? Kv ile sorunlar yaşamıştım, bazı üyeler bilirler. Altlı üstlü oturuyoruz, ama o sorunlardan sonra kendisine hiç ısınamıyorum. Ya ısınmam gerekir mi , kendi annem gibi görmek zorunda mıyım onu da bilemiyorum. Annem hep kaynanam ile iyi geçinmemi anne kız gibi olmamı istiyor. Her anneme gittiğimde kaynana da söyleseydin diye konuşuyor. Bİliyor aslında çok hazetmediğimi. Ama kafamı çok karıştırıyor. Kötü olan uzak olan ben mişim gibi hissediyorum. Ama ben o ilk zamanlarda yaşanan olaylardan ötürü böyleyim. Eşimde sen anneme en başından beri soğuktun diyor. Beni zorlaması falan asla yok ama bu düşüncede olması bile beni çok üzüyor. Sorunlu olan kendimmişim gibi hissediyorum.

Niye böyleyim bilmiyorum, herkes beni sevmek zorunda değil ya da herkesle iyi anlaşmak zorunda değilim. Ama biriyle aram kötü olsa çok takıyorum kafama. Kaynanamı da takıyorum. Kendisini sevmiyor değilim, ama ısınamıyorum samimi olamıyorum elimde değil, aramızda çok şükür öyle bir kavga falan kötü durum vs yok bitti alıştı kaynanam evliliğimize. Yani bu mesafe benim için yeterli. Ama anneme göre ben çok soğukmuşum. Onun evinde yiyip içmiyorum her geçtiğimde uğramıyorum yada nereye gittiğimi söylemiyorum diye mi soğuk oluyorum? Benim evim ayrı diye en başından beri hep direttim. Bu konuda taviz vermedim. Ama bu yorumlar benim kafamı çok karıştırıyor.. Psikolojik bir durum mu acaba destek alsam mı diye düşünüyorum.
Asla samimi olma. Boyle devam. Kayin ailemin hicbiriyle sorunum yok ama samimi asla degilim. Mesafe her zaman iyidir

evet söylüyorum güzellikle anlatıyorum anneme. yine konuyu bir şekilde kaynanama getiriyor. bende sinirleniyorum artık. ters bir şey söyleyip kalbini kırmakta istemiyorum ama böyle de kendimi deli ediyorum işte
He de geç diyorum, kimsenin kalbini kırmaya değmez üç günlük dünya.. heralde onun dünyasında doğrusu veya travması bu ve sana yoğunlaşmış.. Diplomatik olarak kv anne ve kocayı idare etmek gerekiyor sanırım

He de geç diyorum, kimsenin kalbini kırmaya değmez üç günlük dünya.. heralde onun dünyasında doğrusu veya travması bu ve sana yoğunlaşmış.. Diplomatik olarak kv anne ve kocayı idare etmek gerekiyor sanırım
evet biz kadınlara çok iş düşüyor bu konuda bile

X