Kese var bebek yok

Beta nasıl yükseliyor

Zararı olmaz diye okudum burada yazilanlardan 11.haftaya kadar bekleyenler varmış hakkında hayırlısı olsun canım uzmemeye çalış kendini . Dua edeceğim senin icin
Beta ma hiç bakmıyorlar kesem büyümeye devam ediyor her gün 1mm büyüyor hiç ağrım sızım da yok durduk yere aldırmak istemedim 😔

Beta ma hiç bakmıyorlar kesem büyümeye devam ediyor her gün 1mm büyüyor hiç ağrım sızım da yok durduk yere aldırmak istemedim 😔
Canm arkadasım beta zaten artar bebek olusmasa bıle dollenmıs bır kese oldugu ıcın artar betana baksalar zaten mısal derler bu degerde bebek olmalı deyıp senı daha da rıske sokarlar betayı dusunme sen Rabbim yar ve yardımcın olsun ne verirse rabbım hayırlısını versın

Canm arkadasım beta zaten artar bebek olusmasa bıle dollenmıs bır kese oldugu ıcın artar betana baksalar zaten mısal derler bu degerde bebek olmalı deyıp senı daha da rıske sokarlar betayı dusunme sen Rabbim yar ve yardımcın olsun ne verirse rabbım hayırlısını versın
Çok teşekkür ederim canım benim artık tevekkül zaten her şey Allahtan 2 ay bu mutluluğu yaşadığıma şükür 🙏😔

Meraba bende doktorların dediğinden bişey anlamadım kanda HCG 1900 lü değerler çıkıyor ama ultrasyonda 5 hafta 2 gün ile uyumlu 5 mm bir kese var ama yolk saç ve belirgin fetal nod izlenmedi diyor anlamadım bişey ne demek oluyor asıl kaç haftalık ya da sağlıklı mı sağlıksız mi onu anlamadım lütfen yardımcı olun kızlar
Son durumunuz nedir bebeği gördünüz mü

Merhabaa, bende 4 yıllık evliyim. Bu süreçte 1 dış gebelik 2 kimyasal 1 adette yeni boş gebelik geçirip kürtaj oldum. Çok sancılı bir süreç geçiriyorum. 5 gün oldu daha kürtaj olalı. 5+3 de öğrendim hamileligimi ve keseyi ilk gün gördüm betam 18.900 küsür çıktı. Haftaya gel kalp atislarini duyalım dediler 6+4 de gittim kese büyümüş yolk yok bebek yoktu 1 hafta daha bekleyelim dediler. 7+4 de gittiğimde kese sadece 1cm daha büyümüş 15 olmuş ama ne yolk ne bebek vardı ve kese bozulmaya başlamıştı 😔 sonuç maalesef çok ağrılı bir kürtaj oldu. Ben 2 sene önce genetik kan testlerimizi yaptirmistim ve bende sadece kan pihtilasmasi çıkmıştı zaten kan sulandırıci kullaniyordum. Şimdi tekrar denemeye çok korkuyorum niye böyle oluyor sebebi bilinmiyor. Doktor artık doğal yollarla deneme bence genetiği ayrıştırılmış tüp bebek dene dedi PGT oluyormus ismi. Buda çok çok pahalı 2023 fiyatları 110 bin TLdi 2024 de ne olur Allah bilir.

Merhabaa, bende 4 yıllık evliyim. Bu süreçte 1 dış gebelik 2 kimyasal 1 adette yeni boş gebelik geçirip kürtaj oldum. Çok sancılı bir süreç geçiriyorum. 5 gün oldu daha kürtaj olalı. 5+3 de öğrendim hamileligimi ve keseyi ilk gün gördüm betam 18.900 küsür çıktı. Haftaya gel kalp atislarini duyalım dediler 6+4 de gittim kese büyümüş yolk yok bebek yoktu 1 hafta daha bekleyelim dediler. 7+4 de gittiğimde kese sadece 1cm daha büyümüş 15 olmuş ama ne yolk ne bebek vardı ve kese bozulmaya başlamıştı 😔 sonuç maalesef çok ağrılı bir kürtaj oldu. Ben 2 sene önce genetik kan testlerimizi yaptirmistim ve bende sadece kan pihtilasmasi çıkmıştı zaten kan sulandırıci kullaniyordum. Şimdi tekrar denemeye çok korkuyorum niye böyle oluyor sebebi bilinmiyor. Doktor artık doğal yollarla deneme bence genetiği ayrıştırılmış tüp bebek dene dedi PGT oluyormus ismi. Buda çok çok pahalı 2023 fiyatları 110 bin TLdi 2024 de ne olur Allah bilir.
Allah yardımcınız olsun en hayırlı zamanda sağlıkla evladinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

Cok gecmıs olsun baska doktora da gıt bence bu konuda tek bır doktora baglı kalma Rabbım en kısa surede hepınıze hepımıze hayırlısı ıle tekrardan nasıp etsın

Merhaba canım bu süreci yeni geçirdim 6+5de sadece kese vr başka bir şey yok dediler 1 hafta kendime gelemedim ama çok şükür bugün bebeğimi gördük insallah sen de göreceksin sakin stres yapma ben şu an çok pişmanım 1 haftadır kendimi ve bebeği strese soktugum için
Bende 6+3deyim kese güzel büyümüş dedi ama bebek yok hala geç döllenme olduğunu düşünüyorum dedi normal mi bu durum

Merhaba suan bende buna benzer bi durumdayim gecen hafta pazartesi gittim kesem var gayet guzel ama icinde bebek yok 6 haftalik hamileyim bana 1 hafta bekle sonra geri gel dedi cok endiseliyim.. sizin sonucunuz ne oldu acaba?
Sizin sonucunuz ne oldu gördünüz mü bende aynı durumdayım

X