Doğal Saç Bakım Kürleri Keratin ve bemiks karışımı.. Kızlar acil yardım lütfen..

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Tabikide uçlarından mutlaka ayda 1 veya 2 ayda bir aldırıyorum. Her şampuanda kullanıyorum. Benim şuanda kullandığım ve güzel bulduğum şampuan elidor yeşil olan yeni çıkan.

Canım..
Ben hask keratin protein maskesini aldım.
Yağı yoktu..
Nasıl kullanayım bunu ?

Yanlis almadiysam eger bunu aldm
IMG_20151015_224510.jpg

Kullanmaya baslicam , ustunde sac diplerine degmeyecek sekilde kullanin diyor , sacta yaglilik olusturma nedeni dibe gelmis olmasi bence

Sampuana cok azicik damlaticam haftasnu denicem yaglanirsa en azindan disari cikmam okulda olursa daha beter olur

Yanlis almadiysam eger bunu aldm
Eki Görüntüle 1658863

Kullanmaya baslicam , ustunde sac diplerine degmeyecek sekilde kullanin diyor , sacta yaglilik olusturma nedeni dibe gelmis olmasi bence

Sampuana cok azicik damlaticam haftasnu denicem yaglanirsa en azindan disari cikmam okulda olursa daha beter olur

Ya bende bunun maskesini aldim ama :KK43:

evet başka bi yağ çeşitlisi de var o daha fazla stantta

Gratise gider gitmez alicaklarim arasında ilkler arasında olucak mutlaka alıp deniycem

Kuru oluyor yani.
Sanki bakimsiz gibi
hımm o zaman haftada bir yada iki haftada bir doğal yağlarla bakım yap yada bakım onarıma yarayan saç kremi kullan canm ama fayda etmiyorsa bu dediklerim denediysen kuaförüne de sorablrsin

hımm o zaman haftada bir yada iki haftada bir doğal yağlarla bakım yap yada bakım onarıma yarayan saç kremi kullan canm ama fayda etmiyorsa bu dediklerim denediysen kuaförüne de sorablrsin

Deniyorum hepsini hatta konum var

Deniyorum hepsini hatta konum var
bilmiyordum konun olduğunu

bende de sey oldu bakımlar son zamanda yaptıklarım saçımın dip rengini actı sanki koyu kestaneden acık kestane oldu gbi zaten saclarım güneşte hemen sararan bi yapıya sahip ama bu aralar havalar malumdu yağlar etki etti sanrsam

bilmiyordum konun olduğunu

bende de sey oldu bakımlar son zamanda yaptıklarım saçımın dip rengini actı sanki koyu kestaneden acık kestane oldu gbi zaten saclarım güneşte hemen sararan bi yapıya sahip ama bu aralar havalar malumdu yağlar etki etti sanrsam

Benimde koyu kestane gibi ama bende açıldığını düşünüyorum

X