Kendime güvensizliğim

yesimsarikan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2021
2
0
25
Herkese merhaba, yakında evleneceğim fakat evlenme arefesinde birçok takıntım oluştu. Vücudumla ilgili sürekli öz güven problemi yaşıyorum. Özellikle vajinamin görüntüsü çok moralimi bozuyor, kararmalarim çok fazla. Vajina görüntüsü ilişkide herhangi bir olumsuzluğa sebep oluyor mu? Eşimin bu durumdan rahatsız olmasından korkuyorum. Küçük problemler olarak görebilirsiniz ama gerçekten çok kafaya takıyorum. Sizce bu takıntılarım normal mi yoksa başkaları da bu durumu yaşıyor mu? Saygı çerçevesinde cevaplarsanız çok teşekkür ederim

Bu düşünceler normal ama korkulduğu gibi olmuyor erkekler pek takmıyor tabi binde bir takıntılı tipler vardır kendileri mükemmelmiş gibi umarım öylesine denk gelmemişsinizdir

Erkekler pek takmıyor ama ben bu vajina görüntüsü yüzünden resmen cinsellikten kaçıyordum ve ameliyat oldum. Kurtuldum gitti.
Birçok arkadaşım sorun yaşamadı görüntüsünden dolayı fakat bir arkadaşıma sevgilisi olumsuz bir yorum yapmıştı.

Onlar kelaynak rengindeki buruşuk yumurtalarını düsünüyorlar mı?? Yooo o yüzden kafanız takmayın.

Ama yok illa takıyorum diyorsanız lazer ile beyazlatma yapabilirsiniz. Maddi olarak durumunuz iyiyse vajina estetiği olabilirsiniz. Takıntılarınızdan böyle kurtulabilirsiniz. Ama yok maddi gücüm yetmez derseniz. Kararmalar için limon, karbonat ikilisini uygulayabilirsiniz bir müddet de olsa azaltıyor.

Eşinizi gözünüzde cok büyütüyosunuz. Onun hiç böyle şeyleri ne kendinde ne de sizde düşündüğünü sanmıyorum.

Bembeyaz olmasının imkanı yok normal şartlarda. Doğal olarak sürekli kapalı, hava almıyor ve regl günlerimiz kullandığımız pedler Vs.Niye bu kadar takıyorsunuz ki çok önem vermiyor erkekler bence rahat olun😉

Son düzenleme:
Erkekler pek takmıyor ama ben bu vajina görüntüsü yüzünden resmen cinsellikten kaçıyordum ve ameliyat oldum. Kurtuldum gitti.
Birçok arkadaşım sorun yaşamadı görüntüsünden dolayı fakat bir arkadaşıma sevgilisi olumsuz bir yorum yapmıştı.
Vajinaesteyigimi oldunuz bende dusunuyorum arastirma asamasindayim nerede oldunuz sirec nasil isliyor acaba

Bunlari ben de uzun zaman cok kafaya takiyordum. Esmer oldugum icin mi, yoksa insanlar ne yaptiriyor ne sekilde epilasyon yapior da o bolge duzgun olabilior bilmiyorum ama ben kendiminkini hic begenmezdim. Ama nedense evlenmeye birjac ay kala aklimdan uctu gitti bu düşünceler. Baska telaslar kaygilar olunca unuttum sanirim. Vucudum da cok tuylu, bas edemiyordum, kafaya takiyordum. Sonra farkettim ki, esin seni seviyorsa hic umursamiyor boyle seyleri erkekler. Kıllı bacaklarini bile sarilip otururken oksayabiliyor :KK33: sapık zihniyetli gözü disarda kadinlara et parcasi olarak bakan bir pislik degilse bu butun erkekler icin gecerli bence

Seni gerçekten seven erkek en doğal halinle sever. Kendini asla ufak tefek vücüt sorunlarından ötürü aşağalama.

Koyu tenliyseniz gayet normal yani meme uclarida daha koyu oluyor mesela. Esiniz demekki esmer seviyor… cok cok takiyorsaniz tamamen epilasyon yapmayin yada limonla falan beyazlatiyorlar galiba. Estetik cok abarti bir cozum. Ama bence hic sorun olmaz.

X