Kendimi Seviyorum

15 NİSAN 2022

Sabah 8.00 1 su bardağı kefir

Saat 12.00 türk kahvesi, bikaç kuru üzüm ve leblebi

Saat 16.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-maydanoz-1 dilim karabuğday ekmeği

Saat
Saat

Saat 18.00 kebap- 2 küçük ekmek- mezeler- azıcık pilav- 1 dilim yaş pasta- küçük şerbetli tatlı

Spor: tibet egzersizi 21 tekrar
Toprak elementi 39.Gün +anuloma nefes egzersizi
300 kere inip alçalma
Jıllıan shred 12.gün

Su:2 lt

Probiyotik 11.Gün schsler no:3

Meditasyon kilo verme 19.gün

Kuru fırçalama 7.Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 17.Gün

Vee toprağı bitirmeye bir gün:) kitabı da aldım okuyacağım inşallah. Yapacağım. Yapıyorum. Hiç olmadığı kadar pozitif düşünüyorum maşallah. Toprak elementi şahane bi şey. Yoga harika bir şey. Hep yapmak nasip olsun. Bundan iyisi nasıl olur?? Her zaman daha iyisi vardır. Şu anda Yaşa. Geçmiş de gelecek de çöp. Bi psikoloğun söylediği çokhoşuma gitti. Diyor ki ben sizesöylesem hayatınız boyunca evlenmeyeceksiniz. O zaman diyor napardınız? Umursamayıp hayatınıza bakar anın tadını çıkarırdınız. Belki olur belki olmaz. Bu bi eksiklik değil. Olur, olmaz, kısmet. Herkesin sınavı farklı. Allah sağlık ve zihin mutluluğu versin. Ruhunu bu dünyadan mutlu uçur minnoş. Mutlu ol kuzuşum

Estagfurlah olur mu öyle şey geldim bile :) Meditasyon olarak tavsiye ettiğiniz bir şey varsa dinleyim hemen. Şuan kuantm enerji serp kök dinliyorum ama pek hoşuma gitmedi sanki. Tibet egzersizlerine gelince mutlaka yapın ama ara vermeden. Çok iyi gelecek eminim:)
🤗 Çok sevindim çünkü üzülmüştüm gerçekten. Ben ara ara mistik yol kanalındaki ruhsal rehberimle bağlantı meditasyonunu yapıyorum. Bu meditasyon sırasında kafamdaki cevap bulamadığım soruları soruyorum. Bunu tavsiye ederim 😊. Tibetin egzersizlerini yapmayı deneyeceğim. Ben son 1,5 senedir özellikle son 3 aydır kendimi anlamaya yönelik kendimle çalışıyorum. Kendimde farkettiğim dönüştürmem gereken şeyler için olumlamaları kendi sesimle kaydedip dinliyorum.

Bu arada süze bir tavsiyede bulunacağım. İnançlı biri misiniz bilmiyorum ama öyleyseniz inşirah suresini hergün 7 kez, fakat anlamını bilerek ve konsantre olarak okumAnızı öneririm. Ben yapmaya başladığımdan beri çok daha iyi hissediyorum

19 NİSAN 2022

Sabah 8.00 -

Saat 12.00 türk kahvesi, bikaç kuru üzüm ve leblebi

Saat 14.00 1 ayran- kuru üzüm-leblebi

Saat 15.00 mercimekli bulgur-salata-turşu-küçük balık 3 tane

Saat 20.45 kebo- büskivi

Su elementi 2. Gün
300 kere inip alçalma
Jıllıan shred 13.gün

Probiyotik 12.Gün schsler no:3
Meditasyon kilo verme 21.gün(tamamlandı)
Kuru fırçalama 8.Gün
Mide vakumu 20 sn 3 set 21.Gün

Evvet toprak elementini bitirdim 🙏🏻 Hayatımda hiç yaşamadığım bir deneyimdi. Gerçekten yoga yoga dedikleri kadar varmış. Tek sebep bu mu gerçekteeeen hiç bilmiyorum. Ama bildiğim bi şey varsa daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Kafamda dövüşler olmadan, böyle bi şöyle mi öyle düşünüyor, böyle istenmiyorum. Hepsi sustu. Derin bi kabulleniş, suskunluk hali. Kafada kavgalarla uyanışların son bulması. Bir şeyleri değiştirebilme gücü. Değişiklik yapabilme hayatında, ipleri eline alabilme. Cesaret. Resmen aydınlanma. Aydınlandım. Tüm ekip değişti . Temiz enerjiler geldi inşallah. Frekanslar uymuyordu ve bitti.
Sen varsan varlar aşkım. Bu evrendeki herkes sen varsan var. Gördüklerin, etrafındakiler, vay be dediklerin,iç çektiklerin,kıskandıkların, neden diye sordukların.. sen varsın diye varlar. Ama sen olmasan? Sen olmasan onlar yok. Bu hayatın başrolü sensin. Sen sen sen. Sosyal medyaya hiç dönmek istemiyorum. Bitti. Daha mutluyum. Kimse umrumda değil. Onların enerjisi kendine, benimki kendime. Enerji kaçaklarına son ver.
Mutluluğa aşka huzura yürüyorum
Tüm arkamı şifalandırıyorum
Oldu oldu şükürler olsun….

25 NİSAN 2022 pazartesi

ŞEKERSİZ 1. Gün

Sabah 8.30 1 bardak kefir

Saat 12.00 -

Saat 14.30 haşlanmış tavuk- pirinç pilavı - salata

Saat 17.00 ayran, leblebi

Saat 19.00 haşlanmış tavuk-pirinç pilavı- salata

Su elementi 8. Gün
300 kere inip alçalma
Jıllıan shred - gün

Probiyotik 13.Gün schsler no:3
Meditasyon dişil enerji 2. Gün
Kuru fırçalama 9.Gün
Mide vakumu 30 sn 3 set 26.Gün

Evvet tatillere gittim de geldim. İlk defa sosyal medyam yoktu, hiçbir şey paylaşmadım. Bir şey paylaşıyım birileri görsün stresine girmedim. Bunalıma girmedim. Görünür olmak için kasmadım. Olduğun halde mutluluk hissi. Ne güzel şeymiş pozitiflik. Ve her şeye enerjin olması. Daim olsun inşallah. Hep ileriye daha iyiye ve güzele olsun . Tüm arkamı şifalandırıyorum. Mutluluğa huzura aşka yürüyorum. Ne diyor şair, onlar piyon.. Onlar sana o anda ne hissediyorsan onu verdi, değersiz ve güvensiz hissediyordun, mutsuzdun, kendini sevmiyordun.. Bitti bitanem. O devir kapandı.
Şimdi mutluluk devri. Olduğun halinle biriciksin. Senden bir tane daha yok. Neden neden en en güzel şekilde yaşamayı seçmiyorsun? Keyif al hayattan. Beynini pozitife programla. Bundan daha iyisi nasıl olur? Bundan daha iyisi nasıl olur? Hayalimin bile ötesinde şahane neler mümkün?
Pozitifim . Pozitifi çekerim . Daim olsun

28 NİSAN 2022 perşembe

ŞEKERSİZ 4. Gün

Sabah 8.30 1 bardak kefir

Saat 12.00 türk kahvesi-kuru üzüm-leblebi

Saat 14.30 2 parça peynir-domates-salatalık-maydanoz-5 yeşil zeytin-2 dilim tambuğday ekmeği

Saat 17.00 ayran, leblebi,kuru üzüm

Saat 19.30 hamburger-patates

Su elementi 11. Gün
- kere inip alçalma
Jıllıan shred 14.gün

Probiyotik 16. Gün schsler no:3
Meditasyon dişil enerji 5. Gün
Kuru fırçalama 10.Gün
Mide vakumu 30 sn 3 set 29.Gün

Yediklerim kasa kana cana dönüşüyor. Sağlığa dönüşüyorum. Her zaman mutlu olmak zorunda değiliz. İlk önce buna okey olalım. Mutluluk bir zorunluluk değil . Huzuru ön planda tut. Huzurluyuz çok şükür. Seviyorum aşkım o şen şakrak hallerini. Özgüvenini. Hele ki belin inceliyor sanki. Var mı bundan büyük mutluluk? Güzelliğine sağlık bitanem. Bu dünyadaki en güzel şey beklentisizlik. Hesabın olduğunda onlar başrolde. Onların hareketi önemli. Ama şimdi başrolde sen varsın. Hepsi piyondu. Sana bi şeyler öğrettiler. Son piyon da gitti. Şimdi güzel enerjilerle güzel enerjilere çekilme vakti. Sana çok güveniyorum. Yogaya da çok güveniyorum. Ah bitanem. Kendine sarılsan ya. Ne var bu dünyada?
Ne diyor? Biz sizi bu dünyayı deneyimlemeniz için gönderdik, siz onun kölesi oldunuz. Haydi bakalım. Değiş bitanem. Güzelliğe değiş. İyilik içinde kal. Kendini geliştir sürekli. Layığını kendine çek. Bundan iyisi nasıl olur? Büyüyor ve gelişiyorum. Hayalimin ötesinde neler mümkün??

30 NİSAN 2022 Cumartesi

ŞEKERSİZ 5. Gün

Sabah 9.00 1 bardak kefir

Saat 14.00 2 adet ev yapımı poğaça

Saat 15.30 balık-mezeler-biraz ekmek-meyve

Saat 17.00 -

Saat 19.30 -

Su elementi 13.Gün
- kere inip alçalma
Jıllıan shred - gün

Probiyotik 17.Gün schsler no:3
Meditasyon dişil enerji 7. Gün
Kuru fırçalama - Gün
Mide vakumu 30 sn 3 set 31.Gün

Evvvveeet. Merhaba canişkolar. Maşallah çok şükür nazar değmesin sanki selülitlerim azalmış göbişim güzelleşmiş. Bunlae güzel mutluluklar. Ah bir bilseniz bunlar için ne kadar çaba harcayıp başarmayı istediğimi. Bi bilseniz. Bu sefer bunların hepsini yaşamımın merkezine kendimi alarak ve kendimi severek yapmaya çalışıyorum. Bir sır vereyim mi size? Kendini sevmeden hiçbir şey olmuyor. Evet içime özüme ruhuma dönmeye çalışıyorum. Bazen isyan ediyorum doğru. Yalnız ve bu evrende kaybolmuş hissediyorum. Kimse benim farkımda değilmiş gibi. Ama hepsi sen varsan varlar. Evrendeki bütün güzel enerjiler ve ruhlar seni destekliyor. Bundan daha iyisi nasıl olur? Nasıl bu kadar şanslı oldum?
Stresi de, monotonluğu da , gerekirse yalnızlığı da kabullen. Sen bu hayatı deneyimlemeye geldin. Acı yok. Acıyı da yaratan sensin. Kendini zihninle özdeşleştirme. Sen ondan çok daha fazlasısın. Kır zincirlerini. Hayatımızın baş rolü olalım artık.
Dikkatini dağıt gerekirse. Ne olmuş haftasonuysa? Hep aynı şeyleri yaparak farklı şeyler bekleme. Bir sağlıklı yiyince muhteşem olmadığın gibi bi sağlıksız yemek yiyince de çirkin ve başarısız olmazsın. Her halinle güzel olmayı iyi beslenmeyi yemekten haz almayı hakediyorsun. Sen olduğun halinle mükemmelsin. Ve hep de öyle kalacaksın. Elini kalbine koy ve söyle: ben burdayım ve seni asla yalnız bırakmayacağım bitanem

11 MAYIS 2022

Ateş elementi 5.Gün
300 kere inip alçalma

Meditasyon dişil enerji 3. Hafta
Kuru fırçalama 11. Gün
Mide vakumu 30 sn 3 set 40.Gün

19 EYLÜL 2022

Sabah
1 haşlanmış yumurta
3 yeşil zeytin
Salatalık
1 kırmızı erik

Öğlen
Pirinçli sarma
1 armut

Akşam
İzmir köfte
Pilav
Turşu

Selült jel 1. Gün
Şekersiz beslenme 1. Gün
Kahraman ol yoga 1. Gün

20 EYLÜL 2022

Sabah
1 haşlanmış yumurta
3 yeşil zeytin
Salatalık

Ara
Armut

Öğlen
İzmir köfte
Pilav
Turşu

Akşam
İzmir köfte
Pilav
Turşu 4-5
patatesli köfte

Selült jel -Gün
Şekersiz beslenme 2.Gün
Kahraman ol yoga 2. Gün

21 EYLÜL 2022

Sabah
1 haşlanmış yumurta
3 yeşil zeytin
Salatalık
Domates

Öğlen
Et sote
Bulgur pilavı

Akşam
Mezeler
2 kadeh içki

Ekmek ve tatlı yok

Selült jel -Gün
Şekersiz beslenme 3.Gün
Kahraman ol yoga 3. Gün

Hadi bir yolculuk daha, devam devam devam:)

10 EKİM 2022

Sabah 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin

Öğlen taze fasulye-salata

Akşam et - salata

Yoga kalbin sesi
Spor denizle

Takviyeler: d vit tablet 1. Hafta
Micro.fe tb

11 EKİM 2022

Sabah 2 haşlanmış yumurta 3 zeytin maydanoz 3 ceviz

Öğlen ıspanaklı bulgur-salata

Ara badem- kuru üzüm