Kese ve yolk kesesi var, ama bebek ve kalp atışı görünmedi! Yardım!

deryaburcu2021

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2021
38
19
43
Merhaba Arkadaslsr, yeni üye oldum. 5+6 hamileyim, dün kontrolümde kese ve yolk kesesi göründü ancak bebek ve kalp atışı görünmedi. Doktor haftaya bakalım tekrar dedi. Böyle olup da sonradan gören, duyan var mı ? Çok endişeliyim! Yardım edin lütfen!

Daha çok küçük. Ben 6+3te gittiğimde dr bakmadı bile kalp atışına bir hafta sonra 7+4te duyduk ilk kez. Biraz zaman verin, acele etmeyin. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Benim ilk gebeliğim olacak, doktor şimdi görünmesi gerekirdi ama tekrar bir bakalım deyince çok endişelendim.

Ablam da 5 haftalık hamile, doktoru 6.haftada kalp atışını duyabileceğini söylemiş. Endişelenmeyin :)

Merhaba Arkadaslsr, yeni üye oldum. 5+6 hamileyim, dün kontrolümde kese ve yolk kesesi göründü ancak bebek ve kalp atışı görünmedi. Doktor haftaya bakalım tekrar dedi. Böyle olup da sonradan gören, duyan var mı ? Çok endişeliyim! Yardım edin lütfen!
İki bebeğimin de 8de kalp atışı duyuldu 6. Haftada boş gebelik diye kürtaj önerisi aldım hatta bekleyin çok erken daha

5+6 da gittim kalp atışını göremedik. 6+5 te gittim kalp atışını ancak o zaman görebildik. Endişe yapmayın çok küçük

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Benim ilk gebeliğim olacak, doktor şimdi görünmesi gerekirdi ama tekrar bir bakalım deyince çok endişelendim.
Stres sizin düşmanınız. Rahat olmaya çalışın. Emin olun herkesin hamileliğinde endişeleri oluyor ama buna takılı kalmanın faydası olmuyor. Dootorunuzun yaklaşımını çok sevmedim açıkcası. Size böyle söylememesi gerekirdi. Benim bir hamileliğimde 9haftalıkken bebek görülmedi ve geç döllenme olabilir diye 2 hafta daha beklemek istediler.

Stres sizin düşmanınız. Rahat olmaya çalışın. Emin olun herkesin hamileliğinde endişeleri oluyor ama buna takılı kalmanın faydası olmuyor. Dootorunuzun yaklaşımını çok sevmedim açıkcası. Size böyle söylememesi gerekirdi. Benim bir hamileliğimde 9haftalıkken bebek görülmedi ve geç döllenme olabilir diye 2 hafta daha beklemek istediler

Çok haklısınız, maalesef dünden beri okumadığım yazı, forum, izlemediğim video kalmadı. En son buraya kendim üye olup yazmak istedim. Doktorum normalde bu hafta hepsini görmeliydik deyip endişeli durdu, biraz umutsuz konuştu. Heralde o da beni ayrıca strese soktu :KK43:

X