Kendimi toplamam için ne yapabilirim kisa zamanda

Askmeguestions

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
67
23
27
Merhaba, ben 25 yasindayim. Çalışan biriyim. A umutsuzluk ve depresyon derken kendimi baya saldim
Su an biriyle sanaldan tanıştık ve ayni sehirdryiz buluşmayı düşünüyoruz. En kisa surede bakımlı nasil olabilirim yardımcı olabilir misiniz? Neler yapayim :KK70:

Öncelikle wooowwwww 🤩 hadi bakalım hayırlısı
Canım çok genel bir soru sormuşsun bakım ama ne bakımı saç yüz vücut ben konuştuğum birine değil ama şehir dışından gelen bir arkadaşımla buluşacağım zaman saçlarımı kestirmiştim omuzlarımda birde kahkül o bile bambaşka insan yapmıştı bende tam depresyonda değilde hiç birşeyden keyif almazdım o gün arkadaşımın iltifatları hayatımın dönüm noktasıydı ve her gün yürüyüş yapmaya başladım moodum ciddi derecede tavan :KK45:

Öncelikle wooowwwww 🤩 hadi bakalım hayırlısı
Canım çok genel bir soru sormuşsun bakım ama ne bakımı saç yüz vücut ben konuştuğum birine değil ama şehir dışından gelen bir arkadaşımla buluşacağım zaman saçlarımı kestirmiştim omuzlarımda birde kahkül o bile bambaşka insan yapmıştı bende tam depresyonda değilde hiç birşeyden keyif almazdım o gün arkadaşımın iltifatları hayatımın dönüm noktasıydı ve her gün yürüyüş yapmaya başladım moodum ciddi derecede tavan :KK45:
Teşekkürler
Genel bakımı kastettim aslında tam olarak :KK70: o derece ihtiyacım var sjdjdj
Sac bakımı yapicam ama vücut icin ne yapmalıyım
Bilemedim
Ne giysem neler yapsam birlikte karar veremedim

Ben kendimi saldigimi dusundugum durumlarda hemen bir yuz maskesi yapip manikur yaparim, parlak bir cilt ve bakimli eller insana yarim saat icinde geliyor ve zahmetsiz kolay bir ilk adim :)

X