Kendimi çok kimsesiz hissediyorum

Ins sizde...hayirli doğumlar nasip etsin Rabbım...hicbirsey için canimizi sıkmayalim takmaya kalkarsak takacak cok şey var inan bosver biz evlatlarimiza yogunlasalim
Amin inşallah. Haklısınız. Allah evlatlarımıza, bizlere sağlık sıhhat versin. Gerisi mühim değil. Allah kolaylık versin size de. Sevgiler:)

Sevgili arkadaşlar, konumu merak edenler olduğunu bildiğim için bu mesajı yazıyorum. 1 hafta önce doğum yaptım. Hastanede suit oda tuttuk. Eşim ve kızım yanımda kaldılar. Abimler doğum için hastaneye geldi ama hastane yönetimi yanıma çıkmalarına izin vermemiş. Aşağıda bekleyip eşimle görüşüp gittiler. Dün de annem ve abimler evime geldiler ve bebek için tebrik edip gittiler. Her şey yolunda. Eşim ve kızlarımla birbirimize yettik çok şükür. Kimseye muhtaç olmadık, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sizlerin de etkisini yadsıyamam. Sayenizde daha moralli gittim doğuma. Allah hepinizin gönlüne göre versin. İyi dileklerini, dualarını ileten herkese sonsuz teşekkürler…

Var tabi sağ olsunlar. İki gün önce bir arkadaşım kızını bana bırakabilirsin dedi. Ama ben utanıyorum arkadaşlarımdan. Ailemden isteyemediğim şeyi senden nasıl isteyim kuzum dedim, sağol Allah razı olsun düşünmen yeter dedim, kapattık. Başka bir arkadaşım geçen hafta baya ısrar etti, bak yalnız hissetme, bir şeye ihtiyacın olduğunda ara mutlaka diye. Sağ olsunlar, varlıkları yeter. İnşallah gerek kalmaz ama olursa da arkadaşlarımın olduğunu bilmek güzel
Allah yardımcın olsun, Ankarada yaşıyoruz, evimizde çok müsait vallahi ben bile bakardım, umarım hersek gönlünce olur.

Sevgili arkadaşlar, konumu merak edenler olduğunu bildiğim için bu mesajı yazıyorum. 1 hafta önce doğum yaptım. Hastanede suit oda tuttuk. Eşim ve kızım yanımda kaldılar. Abimler doğum için hastaneye geldi ama hastane yönetimi yanıma çıkmalarına izin vermemiş. Aşağıda bekleyip eşimle görüşüp gittiler. Dün de annem ve abimler evime geldiler ve bebek için tebrik edip gittiler. Her şey yolunda. Eşim ve kızlarımla birbirimize yettik çok şükür. Kimseye muhtaç olmadık, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sizlerin de etkisini yadsıyamam. Sayenizde daha moralli gittim doğuma. Allah hepinizin gönlüne göre versin. İyi dileklerini, dualarını ileten herkese sonsuz teşekkürler…
Çok sevindim, kızlarımız en büyük destekçimiz, sevgiyle kal

Kızınız 11 yaşında küçük degil.
Bir şey olsa derdini gayet rahat anlatır.
Ben olsaydım ve kimse olmasaydı yanımda
Hastanede yanıma alırdım kızımı, eger o da olmuyorsa abime bırakırdım.
Sonuçta yüzünüze bisi dememişler. Bakarız demişler
O yuzden hiç alınganlık yapacak durumda değilsiniz. Görmezden gelip kızınızı gönül rahatlığıyla bırakın abinize.

Sanki bazıları bazı şeyleri gönüllü mü yapıyor. Görmezden gelin.bırakın abiniz 40 yılda bi işe yarasın

Hiçbişi olmamış gibi ara sıra arayıp konusun
Kı zaten bisi olmamış:)

Not: bebek doğmuş bile 😀

Son düzenleme:
Kızınız 11 yaşında küçük degil.
Bir şey olsa derdini gayet rahat anlatır.
Ben olsaydım ve kimse olmasaydı yanımda
Hastanede yanıma alırdım kızımı, eger o da olmuyorsa abime bırakırdım.
Sonuçta yüzünüze bisi dememişler. Bakarız demişler
O yuzden hiç alınganlık yapacak durumda değilsiniz. Görmezden gelip kızınızı gönül rahatlığıyla bırakın abinize.

Sanki bazıları bazı şeyleri gönüllü mü yapıyor. Görmezden gelin.bırakın abiniz 40 yılda bi işe yarasın

Hiçbişi olmamış gibi ara sıra arayıp konusun
Kı zaten bisi olmamış:)

Not: bebek doğmuş bile 😀
Yok, bir sorunumuz yoktu zaten abimlerle. Sadece hamileyken, doğum yakınken biraz daha aranıp sorulmayı beklemiştim, olmadı. Kendi içlerinde beni çok önemserler ama bu bana yansımadığı için biraz kırılmıştım diyelim.

Doğumda eşimin ve büyük kızımın desteği yetti çok şükür. Biz bize çekirdek ailemizle doğum ve sonraki süreci geçirdik. Benim kendi ailem de bebek yaklaşık 1 haftalıkken gelip tebrik ettiler. Bir sorun yok yani. Sorun çıkmadığı için de kim gelmiş, kim gelmemiş, kim destek vermiş, kim vermemiş umursamıyorum. Çünkü çok şükür hepimiz sağlıklıyız ve işler tıkırında gitti, sorunsuz bir doğum ve hastane süreci geçirip evimize döndük. Gerisi hiç önemli değil.

X