Kese var bebek yok

Merhaba canım bu süreci yeni geçirdim 6+5de sadece kese vr başka bir şey yok dediler 1 hafta kendime gelemedim ama çok şükür bugün bebeğimi gördük insallah sen de göreceksin sakin stres yapma ben şu an çok pişmanım 1 haftadır kendimi ve bebeği strese soktugum için
Merhaba bende şimdi 6+3 gebeyim bugün baktı kesen yuvarlak ama boş dedi haftaya tekrar gel deid
Şükür kanamam yok daha önce 13. Haftada bir düşüğüm var çok korkuyorum

Hamileliğin nasıl gidiyor:)
Valla maşallah iyi gidiyor şimdilik inşallah hep böyle devam eder bir hafta bulantı baş dönmesi yaşadım ama geçti şuan sadece asla doymuyorum sürekli açım kilo aldım biraz o yüzden kısayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu sefer de açlıktan başım dönüyo 😂😂uyumak için yatağa giriyorum açlıktan uyuyamıyorum bişeyler yiyiyorum senin nasıl ne durumdasın 😊

Valla maşallah iyi gidiyor şimdilik inşallah hep böyle devam eder bir hafta bulantı baş dönmesi yaşadım ama geçti şuan sadece asla doymuyorum sürekli açım kilo aldım biraz o yüzden kısayım diyorum ama tutamıyorum kendimi bu sefer de açlıktan başım dönüyo 😂😂uyumak için yatağa giriyorum açlıktan uyuyamıyorum bişeyler yiyiyorum senin nasıl ne durumdasın 😊
Oh oh maşallah hep böyle iyi gider inşallah 🙏 Bende geçen hafta kalp atışını aldım baş dönmem olmadı ama mide bulantım oldu bi hafta benimde şimdi hafifledi midem boşalınca bulantı oluyo bende biraz aldım sanki😂 yarın tekrar gitcem inşallah iyi haber alırım 😊

Oh oh maşallah hep böyle iyi gider inşallah 🙏 Bende geçen hafta kalp atışını aldım baş dönmem olmadı ama mide bulantım oldu bi hafta benimde şimdi hafifledi midem boşalınca bulantı oluyo bende biraz aldım sanki😂 yarın tekrar gitcem inşallah iyi haber alırım 😊
Ayyy maşallah çok sevindim inşallah sağlıkla devam eder canım ilk haftalar kilo alınıyomuş zaten inşallah çok almayız 😂

Ayyy maşallah çok sevindim inşallah sağlıkla devam eder canım ilk haftalar kilo alınıyomuş zaten inşallah çok almayız 😂
😂 valla ben alırım dubaya döncem dün çok garip şekilde canım kolalı şeker çekti çocukken yediklerimden nerden aklıma geldiyse burnuma koktu resmen

😂 valla ben alırım dubaya döncem dün çok garip şekilde canım kolalı şeker çekti çocukken yediklerimden nerden aklıma geldiyse burnuma koktu resmen
Kıyamam kız vallaa bende çok tuhaf şeyler çekiyo canım suşhi çekti normalde midem bulanırdı valla bir güzel de yedim 😂😂😂

Kızlar dün doktora gittim sabah saatlerinde bebeğin kalp atışını duyduk eve geldim evi falan toparliyim yemek yapayım. Derken dinlenemedim ve ayaktayken belimde ağrı hissettim sonrasında lavaboya gittim hemen baktım kan gelmiş miktar çok değildi akıntıdan biraz fazla hemen uzandım dinlendim kesti doktora gitmedim akşamdan şuana kadar da kanama görmedim sizce normalim
Bir durum daha var bende iki kese görünüyor birinde bebek var diğerinde göremedim dedi doktor altı haftalık iki hafta sonra tekrar çağırdı resimini atıyorum anlayan yada bu durumu yaşayan varmı lütfen 🙏
6273F7ED-F311-4089-BA06-791414945262.jpeg

X