Doğal Saç Bakım Kürleri Keratin ve bemiks karışımı.. Kızlar acil yardım lütfen..

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin öncelikle :) Sen zaten bol bol bebek şampuanı alıcaksın bence şimdilik başkasını kullan sonra beraber kullanırsınız bebişle :)) Fakat canım bende dalin kullanıyorum şuanda bu kürü bitirdim 1 ay dinlendiricem bebek şampaunı bayağı kurutuyor.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin öncelikle :) Sen zaten bol bol bebek şampuanı alıcaksın bence şimdilik başkasını kullan sonra beraber kullanırsınız bebişle :)) Fakat canım bende dalin kullanıyorum şuanda bu kürü bitirdim 1 ay dinlendiricem bebek şampaunı bayağı kurutuyor.
Nivea kullan :KK66:

Zeytinyağlı sabunla yıkayın önce durulayın ve başka bir şampuanla 2 kez yıkayın. Arınacaktır. Ampüller yağlı olduğundan saç derinize fazlaca işlemiş. 1 2 yıkamada geçer.

Zeytinyağlı sabunla yıkayın önce durulayın ve başka bir şampuanla 2 kez yıkayın. Arınacaktır. Ampüller yağlı olduğundan saç derinize fazlaca işlemiş. 1 2 yıkamada geçer.
Ampul sacta yaglanma yapar mi

Saclarima surdum oldugu gibi dumduz yapti
ustelik sonrasinda topuz yapmama ragmen actigimda dalgadan eser yoktu sacin...ki normalde 1 saat topuz kalsin dalga dalga olur sacim ....nesse en azindan urun iyi ...vaadini gerceklestiriyor
bakalim sampuanda etkisi nasil :)

Saçımı düzleştirmek için keratin destekli bir ürün kullanmak istiyordum. Bahsettiğiniz ürün aradığım şey olsa gerek.
Boyayı akıtıyor mu? Saçlarım tarçın bakır akarsa neye dönerim hayal etmek istemiyorum. :KK70:

Çok şükür geçti ve o kadar mutluyum ki saçlarım ipek gibi olmuş, aynı zamanda da uzamış. Başarılı bir işlem yapmışım fakat dozunu fazla ayarlamışım. Bu tamamen benim buluşum, kuaför bile şaşırdı ☺️ Tarifini gönül rahatlığıyla verebilirim; saçlarınızın uzamasını istiyorsanız ve benim saçlarım çok yıprandı, sağlıklı olsun diyorsanız; Öncelikle eczaneden bemiks ampul (4 tl) edinelim. Sonra gratisten temin edebileceğiniz keratin tüp (5.5 veya 7.5 tl resimle hangisi olduğunuda göstericem.) Bir yeni şampuanın içine 3 bemiks ampul ve 1 damla keratin yağı ekleyin, iyice karıştırın, saçlarınızı bu şampuanla yıkayın ve farkı görün ☺️ Yanlız benimde hatam sakın keratin tüpü fazla dökmeyin ben hepsini yarım şampuana dökmüştüm fazla besliyor fakat 1 hafta saçınız yağlı gibi geziyorsunuz.
mesela bende 750 ml şampuan var içine ne kadar bemiks ne kadar yağ eklemeliyim?

X