Kese var bebek yok yardımcı olun

kubraaa92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
88
47
Arkadaşlar merhaba ben ayın 24 nde gittiğimde kesenin güzel büyüdüğünü söylemişti doktor ama kaç mm olduğunu söylemedi 10 gün sonra çağırdı bende ancak 7.2.2020 de ancak gidebildim bebek yok dendi kürtaj olacağım söylendi 11 aralık adetim ilk günü şuan için 8 hafta 4 günlük ben ilişki gününe göre hesaplıyorum 6 haftalık oyüzden görünmediğini düşünüyorum ben merak ediyorum benim gibi olan varmı pazartesi farklı bi özel doktora daha gitcem sizlerdede böyle olup bebeği gören oldumu kalp atışı ne zaman duydunuz 😔yorumlarınızı bekliyorum

Gitcem yarın inşallah görünür 😔🤲🏻 Yani hemen hiç kese boyutuna göre geç döllenme olabilir de denmedi direk bebek yok dendi çok üzülüyorum 😔
Aynı doktora gitme. Kadın doğumu olan acillere git bak bakalım hepsi aynı şeyi mi söylüyor. Onlar da aynı şeyi söylüyorsa kendi doktoruna güven kuzum. İnşallah yanılıyordur

Arkadaşlar merhaba ben ayın 24 nde gittiğimde kesenin güzel büyüdüğünü söylemişti doktor ama kaç mm olduğunu söylemedi 10 gün sonra çağırdı bende ancak 7.2.2020 de ancak gidebildim bebek yok dendi kürtaj olacağım söylendi 11 aralık adetim ilk günü şuan için 8 hafta 4 günlük ben ilişki gününe göre hesaplıyorum 6 haftalık oyüzden görünmediğini düşünüyorum ben merak ediyorum benim gibi olan varmı pazartesi farklı bi özel doktora daha gitcem sizlerdede böyle olup bebeği gören oldumu kalp atışı ne zaman duydunuz 😔yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba benimde aynı şey olmuştu başta bebek vardı sonra bebek kayboldu. Kese büyümedi ve son olarak kürtaj oldum

Meraba sanirim ayni durumdayiz bende bugun gittim doktora bugun 8. Haftaya girdim gecen hafta kese vardi. Bugun gittigimde kese buyumus icinde yolsac vardi doktorum kalp atisini duymaliydik dedi. Ben 10 gun daha beklemek istiyorum. Hayirlisi Allahtan. Rabbim en iyisini bilir siz naptiniz?

Meraba sanirim ayni durumdayiz bende bugun gittim doktora bugun 8. Haftaya girdim gecen hafta kese vardi. Bugun gittigimde kese buyumus icinde yolsac vardi doktorum kalp atisini duymaliydik dedi. Ben 10 gun daha beklemek istiyorum. Hayirlisi Allahtan. Rabbim en iyisini bilir siz naptiniz?

Bende dün gittim başka doktora malesef gözükmedi kendiliğindende düşebilir dedi artık kendi doktoruma gitcm perş günü bklm ne diycek eğer kendiliğinden düşmezise kürtaj olurum sanırım inşallah senin bebeğin seninledir 🤲🏻😔

Merhaba bebeginizi gorebildinizmi durumunuz nedir ayni sey benim basima geldi beklemedeyim

X